Announcement

Collapse
No announcement yet.

GP2, GP3, Porsche Supercup

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Valseki je bio sve vreme iza Sama Birda, koji je pred kraj odustao. A Bijansi je izgleda sam sebi najveci protivnik, ima talenat, brzinu, ali nesto mu ne stima. Nekako kao Vettel prosle godine za Red Bull, stalno mu se desavalo nesto nepredvidjeno, tako i ovome. Verovatno neiskustvo. Mada sam se nadao da ce vec sledece godine u F1, ali ako nastavi u ovom ritmu onda tesko...
    sigpic

    Comment


    • #47
      Slazem se, jako je nestrpljiv. Ima talenat, ali mu dzabe sve kada se slupa.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • #48
        Bianchi nastavlja u fenomenalnom ritmu, evo ga na 19. poziciji.
        sigpic

        Comment


        • #49
          Gledao sam GP3 trku na ES, nije ono lose, posebno mi se svidja zvuk turbo motora... Goddamn, I love those things!!!

          A primetio sam jednu stvar u vezi vozaca... Ruke im se tresu, ma neverovatno, toliko im radi adrenalin, a opet nije bilo puno sudara, ono izmedju Kristensena i Dilmana i na kraju Dejl i Chavez (mada ovo drugo i nije bio sudar)... To mi je utisak, svaka im cast!

          Comment


          • #50
            Ajde malo da aktiviramo i ovu temu posto su trke stvarno dobre.Ipak ono sto je cudno se desilo u subotu kada je tokom GP 2 trke Valsekija posle drugog pita se vratio na stazu i kompjuter je pokazao da je 6.To je potpuno upropastilo trku drugim vozacima,a niko iz njegovog tima,pa ni on nije odreagovao i nastavio je da blokira ostale vozace,iako je trebao da ih propusti jer je nije bilo sanse da je 6.Iz direkcije trke nisu to konstatovali tokom trke,a ne znam sta se desavalo kasnije i je li kaznjen.Mada on nije dobio plavu zastavu,zvanicno je bio 6. i sto bi na kraju krajeva i propustao bilo koga,to nije njegov posao
            Filipi je vrlo ubjedljivo dobio tu trku,dok je na drugoj slavio Grozan koji ima ubjedljivo vodjstvo u generalnom plasmanu.Rast najbolji u Porseu,a Sims se bas i nije proslavio ove nedelje u GP3,ali je i dalje prvi ukupno.
            Naravno i u Madjarskoj ih gledamo
            Last edited by Vladan; 25-07-11, 19:24.
            sigpic

            Comment


            • #51
              Originally posted by Vladan View Post
              Ipak ono sto je cudno se desilo u subotu kada je tokom GP 2 trke Valsekija posle drugog pita se vratio na stazu i kompjuter je pokazao da je 6.To je potpuno upropastilo trku drugim vozacima,a niko iz njegovog tima,pa ni on nije odreagovao i nastavio je da blokira ostale vozace,iako je trebao da ih propusti jer je nije bilo sanse da je 6.Iz direkcije trke nisu to konstatovali tokom trke,a ne znam sta se desavalo kasnije i je li kaznjen.Mada on nije dobio plavu zastavu,zvanicno je bio 6. i sto bi na kraju krajeva i propustao bilo koga,to nije njegov posao
              sumnjam da se tako nesto zaista dogodilo.. Nisam gledao prvi deo trke, ne smem tvrditi, ali posle pit stopa je verovatno imao cistu stazu, mozda su drugi otisli u boksove - tako da je moguce bilo da se nadje na solidnoj poziciji sa potrosenim gumama..

              mada, ono sto stoji je da su trke zanimljive.. Steta za Evansa iz MW Ardena u GP3, mogao je do lepih bodova u Nemackoj.. no obzirom na godine smem reci da je lepa buducnost pred njim.. ako nista drugo sigurno ima podrsku jednog vozaca Formule 1.
              Batracer - tema na forumu

              mom.rs

              Comment


              • #52
                Rekao je Srdjan da ce im pisati,ne voli prevarante,ne znam sta je bilo s tim,bilo bi dobro kad bi se javio
                sigpic

                Comment


                • #53
                  http://www.gp2series.com/Results/

                  Razia osvojio prvu pol poziciju u karijeri. Grozan 5. On, Bjansi, Pik, Van der Gard i Gutierez vrlo blizu, treba tu ocekivati akciju. Trka je sutra posle kvalifikacija F1, Grozan trenutno vodi u sampionatu sa 59, slede Van der Gard sa 41, Pik (34) i Bird (33).
                  Last edited by Nebojsa; 29-07-11, 18:32.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment

                  Working...
                  X