Announcement

Collapse
No announcement yet.

SPORT KLUB I SPORT KLUB + - PRENOSI SEZONA 2008/09

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [/quote]
    Vrlo verovatno,ali trenutno prioritet imaju kvalifikacije za LS.
    [/quote]
    zar nije b92 otkupio prava za Ligu Evrope?
    [/quote]
    Ne znam nista jos ljudi polako,niko nista ne prica.
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

    Comment


    • Odg: SPORT KLUB I SPORT KLUB + - PRENOSI SEZONA 2008/09

      sta bi s ovim kvalifikacijskim mecevima, vidim da nakon Pjunik-Dinamo nije bilo nista.

      mogli ste u cetvrtak prenosit mec Gent-Roma, ionako prenosite belgijance ;D

      Comment


      • Odg: SPORT KLUB I SPORT KLUB + - PRENOSI SEZONA 2008/09

        nece oni nishta da prenose ligu shampiona i ligu evrope uzeli su ovi sa b92

        Comment


        • Odg: SPORT KLUB I SPORT KLUB + - PRENOSI SEZONA 2008/09

          Kad ste vec izgubili trku za NFL-om, Spanskom primerom i uzeli ste jadan paket za Seriu A, mogli biste da prenosite Spansku sekundu ili Meksicku ligu, bolje i to nego nista.

          Comment


          • Odg: SPORT KLUB I SPORT KLUB + - PRENOSI SEZONA 2008/09

            [quote author=krki link=topic=630.msg86985#msg86985 date=1251392064]
            Kad ste vec izgubili trku za NFL-om, Spanskom primerom i uzeli ste jadan paket za Seriu A, mogli biste da prenosite Spansku sekundu ili Meksicku ligu, bolje i to nego nista.
            [/quote]
            Podrzavam,bar nesto!!!!!!!!I red bi bio da se konacno po tom pitanju i oglasi neko od zvanicnika SK!

            Comment


            • Odg: SPORT KLUB I SPORT KLUB + - PRENOSI SEZONA 2008/09

              Ma prosto neznam sta cu bez spanske druge lige i meskicke.....

              Comment


              • Odg: SPORT KLUB I SPORT KLUB + - PRENOSI SEZONA 2008/09

                [quote author=Layzick link=topic=630.msg86995#msg86995 date=1251395512]
                Ma prosto neznam sta cu bez spanske druge lige i meskicke.....
                [/quote]mogli su stavit i meksicku drugu ligu, haha.

                Comment


                • Odg: SPORT KLUB I SPORT KLUB + - PRENOSI SEZONA 2008/09

                  Bolje ista nego nista.Da se ja pitam sto se tice Skotske lige mogli su uzeti samo derbije, ovako gledamo Seltik i Rendzers kako pune mreze drugima.Isto mislim i za Belgijsku ligu.
                  Spanska sekunda nije tako losa liga, ima i tu dosta golova, kao i u Meksickoj ligi.Bolje da ovo gledamo, nego timove iz nekih liga koji su u drugoj kategoriji.
                  I zanima me kad ce krenuti TXT na SK+. Obecava se vec godinu dana.

                  Comment


                  • Odg: SPORT KLUB I SPORT KLUB + - PRENOSI SEZONA 2008/09

                    [quote author=krki link=topic=630.msg87060#msg87060 date=1251444099]
                    Bolje ista nego nista.Da se ja pitam sto se tice Skotske lige mogli su uzeti samo derbije, ovako gledamo Seltik i Rendzers kako pune mreze drugima.Isto mislim i za Belgijsku ligu.
                    Spanska sekunda nije tako losa liga, ima i tu dosta golova, kao i u Meksickoj ligi.Bolje da ovo gledamo, nego timove iz nekih liga koji su u drugoj kategoriji.
                    I zanima me kad ce krenuti TXT na SK+. Obecava se vec godinu dana.
                    [/quote]
                    Upravo sam i ja na to mislio!Naravno da niko od nas nije blesav da radije gleda Segundu i Meksikance nego Primeru ili npr. BL,ali ako vec ne moze to,ni ovo nije uopste tako lose.

                    Comment


                    • Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

                      Comment


                      • [/quote]
                        To ti je moderna demokratije ,uvuklo se cak i u sportske forume...
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • [/quote]
                          Ne mogu da verujem!
                          Pa dokle ce u ovoj zemlji biti zabranjivano ljudima da govore ono sto misle!Treba dopustiti svakome da kaze ono sto ima,pa i ako vredja ovde sta ima veze,pa nije ovo ovde valjda Akademija nauka pa moramo da budemo strogo formalni.Nego izgleda da kritika boli...
                          Dole represija!!!!!!!!!!!!!!!! > > >

                          Comment


                          • Odg: SPORT KLUB I SPORT KLUB + - PRENOSI SEZONA 2008/09

                            Ja sam pratio sve postove,posebno obrisane i nije bilo vre?anja!
                            Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

                            Comment


                            • Odg: SPORT KLUB I SPORT KLUB + - PRENOSI SEZONA 2008/09

                              [quote author=DANIJEL BL link=topic=630.msg87125#msg87125 date=1251465892]
                              Ja sam pratio sve postove,posebno obrisane i nije bilo vre?anja!
                              [/quote]
                              I da jeste pa sta,ne moramo i ovde valjda da budemo uvek ''politicki korektni''.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X