Announcement

Collapse
No announcement yet.

SPORT KLUB I SPORT KLUB + - PRENOSI SEZONA 2008/09

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: SPORT KLUB I SPORT KLUB + - PRENOSI SEZONA 2008/09

    moguce,ionako vam je u planu spanska liga,zar ne?...ovo za avalu je super vest...ne mogu vise da slusam one komentatore >

    Comment


    • Odg: SPORT KLUB I SPORT KLUB + - PRENOSI SEZONA 2008/09

      [quote author=chelseafan link=topic=630.msg55307#msg55307 date=1237490470]
      Vrlo kratka pitanja:

      Da li ce biti utakmica MLS-a (koji pocinje ovaj vikend)?
      Da li ce biti utakmice Mexicke lige?

      Pozdrav svima.
      [/quote][/quote]
      Na prvo pitanje ne znam odgovor,moguce da nisu platili,a na drugo,naravno daje sansa za SK>
      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

      Comment


      • Odg: SPORT KLUB I SPORT KLUB + - PRENOSI SEZONA 2008/09

        [quote author=Liverpool FC link=topic=630.msg55420#msg55420 date=1237554743]
        Izvini za kasnjenje,nisam imao vremena,stavicu,link,sa svim utakmicama ovog vikenda,pa ces imati vise nego opsiran odgovor(ako budes imao strpljenja da trazis,medju mnogim tekmama koje idu ovaj vikend)
        Sve najbolje.
        [/quote]

        Puno hvala, uopste nije kasno, bilo je situacija kad sam mnogo vise cekao.

        Vakav odgovor pomalo mi je ironican, ne razumem zasto, nisam rekao da ocekujem pozitivan odgovor (za mexikanaca mozda sam se malo nadao, dok MLS je vredan samo u letnjem periodu). Samo sam pitao, jer nisam znao, nisam ni rekao da su malo ovi prenosi. Jedino Austrija mislim da je promasaj, osim u julu i avgustu, kao i da cvajta nije tako zanimljiva bez Marjana. Ostalo je sve ok po mom mislenju.

        Pozdrav i svako dobro.

        Comment


        • Odg: SPORT KLUB I SPORT KLUB + - PRENOSI SEZONA 2008/09

          [quote author=chelseafan link=topic=630.msg56166#msg56166 date=1237836733]
          [quote author=Liverpool FC link=topic=630.msg55420#msg55420 date=1237554743]
          Izvini za kasnjenje,nisam imao vremena,stavicu,link,sa svim utakmicama ovog vikenda,pa ces imati vise nego opsiran odgovor(ako budes imao strpljenja da trazis,medju mnogim tekmama koje idu ovaj vikend)
          Sve najbolje.
          [/quote]

          Puno hvala, uopste nije kasno, bilo je situacija kad sam mnogo vise cekao.

          Vakav odgovor pomalo mi je ironican, ne razumem zasto, nisam rekao da ocekujem pozitivan odgovor (za mexikanaca mozda sam se malo nadao, dok MLS je vredan samo u letnjem periodu). Samo sam pitao, jer nisam znao, nisam ni rekao da su malo ovi prenosi. Jedino Austrija mislim da je promasaj, osim u julu i avgustu, kao i da cvajta nije tako zanimljiva bez Marjana. Ostalo je sve ok po mom mislenju.

          Pozdrav i svako dobro.
          [/quote]
          pa mogao si da pogledas temu najave utakmica
          gde sam stavio celu najavu fudbalskog programa!.Nisam bio ironican,jer uopste nisam znao nista u vezi mexika,jedino da bi uskoromogao d se prenosi nask,pa sam pomislio da je o ovaj weekend.
          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

          Comment


          • Odg: SPORT KLUB I SPORT KLUB + - PRENOSI SEZONA 2008/09

            da li mi mozhete reci koje ce sjutra biti utakmice u Italijanskom Multi prenosu ? Da li ce biti utakmice Palermo Torino?

