Announcement

Collapse
No announcement yet.

Monster Energy Grand Prix de France

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Gi Kulon crew chief Kolina Edvardsa slučajno zgazio i ubio motociklistu?!

    http://www.visordown.com/motorcycle-...ter/17991.html

    Comment


    • #32
      omg .................................................. .................................................. .....................................
      Last edited by Rossini; 14-05-11, 14:18.
      sigpic

      Comment


      • #33
        Izem ti ove iz Tech 3, osecam da su im sefovi ko gonici robova celog vikenda, i svaki put je tako u francuskoj. Dobro, nije nezasluzeno.
        Ipak jos dosta zaostaju, ko zna da li ce uspeti da to nadomeste do pola sezone. Ako u Mugiellu ne zavrse na poijumu, siznucu.

        Brzi klinci, na brzim motorima, dobitna kombinacija. Nama Rossijevcima ostaje da cekamo sledecu godinu.

        U svako slucaju, mislim da ce sutra trka opet biti sjajna, jedva cekam.

        Comment


        • #34
          Ma bice sutra dobro nadam se. Samo da ne ode Stoner daleko ispred svih ili se ne razbije... A nadam se da ce i Rosi malo jace da stisne sutra, da bude zanimljivo
          Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

          Comment


          • #35
            pa sta reci.....opet se ponavlja prica vezano za kvalifikacije, ja sam se bar nadao 6-to mesto to bi bila extra borba s obzirom kako startuje dukati, ovako....bice cupavo, a i sutrasnja trka je prekretnica ako zeli titulu sa Dukatijem (ove godine). Zelim mu sve najbolje za sutrasnju trku.

            P.S. naravno...mislim da nema potrebe da imenujem coveka za koga svi znamo ko je ;)

            Comment


            • #36
              Sroner je izuzetan vozac, pa ne verujem da ce da se "razbije". A moze da se desi da nestane u daljini.
              Honde su zaista neprikosnovene na ovoj stazi.
              Rosi, pa jedino ako bude kisa. Onda mozemo svasta da ocekujemo. Mada i po kisi Stoner odlicno vozi.
              Ja se nadam da ce Lorenco i Rosi najzad da se malo sukobe i na stazi, a ne samo preko medija.

              Comment


              • #37
                Originally posted by vesna8.11 View Post
                Sroner je izuzetan vozac, pa ne verujem da ce da se "razbije".
                Znam da je izuzetan vozac, ali od njega se moze ocekivati i to. Bio je izuzetan i na Dukatiju, pa je padao. Ne verujem ni ja da ce doci do toga, ali mi je ipak u podsvesti...
                Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                Comment


                • #38
                  Pa na Dukatiju je padao, uglavnom sto bi mu otkazao prednji kraj, a ne svojom krivicom.
                  Bar je najcesce tako bilo. Ja ocekujem da ce pobediti, mada sam glasala za Pedrozu.
                  Ali ovo sto Stoner radi, svaka cast.

                  Comment


                  • #39
                    Mislim da je Stoneru Honda pre svega podigla samopouzdanje! Njega je vise taj Dukati mucio, nego ostali vozaci!
                    Izuzetan u kvalifikacijama, nadam se da nece odmagliti previse! I, naravno, valjda ce se ova dvojica (J.Lo i Rosi) "sukobiti" i na stazi, a ne samo preko novina!
                    #58

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by vesna8.11 View Post
                      Sroner je izuzetan vozac, pa ne verujem da ce da se "razbije". A moze da se desi da nestane u daljini.
                      Honde su zaista neprikosnovene na ovoj stazi.
                      Rosi, pa jedino ako bude kisa. Onda mozemo svasta da ocekujemo. Mada i po kisi Stoner odlicno vozi.
                      Ja se nadam da ce Lorenco i Rosi najzad da se malo sukobe i na stazi, a ne samo preko medija.
                      ..zaista su neprikosnovene..i ne samo na ovoj,vec i na predjasnjima..ali da ce Stoner nestati u daljini,??,bas nesto ne verujem..ne verujem cak ni da ce pobediti(borice se za prvo sigurno,ali ja ne verujem),jer ne zaboravite da je iza njega bio Marko sa samo 50 stotih,Dani sa 350,(pricam rezultate dok sam imao zivaca da gledam..)Horhe sa 800(Dovija ne racunam jer on ne moze da se bori za prvo mesto,iz njemu poznatih razloga)tako da je to za trku nista..ako Mare ne nepravi ponovo neku glupost(Dani nece sigurno,Horhe takodje),ocekuje nas prava adrenalinska trka,samo sto taj adrenalin nece pojacati Rosi i cudni Dukati,sto moram da priznam,da sam totalno razocaran zbog celokupne situacije..sramota,ali bas tako..sramota za sve u Dukatiju,i blam pre svega..i nek se teraju u PM svi iz tima..opet se nerviram..ma zato nikad nisam ni cenio taj motor,kako za trku tako i serijski...jedno obicno i veliko G....!!!!
                      Last edited by Rossini; 14-05-11, 17:48.
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by Pablo View Post
                        Mislim da je Stoneru Honda pre svega podigla samopouzdanje! Njega je vise taj Dukati mucio, nego ostali vozaci!
                        Izuzetan u kvalifikacijama, nadam se da nece odmagliti previse! I, naravno, valjda ce se ova dvojica (J.Lo i Rosi) "sukobiti" i na stazi, a ne samo preko novina!
                        Moš li napisat šta su jedan drugom rekli pošto nisam vidio niti cuo pa ne znam ?

                        ty
                        Valentino Rossi #46

                        G.O.A.T

                        Comment


                        • #42
                          @ VR #46 Rossi je rekao da su ostali vozaci pickice i da se ponasaju kao deca, a Lorenzo je odgovorio da mora da je uzasno kad vas stalno pobedjuju deca.

                          @ Rossini Slazem se potpuno za Ducati i Rossija, veliko razocarenje, i ja naravno navijam za Valea, ali moram da kazem da nisam ni ocekivao da na pocetku sezone bude bolje, eventualno neki podijum, ali ovo je stvarno tesko gledati. Nadam se da ce pronaci nesto u nastavku, ali problem je sto sve ekipe napreduju tako da Ducati mora da napreduje duplo vecom brzinom, a u to bas i ne verujem. Nadam se da ce Simoncelli odvoziti do kraja ovu trku i makar da se nadje na podijumu, Stoner deluje odlicno ali ne verujem da ce pobeci na pocetku, prosto ima iza sebe previse agresivnog Marka i nravno Pedrosu koji ce sigurno biti prvi posle starta, tako da nije iskljuceno da Stonera dvojica prestignu na startu. Rossi ce verovatno dobro startovati tako da mi deluje da cemo makar na pocetku gledati duel Rossi-Lorenzo posto ne vidim da ce Lorenzo prestici bilo koga na startu...
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Iannone 8-mi, bice dobra ttrka i u Moto2, kao i da smo u to sumnjali!

                            Comment


                            • #44
                              Pa 20 vozaca u jednoj sekundi mirise na opsti haos u trci, sto je fenomenalno. Tipujem na Luthija (znam da zvuci totalno suludo posto covek nema pobedu, ali prosto u ovakvim uslovima ocekujem da bude neko iznenadjenje, a ne ocekivani pobednik tipa Bradl/ Iannone).
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Ben Spies kaze: "Ako Lorenzo Zavrsi u top 5 treba mu dati medalju" Ne slazem se u potpunosti al svaka mu cast na onome sto pruza .
                                [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                                Comment

                                Working...
                                X