Announcement

Collapse
No announcement yet.

Crna Gora - T-Com 1.CFL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Evo jedna ekskluzivna vijest koju sam ja objavio jutros na sajtu, SRAMNA odluka FS RUSIJE !

    Komitet za žalbe FS Rusije poništio je kazne čelnim ljudima FK Kuban Krasnodara u ”slučaju Nikezić”.

    Kazne su poništene generalnom direktoru Surenu Mkrtčjanu, sportskom direktoru Sergeju Dorotčenku i treneru Nikolaju Klistunovu.

    Jedino je kazna od dva miliona rublji ostala na snazi.

    PS. Za one koji ne znaju Nikola Nikezić je crnogorski fudbaler koji je igrao u ovom klubu i koji je pod prijetnjom i nakon dobijenih batina potpisao raskid ugovora sa ovim ruskim timom.
    Crna Goro majko naša volimo te srcem svim, grb na grudima kao zakletva da smo tvoji sinovi !

    Comment


    • #17
      Kakva sramota,ne mogu da vjerujem da su im ponistili kazne.Velika sramota.Sigurno ce se Nikezic zaliti.

      Comment


      • #18
        Originally posted by Fedex ba View Post
        Ako dobijemo mec protiv Bugara baraz je skoro osiguran,ali je bolje i ljepse to prvo mjesto i treba se boriti do kraja za direktan plasman na EP.Nista jos nije rijeseno.
        Možemo proći i kao najbolji drugi, ali svakako da je ključni meč protiv Bugarske.
        Crna Goro majko naša volimo te srcem svim, grb na grudima kao zakletva da smo tvoji sinovi !

        Comment


        • #19
          Originally posted by cgfudbal View Post
          Možemo proći i kao najbolji drugi, ali svakako da je ključni meč protiv Bugarske.
          Kakve su nam sanse da prodjemo kao najbolji drugi i ko nam je konkurencija za to najbolje drugo mjesto?

          Comment


          • #20
            Ja mislim da je Portugal nam najozbiljniji rival i ima tri boda manje. Ovi ostali imaju po 6 timova u grupi a kad se budu gledale druge pozicije oduzimaju se bodovi uzeti protiv posljednjeg u grupi cini mi se a niko nema vise od nas ni od tih a imaju po mec ili dva vise tako da mislim da je Portugal ustvari i jedini pravi kandidat . Za manje od mjesec su Bugari,ne mogu iscekat'.

            Comment


            • #21
              Originally posted by Fedex ba View Post
              Kakve su nam sanse da prodjemo kao najbolji drugi i ko nam je konkurencija za to najbolje drugo mjesto?
              Imamo odlične šanse kao najbolji drugi da idemo.

              Naša grupa ima najmanje timova (kao i grupe I i H) tako da će se iz svih ostalih grupa koje imaju 6 timova rezultati poslednjeplasiranog tima brisati.
              Za sad najozbiljniji konkurent nam je Portugal ali i on ima 3 boda manje od nas ... u ovim drugim grupama imaš Hrvatsku i Rusiju na primjer ali kad im se oduzmu bodovi sa poslednjim timom iz grupe daleko smo ispred njih.
              Crna Goro majko naša volimo te srcem svim, grb na grudima kao zakletva da smo tvoji sinovi !

              Comment


              • #22
                Originally posted by Ljubo View Post
                Ja mislim da je Portugal nam najozbiljniji rival i ima tri boda manje. Ovi ostali imaju po 6 timova u grupi a kad se budu gledale druge pozicije oduzimaju se bodovi uzeti protiv posljednjeg u grupi cini mi se a niko nema vise od nas ni od tih a imaju po mec ili dva vise tako da mislim da je Portugal ustvari i jedini pravi kandidat . Za manje od mjesec su Bugari,ne mogu iscekat'.
                Znaci navijamo u nastavku kvalifikacija protiv portugala.Ja idem sigurno protiv Bugarske.Jedva cekam i ja to.O,Crna Gora le.
                Last edited by Fedex ba; 11-05-11, 18:50.

                Comment


                • #23
                  Danas je odigrano 30.kolo 2.CFL. Od timova koji se bore za baraž samo je Jedinstvo ostavrilo trijumf. Iskra je bila blizu pobjede na gostovanju u Ulcinju ali je domaćin u 85. minutu uspio da izjednači.

                  REZULTATI:

                  BOKELJ-BERANE 2:0
                  OTRANT-ISKAR 2:2
                  PLJEVLJA-BRATSTVO 1:3
                  JEDINSTVO-ČELIK 2:0
                  JEZERO-IBAR 1:1
                  ZABJELO-KOM 1:1

                  TABELA:
                  1.BOKELJ 70
                  2.JEDINSTVO 51
                  3.ISKRA 44

                  4.BERANE 42
                  5.KOM 41
                  6.BRATSTVO 41
                  7.ČELIK 38
                  8.IBAR 37
                  9.JEZERO 36
                  9.ZABJELO 34
                  11.OTRANT 30
                  12.PLJEVLJA 23
                  Last edited by cgfudbal; 11-05-11, 19:57.
                  Crna Goro majko naša volimo te srcem svim, grb na grudima kao zakletva da smo tvoji sinovi !

                  Comment


                  • #24
                    Protiv koga igra Berane u sledecem kolu i koji su parovi 31.kola?Jedinstvu trebaju dva boda da obezbijedi 2.mjesto.

                    Comment


                    • #25
                      Jedinstvo - Jezero
                      Čelik - Bokelj
                      Berane - Pljevlja
                      Bratstvo - Otrant
                      Iskra - Zabjelo
                      Kom - Ibar
                      Crna Goro majko naša volimo te srcem svim, grb na grudima kao zakletva da smo tvoji sinovi !

                      Comment


                      • #26
                        Odlicna sansa za Berane da dobije tri vazna boda u borbi za baraz protiv Pljevalja,koji su ispali jos odavno.

                        Comment


                        • #27
                          Sigurno će Berane iskoristiti ovaj meč i pobijediti, ostali timovi koji se bore za bara imaju težak raspored , igraju sa ekipama koje se bore za opstanak.
                          Crna Goro majko naša volimo te srcem svim, grb na grudima kao zakletva da smo tvoji sinovi !

                          Comment


                          • #28
                            Bice interesantno u naredna tri kola da vidimo ko ce izboriti plasman u baraz.

                            Comment


                            • #29
                              http://www.youtube.com/watch?v=MGD9UF7hkjk
                              Greota je sto se ovakva liga ne prenosi sirom Jevrope.

                              Comment


                              • #30
                                http://cafemontenegro.com/index.php?...17&news=174886

                                zanimljiv intervju najboljeg trenera na ovim prostorima.

                                Comment

                                Working...
                                X