Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 Formula 1 Gran Premio de España Santander - Circuit de Catalunya

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by trivun View Post
    slazem se apsolutno,ali u ovoj situaciji bas se vidi da je taj nenormalno brz i da im za sad niko nista ne moze,ne moze se reci da je prethodnih godina bas bilo toliko ocito da auto preovladava koliko danas kod RB,mada F1 sto bude isla dalje sve vise ce da odlucuje auto i tehnologija a sve manje vozac
    I zato je sve manje i gledam, odnosno ne bih gledao uopste da nije Fetela ;)

    Videcemo kada ce ostalih par timova uspeti da ih barem donekle sustignu ali on polako pravi zalihu koja ce mu pruziti jos vecu sigurnost i samopouzdanje... prosle godine su gresili i on i tim pa je na kraju ipak izasao kao pobednik i samo su nastavili u jos jacem ritmu
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • #17
      cisto sumnjam da ce u barseloni i monte karlu biti nekih vecih promena sto se tice dominacije RB,jer na obe staze se tesko obilazi,ja licno ne volim ni barselonu a ni monte karlo,prosle godine bila je najdosadnije trka koju sam ikad gledao,pritom se vozi 78 krugova,valjda ce ove biti iole bolja

      Comment


      • #18
        Monte Karlo im nikako nije zagarantovan jer ce krkljanac biti neizbezan, plus imamo i tri obogaljena tima (hvala ti Berni) pa bi u tim preticanjima moglo da bude svasta. Naravno, vec ima solidno iskustvo pa ce se valjda lepo izboriti sa tim

        Barsu volim da vozim u igricama a slazem se da na stazi verovatno necemo videti puno
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • #19
          ma svi znamo da ce na kvalifikacijama RB opet da razbijaju,a onda se ovi ostali mogu slikati,prosle godine bilo je razbijanja i safety car je par puta izasao na stazu i on mi je davao nadu da ce se nesto desiti medjutim nista,Webberu leze takve staze koje nisu previse brze,tako da eto prilike za jos nekog da pobedi sem Vettela

          Comment


          • #20
            Jos 2 dana xD ... Jedva cekam kvalifikacije da vidim odnos snaga Ferraria i Red Bull ... NZM jeste primetili ... Vettel napravi odlican rezultat u kvalifikacijama zbog bolida a u trci se ne moze odvojiti vise od 10 sekundi do kraja trke , skoro celu trku oko 5 sekundi bude... Nije on perfektan vozac ... Vise srece nego pameti
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • #21
              Originally posted by MikoSurvivor View Post
              Jos 2 dana xD ... Jedva cekam kvalifikacije da vidim odnos snaga Ferraria i Red Bull ... NZM jeste primetili ... Vettel napravi odlican rezultat u kvalifikacijama zbog bolida a u trci se ne moze odvojiti vise od 10 sekundi do kraja trke , skoro celu trku oko 5 sekundi bude... Nije on perfektan vozac ... Vise srece nego pameti
              Daleko od toga da pokazuje rezultate kojima brise pod sa protivnicima, ali rekao bih da je nesto naucio od prosle godine. Tad je akao taj bolid do maximuma, verujem da je zato i imao onoliko tehnickih problema, ne samo da je to zato sto RB nije napravio pouzdanu masinu, ali nivo pouzdanosti jeste bio nizi. Za sada radi onoliko koliko je dovoljno da pobedi ili osvoji 2. mesto, sto je pokazatelj da je sazreo. Verujem da ce, akko do toga dodje, kad zagusti u sampionatu voziti agresivnije. Prosle godine je samo zbog tehnickih problema izgubio 66 poena, a preko 70% njih je pokupio Alonso. Sada vozi pametno kao Button 2009. Koristi bolji bolid onako kako treba, a sumnjam da ce kod RB doci do pada u performansama kao kod Brawn GPa 2009.

              EDIT: Btw, slazem se sa prvim delom, ali eto, zaboravio sam da napisem to iz prve.

              Comment


              • #22
                Nije on kao Nole Superman
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • #23
                  Niko nije kao Nole, a bogami ni kao Dustin, taj lik je stvarno car, osecam da uzima pare koliko mu treba da normalno i opusteno zivi, a za sve ostalo ga nije briga.

                  Nemojmo vise o tenisu ovde, izbacice nas...

                  Comment


                  • #24
                    Ne znam da li ste primetili ali Lotus se jako priblizio Q2 ... Prosli put 7 desetinki ... Za jedno 3-4 trke mozda udju
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by MikoSurvivor View Post
                      Jos 2 dana xD ... Jedva cekam kvalifikacije da vidim odnos snaga Ferraria i Red Bull ... NZM jeste primetili ... Vettel napravi odlican rezultat u kvalifikacijama zbog bolida a u trci se ne moze odvojiti vise od 10 sekundi do kraja trke , skoro celu trku oko 5 sekundi bude... Nije on perfektan vozac ... Vise srece nego pameti
                      E o tome sam ja pricao pre nedelju dana sa Nebojsom cini mi se, Vettel ima odlican start, sto je jos jedna prednost i dok se u prvih par krugova iza njega svi bore za pozicije on lepo napravi razliku 2 sec i onda odrzava do kraja i povecava je zahvaljujuci odlicnim pit stopovima, u kojima je Red Bull bio brzi za po sekund od Ferrarija u Turskoj, a posle 4 boxa to je 4 sec. Npr Massa je imao odlican tempo ali su ga mehanicari zajebali, bio je brzi od oba Meklarena i od Rosberga, bio bi cetvrti ali Ferrari zna kako da zajebe stvar, pogotovo kad je Massa u pitanju, kad se samo setim 2008.........
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Navijaci Ferarija ako mislite zbog ovog zvuka da nesto nije u redu sa bolidima,odnosno sa motorom Ferarija ne bojte se,nije nista
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Ja ga cuo nisam
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • #28
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • #29
                              Vrlo malo toga se menja, RBR->Meklaren->Ferari->ostali... Pogresno je iz treninga izvlaciti zakljucke, ali neke stvari su vrlo jasne, RBR ce sutra oduvati ostale u kvalifikacijama i tada jedino oni mogu sami sebe pobede. Jedino sto me raduje je njihova prepotentnost, to obicno vodi u greske i probleme, a to nam je neophodno za neizvesniji sampionat.
                              Ljudi, ja tek sad shvatam koliko mi je drago sto gledamo ceo vikend: treninzi+propratne serije+kvalifikacije+trka. To je neophodno za potpun ugodjaj od F1.
                              Bice zanimljivo videti efekat DRSa u trci u nedelju. Ja ciljam da nece biti veliki, ali hajde mozda me iznenade.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • #30
                                Ma bice veliki uticaj DRS-a, ovaj pravac je jedan od najduzih na kalendaru, video si da su se prestizali i na treningu. Ali realno ne ocekujem da ce Red Bull toliko biti dominantan ovog vikenda, Meklaren je prilicno dobar, ako uspeju na startu da zadrze Red Bull onda ce biti svasta, ili makar da ne dozvole da se neko odvoji. U svakom slucaju Webber deluje bolje od Vettela za sada.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X