            Comment


            • Odg: SPORT KLUB I SPORT KLUB + - PRENOSI SEZONA 2008/09

              [quote author=Baro link=topic=630.msg58549#msg58549 date=1238875793]
              da li mi mozhete reci koje ce sjutra biti utakmice u Italijanskom Multi prenosu ? Da li ce biti utakmice Palermo Torino?
              [/quote]
              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

              Comment


              • Odg: SPORT KLUB I SPORT KLUB + - PRENOSI SEZONA 2008/09

                Hvala puno na odgovoru!

                Comment


                • Odg: SPORT KLUB I SPORT KLUB + - PRENOSI SEZONA 2008/09

                  MOLIM VAS SLEDECE GODINE NE DIRAJTE SERIJU A!!!!!!!! VI STE TOTALNA SRAMOTA OD SPORTSKOG KANALA!!!!!! PRENOSITE PAR DOSADNIH UTAKMICA A SVETSKI DERBI MILAN-ROMA I JOS POSLEDNJU UTAKMICU LEGENDE FUDBALA MALDINIJA PRED SVOJIM NAVIJACUMA NE PRENOSITE! STIDITE SE I SLEDECE GODINE SAMO MADJARSKU LIGU PRENOSITE OSTALO NIJE ZA VAS!!!!!

                  Comment


                  • Odg: SPORT KLUB I SPORT KLUB + - PRENOSI SEZONA 2008/09

                    Kakav si ti kralj, ne znam kako nisi primetio da ove godine nije bio nijedan prenos gde su domacini bili Milan, Roma, Inter i Juventus, sto verovatno znaci da SK nema prava na prenose tih ekipa kad igraju kod kuce!
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Odg: SPORT KLUB I SPORT KLUB + - PRENOSI SEZONA 2008/09

                      [quote author=AC Milan link=topic=630.msg65798#msg65798 date=1243171953]
                      MOLIM VAS SLEDECE GODINE NE DIRAJTE SERIJU A!!!!!!!! VI STE TOTALNA SRAMOTA OD SPORTSKOG KANALA!!!!!! PRENOSITE PAR DOSADNIH UTAKMICA A SVETSKI DERBI MILAN-ROMA I JOS POSLEDNJU UTAKMICU LEGENDE FUDBALA MALDINIJA PRED SVOJIM NAVIJACUMA NE PRENOSITE! STIDITE SE I SLEDECE GODINE SAMO MADJARSKU LIGU PRENOSITE OSTALO NIJE ZA VAS!!!!!
                      [/quote]STvarno,nevjerujem.Nissu toliko glupi da ne prenose najve?i derbi ako mogu.

                      Comment


                      • Odg: SPORT KLUB I SPORT KLUB + - PRENOSI SEZONA 2008/09

                        [quote author=Tmac link=topic=630.msg65802#msg65802 date=1243173130]
                        Kakav si ti kralj, ne znam kako nisi primetio da ove godine nije bio nijedan prenos gde su domacini bili Milan, Roma, Inter i Juventus, sto verovatno znaci da SK nema prava na prenose tih ekipa kad igraju kod kuce!
                        [/quote]
                        Tacnije,SK nema prava prenosa italijanske serije A,mi prenosimo,samo ono sto nam Avala dozvoli,tjoni imaju licencu,druga je stvar sto oni nece da prenose utakmice,a dogodine ide sve na SK
                        Tmac hvala na obrazlozenju,samo sam nadogradio tvoj post,bravo za zapazanje +1
                        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                        Comment


                        • Odg: SPORT KLUB I SPORT KLUB + - PRENOSI SEZONA 2008/09

                          jel mogu prenosi nigerijske lige

                          Comment


                          • [/quote]
                            Ne ne ne,nis moguci,ali o gabonskoj ligi cemo razmisliti
                            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                            Comment


                            • [/quote]
                              Ne ne ne,nis moguci,ali o gabonskoj ligi cemo razmisliti
                              [/quote]

                              do jaja oduvek sam hteo da je pratim

                              Comment


                              • Odg: SPORT KLUB I SPORT KLUB + - PRENOSI SEZONA 2008/09

                                interesuje me da li ce SK prenositi kvalifikacije za europa ligu i samu europa ligu kad pocne?

                                mislim da je to takmicenje veoma zanimljivo i da ce privuci dosta gledalaca ;D

                                Comment

                                Working...
                                X