Announcement

Collapse
No announcement yet.

Monster Energy Grand Prix de France

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Bice zestoko u nedelju
    Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

    Comment


    • #17
      E vala lepo im je rekao, mislim naravno na Rosija, ako se bojite da cete poginuti, onda nemojte da se trkate. Zabrinutost za zivot je pokazao Lorenco izjavom i rspravom sa Sic-om posle q u Estorilu.
      Jes da mu je i Lorenco savrseno odgovorio, pa ce sad lepo da odmere snage na stazi!

      Ko li ce pobediti, neki od brzih klinaca ili iskusni sampion?

      Comment


      • #18
        Čekajte, a 125cc i Moto2?

        OK, za 125 još uvek, nažalost, nemamo pravog izazivača za Terola, ali videćemo valjda neku uzbudljiviju trku za prvo mesto.

        No, šta ćemo sa Moto2? Prošle godine u Le Manu smo imali ludnicu. Nojes na pol poziciji, izletanja na sve strane i stabilnog Elijasa. Ludi Džo beše četvrti...

        Comment


        • #19
          Originally posted by Srdjan Erceg View Post
          Čekajte, a 125cc i Moto2?

          OK, za 125 još uvek, nažalost, nemamo pravog izazivača za Terola, ali videćemo valjda neku uzbudljiviju trku za prvo mesto.

          No, šta ćemo sa Moto2? Prošle godine u Le Manu smo imali ludnicu. Nojes na pol poziciji, izletanja na sve strane i stabilnog Elijasa. Ludi Džo beše četvrti...
          U pravu ste, sram nas bilo!

          Terol je neprikosnoven, samo on odlucuje o tim trkama.
          A u Moto2 moze biti svasta, ako se Janone kval u top 10, verovatno pobedjuje, mada voleo bih da vidim vise od Marqueza i od Luthija, ostale i da ne pominjem.

          Comment


          • #20
            Rezultati FP1 za 125ccm

            http://www.motogp.com/en/Results+Sta.../FRA/125cc/FP1

            Comment


            • #21
              A evo i za MotoGP

              http://www.motogp.com/en/Results+Sta...FRA/MotoGP/FP1

              Comment


              • #22
                Zanimljiv prvi trening. Motogp, Stoner je izuzetno brz, a i ostale Honde.
                Medjutim, ono sto sam ja primetila, a mozda i gresim, je cinjenica da je Yamaha najstabilnija.Dukati se dosta "otima", a i Honde su tu negde.
                Ipak, velika razlika u vremenima, mada je jos rano bilo sta reci.
                125cc, uobicajeno,ako ovako Terol nastavi, upropastice sezonu.
                Moto2, tu je sve moguce. Luti, opet nije izdrzao da ne padne.
                I jos nesto, od srece sto cu gledati sve na SKPRIME, a ne preko neta, nisam mogla da spavam. Ustala sam jos u 5h.

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Srdjan Erceg View Post
                  Čekajte, a 125cc i Moto2?

                  OK, za 125 još uvek, nažalost, nemamo pravog izazivača za Terola, ali videćemo valjda neku uzbudljiviju trku za prvo mesto.

                  No, šta ćemo sa Moto2? Prošle godine u Le Manu smo imali ludnicu. Nojes na pol poziciji, izletanja na sve strane i stabilnog Elijasa. Ludi Džo beše četvrti...
                  Ja ne pamtim goru sezonu kad su u pitanju 125cc, Terol previse dominantan, ali kako komentarisete da ga niko iz Moto 2 nije hteo, dok su i Marquez i Espargaro otisli. Onaj Faubel, kojeg sam zgotivio jos kad se borio sa Talmacijem za titulu u 125cc, je prevelika kiksara, ako uspe da pbedi na jednoj trci bice dobro, od ostalih niko ne napreduje, onaj Vazquez koji uvek padne u zadnjih 4/5 krugova je ostao isti, nije uspeo da se probije u vrh iako su pomenuta dvojica otisla iz sampionata. Najveci potencijal tu je Vinhales, ali ni on nece moci nista protiv Terola, moze samo da se bori za podijume. Bilo je i ranije dominantnih u 125cc tipa Passini, mada nije osvojio ali je pobedjivao sa 6/7 sec razlike, onda Bautista, ali nisam navikao da ne gledamo borbe.

