Announcement

Collapse
No announcement yet.

GP2, GP3, Porsche Supercup

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Bjansi ima najbolju pocetnu poziciju uz Rikiarda, mada to nije garancija. Mozda cemo ih vec za dve godine gledati u Ferariju, odnosno Red bulu. Esteban je recimo takodje veoma talentovan, moze se probiti i pokvariti im planove. Valseki je sve iznenadio brzinom na testovima F1. U svakom slucaju, F1 ima na kome da ostane.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #17
      Originally posted by NebojsaNS View Post
      @Sam
      Uh, to za DTM je bas tesko reci... Nisam gledao DTM uzivo ove godine (ne znam ni da je bilo negde), ali kada sam bio kod strica u Svedskoj gledao sam na Viasat Motors (najjaci kanal na svetu, da ima samo bi njega gledao) snimke cele sezone i bilo je veoma dobro, Pol Di Resta je osvojio, ali su trke bile ekstra zanimljive i iznenadio sam se koliko vozaca znam iz raznih serija. Automobili su dobri, staze odlicne, ima preticanja, ima incidenata, ali je sigurnije od monokokova. Sve u svemu, kompletan paket. Jos kada se sledece godine vrati meni omiljeni BMV letece perje na sve strane.
      Nije ni Indy serija dosadna, naprotiv, ali je tesko sve to porediti, svaka od serija je zanimljiva na svoj nacin.
      E jel u DTM-u voze Ralf Schumiacher, Jean Alesi, Thiago Monteiro itd? Jel imo jos neko iz F1?
      sigpic

      Comment


      • #18
        Sad sam gledao na Motorsu reprizu GP3, nisam gledao u nedelju. Onaj Merkel objasnjava neke stvari, doktorirao prestizanje sa spoljne strane. Jel oni to imaju onaj stari sistem bodovanja? Prvih 6 vozaca, pobednik 10, drugi 6, treci 4....
        U svakom slucaju sjajno takmicenje, ne propustam od sad ni to ni GP2.
        sigpic

        Comment


        • #19
          Originally posted by NebojsaNS View Post
          nace najtalentovaniji vozac (po meni) koji ima veze sa F1 timovima Daniel Rikiardo nije u GP2 ove godine na zalost.
          Slazem se ;)
          Sto se tice GP2 tipujem na Romana
          sigpic

          Comment


          • #20
            Originally posted by Tony_G View Post
            Sad sam gledao na Motorsu reprizu GP3, nisam gledao u nedelju. Onaj Merkel objasnjava neke stvari, doktorirao prestizanje sa spoljne strane. Jel oni to imaju onaj stari sistem bodovanja? Prvih 6 vozaca, pobednik 10, drugi 6, treci 4....
            U svakom slucaju sjajno takmicenje, ne propustam od sad ni to ni GP2.
            Zove se Melker, ali nema veze ;)
            A za bodove si u pravu, tako je za prvu trku, za drugu je drugacije bodovanje, evo sta kaze Vikipedija
            Pole for Saturday races: 2 points
            Point system for race 1
            1st 2nd 3rd 4th 5th 6th 7th 8th
            10 8 6 5 4 3 2 1
            Point system for race 2
            1st 2nd 3rd 4th 5th 6th
            6 5 4 3 2 1
            Fastest lap: 1 point in each race. Driver recording fastest lap has to drive 90% of race laps and must finish in the top ten of the race to be eligible for the fastest lap point.
            With this points system, the most number of points anyone can score in one round is 20 by claiming pole position, winning both races with the fastest lap in each race.


            Oni vozaci koje si naveo voze ili su vozili DTM. Mislim da nema vise nekih poznatijih vozaca, neki od ucesnika su testirali ili bili povezivani sa F1 timovima (Ekstrom recimo), ali niko znacajan specijalno
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • #21
              Uh pa zanimljiv sistem u GP3, a jel startni poredak za drugu trku kao i u GP2, obrnuto prva osmorica?

              Inace Ralf i Coulthard voze u DTM-u.
              sigpic

              Comment


              • #22
                Originally posted by NebojsaNS View Post
                @Sam
                Uh, to za DTM je bas tesko reci... Nisam gledao DTM uzivo ove godine (ne znam ni da je bilo negde)
                Ja sam gledao prvu trku i vozaci prva tri kako su prosli prvu krivinu tako su i zavrsili na kraju. Preticanja mozda ima ali na tamo nizim pozicijama koja meni nisu zanimljiva. Inace svi su odustali od prenosa ovih trka(Motors, sport klub...) samo ih prenosi nemacki "das erste".

                Nije ni Indy serija dosadna, naprotiv, ali je tesko sve to porediti, svaka od serija je zanimljiva na svoj nacin.
                Ne znam dal si ovo gledao, ja sam zbog ovoga zavoleo IndyCar



                Reci sta ima bolje
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • #23
                  Bravo za Bjansija Dokazao je da je jedan od kandidata za titulu. Uopste ART jako dobar, prva dva mesta, a s obzirom da je relativno tesko stizati u Barseloni, to je velika prednost. Van der Garde ako nastavi ovako ulazi u anketu sa Semom Birdom, dva vrlo prijatna iznenadjenja na pocetku sezone. Grozan i Valseki bili dobri na treningu, relativno razocarali u Kvalifikacijama, ali sigurno je da imaju tempo i da ce biti akcije, pogotovo od Valsekija, koji je klasicna paljevina, ili ce stizati ili ce ispasti, nema treceg.
                  U svakom slucaju, sutra je trku obavezno pogledati Ozbiljno, preporucujem svima, ovo jeste malo dosadnija staza, ali ce i ovde biti preticanja.
                  Dakle, sutra 15:35 SK Prime.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • #24
                    A kad je prva trka GP3? To je jos zanimljivije bilo u Turskoj...
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Kvali je u 20 do 9, a prva trka odmah posle GP2.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • #26
                        http://www.f1sa.com/index.php?option...gp2&Itemid=132
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • #27
                          Nisam stigao da ispratim kako treba ali sam ocekivao vise od Grozana.Bjansi pokazao zasto se o njemu prica.Denis je danas komentarisao GP2,GP3 i Porsche Cup i sve me vise iznenadjuje,kakva svestranost
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Da, stvarno, svaka cast coveku. Treba to fizicki i psihicki izdrzati.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • #29
                              Zanimljive kvalifikacije u GP3 svi vrlo blizu, na polu se promenilo bar 6, 7 vozaca. Na kraju Evans prvi, Kaldareli drugi. Ceka nas zanimljiva trka.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • #30
                                http://dgracefan.wordpress.com/2011/...na-qualifying/

                                Evo rezultata jutrosnjih kvalifikacija za GP3.
                                Prva 24 vozaca u istoj sekundi
                                Mislimda nema boljeg razloga da budete uz ove mlade vozace popodne.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X