                  Ali Moto 2 je najzanimljivije takmicenje ikada, nadam se da ce Luthi uskoro da pobedi i zaobidje tu psiholosku barijeru i da se stvarno bori za titulu, isto vazi i za Simona, a Bradl je do sad stvarno neverovatan i rekao bih da pre pocetka niko nije ocekivao Bradla da bude prvi, verovatno ni da se bori za titulu...
                  Last edited by Tony_G; 13-05-11, 12:24.
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by YAMAHAY View Post
                    Biće veselo u Nedelju!

                    Prvo Rosi



                    Speaking after the rows at Estoril, Rossi commented that the new generation of MotoGP riders are all 'pussies' compared to his two-stroke 500GP heroes. With the complaints from Stoner on his own hard riding tactics and Jorge Lorenzo bemoaning Marco Simoncelli in the front-row press conference for pushing him at Valencia last season.

                    Valentino said: "It's like Wayne Rainey goes to Kevin Schwantz after Suzuka in 1991 and says, 'Ah - you are not polite!' Or Michael Doohan with Wayne Gardner in Phillip Island after the epic battle they had, 'You are a bastard.' This is the race. This what happens.

                    "In the past, this was normal. The riders were more like real men. Now it is more like they are children." concluded Rossi.

                    Read more: http://www.visordown.com/motorcycle-rac ... z1M2Q42NTk

                    pa Lorenco vraća:

                    "I guess it must be a shame to be beaten by kids at every race." Lorenzo in response to Rossi's recent quote that some riders are 'pussies'

                    jao jaooo sjajnoooo...bravo Jorge!

                    inace,ja sam na Ros-Sic strani,ali verujem da ce im Lor sigurno jako uzvratiti na stazi...

                    inace,bas me cudi sto na pollu niko nije stavio da ce Simocelli pobediti...bez obzira na ovakvog Stonera,ja kazem Marco!
                    iskreno,mislio sam da ce Rossi ovde moci podijum da uzme,al posle ovih rezultata...posle Estorila sam mislio da ide ovde podijum i pobeda u Italiju,ali eto,malo sam preambiciozan...ipak su Ped,Sto,Sic i Lor jos uvek za klasu ispred...
                    "The fact is that when my bike is prepared and I can ride like I want to, no one can beat me!"

                    "I arrive. I see..... is possible. I go fast. I WIN!"

                    "...Maverick Vinales, Marc Marquez, and it was Simoncelli. These are guys who were good figures for the sport. They always look to be having fun. There's always going to be the Pedrosas. There's always going to be the Stoners. But once Valentino is gone, all the character in the sport is gone. "

                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      mislis motori su im za klasu ispred hehehehehehehehe

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by meca View Post
                        mislis motori su im za klasu ispred hehehehehehehehe
                        Ako njihovi jesu, Hejdenov, Aojamin i Edvardsov 100% nisu
                        Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                        Comment


                        • #27
                          ..previse jake honde..bar za ovu sesiju..videcemo sutra,ali....bar se nadam da ce yamaha imati daha da ih isprati do cilja na pravi nacin..sve ovo drugo,jadno...
                          sigpic

                          Comment


                          • #28


                            Lepe replike.

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by YAMAHAY View Post
                              Biće veselo u Nedelju!

                              Prvo Rosi



                              Speaking after the rows at Estoril, Rossi commented that the new generation of MotoGP riders are all 'pussies' compared to his two-stroke 500GP heroes. With the complaints from Stoner on his own hard riding tactics and Jorge Lorenzo bemoaning Marco Simoncelli in the front-row press conference for pushing him at Valencia last season.

                              Valentino said: "It's like Wayne Rainey goes to Kevin Schwantz after Suzuka in 1991 and says, 'Ah - you are not polite!' Or Michael Doohan with Wayne Gardner in Phillip Island after the epic battle they had, 'You are a bastard.' This is the race. This what happens.

                              "In the past, this was normal. The riders were more like real men. Now it is more like they are children." concluded Rossi.

                              Read more: http://www.visordown.com/motorcycle-rac ... z1M2Q42NTk

                              pa Lorenco vraća:

                              "I guess it must be a shame to be beaten by kids at every race." Lorenzo in response to Rossi's recent quote that some riders are 'pussies'
                              evo i audio http://twitgp.blogspot.com/2011/05/s...s-lorenzo.html

                              Comment


                              • #30
                                Rossi disappointed. New frame hasn't improved turning as much as they hoped and struggled under acceleration with big pumping issue

                                Rossi said his corner entry was as slow as an old woman carrying her shopping from a supermarket
                                [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                                Comment

                                Working...
                                X