Announcement

Collapse
No announcement yet.

Formula 1 na Sport Klubu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    A imam ja jedno pitanje. Sta je sa nama van Srbije? Imamo li mi taj program? Znam da nece biti F1, ali pitam zbog MotoGP-a?
    Mistakes make us who we are.

    Comment


    • #62
      Originally posted by Krle View Post
      A čitaš brate da nemam SBB! Kopernikus mi je operater, sad sam im poslao mejl da ubace ovaj kanal ;)
      i ja imam kopernikus....krle ajde nas molim te obavesti da li su ti nesto odgovorili i ako bilo sta saznas o kopernikusu i skp
      don't be scared homie
      sigpic

      Comment


      • #63
        Originally posted by Krle View Post
        A čitaš brate da nemam SBB! Kopernikus mi je operater, sad sam im poslao mejl da ubace ovaj kanal ;)
        Izvini brate Nadam se da ce da ti ubace taj kanal

        Comment


        • #64
          Kao i dva kanala koja već imamo, Sport Klub i Sport Klub +, i ovaj će biti u „free“ analognoj ponudi, odnosno, besplatan. Nadamo se da će svi kablovski operateri shvatiti vrednost ovog kanala i projekta, jer će svaki ljubitelj sporta naći nešto za sebe.
          KDS boli dupe za ovo.To su nam i dokazali i u prethodnih pola godine-godinu posto nam jos nisu ubacili sk+ nakon onih silnih molbi.
          Al ko zna mozda me iznenade.
          Last edited by Ricma; 06-05-11, 07:14.

          Comment


          • #65
            ljudi PTT KDS-ov odgovor na moj mail od jutros po pitanju SK+ i SKP:

            Poštovani,

            Sport Klub+ nismo mogli da Vam priuštimo jer je zakup 20 000 E,ali ako je Sport Klub Prime besplatan sigurno ćemo ga uvrstiti u spisak kanala.Vaš mail je prosleđen Direktoru radne jedinice.

            Srdačan pozdrav,
            PTT KDS

            Comment


            • #66
              O kakvom zakupu oni pricaju?
              A ovaj Direktor Radne Jedinice je garant kao Jataganac

              Comment


              • #67
                Jel krenuo sa radom SK Prime?

                Comment


                • #68
                  Citirano
                  Uz sve pomenuto, noseći sadržaj Sport Klub Prajma biće Moto GP. Korisnici SBB-a će moći da ga nađu na frekvenciji na kojoj je do sada bio „Fishing and Hunting“ kanal. Za sve ostale informacije, pozovite svog kablovskog operatera. Uživajte uz kanale Sport Kluba!

                  Je li to na satelitu EsatW2 16E 11095 H 27500 2/3
                  COVJEK KOJI NE PRAVI GRESKE OBICNO NE RADI NISTA

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by Sasa22 View Post
                    Citirano
                    Uz sve pomenuto, noseći sadržaj Sport Klub Prajma biće Moto GP. Korisnici SBB-a će moći da ga nađu na frekvenciji na kojoj je do sada bio „Fishing and Hunting“ kanal. Za sve ostale informacije, pozovite svog kablovskog operatera. Uživajte uz kanale Sport Kluba!

                    Je li to na satelitu EsatW2 16E 11095 H 27500 2/3
                    Imam i ja satelitsku ali na Eutelu W2 nemam F i H,znam da je imalo ali je izgleda scrambledovano ;)
                    Sad ne znam za ove sto imaju satelit na kojoj je frekvenciji,ali moze da s enadje sigurno negde,ako nista imas na EsatW2 TV1 tu mozes da gledas ako nemas gde ;)
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by bice View Post
                      Imam i ja satelitsku ali na Eutelu W2 nemam F i H,znam da je imalo ali je izgleda scrambledovano ;)
                      Sad ne znam za ove sto imaju satelit na kojoj je frekvenciji,ali moze da s enadje sigurno negde,ako nista imas na EsatW2 TV1 tu mozes da gledas ako nemas gde ;)
                      Ja imam taj kanal F and H, zakljucan, ako ga zamjenjuje SPORT KLUB PRIME kazu da je free, a na tv1 je isto scrambled i na NetTV, ima li kakve nade za mene ??????, ili da uzmem satelitski paket Total TV (tamo ga u ponudi jos nema)

                      ima li tko kakvo saznanje o tome

                      hvala, svima
                      COVJEK KOJI NE PRAVI GRESKE OBICNO NE RADI NISTA

                      Comment


                      • #71
                        Pa probaj da ides na neki od ovih foruma sto se bave ovim kljucevima,tako idem i ja i da otkljucas TV1,za F and H ne mogu da nadjem,dacu ti neke od ovih foruma,pa se raspitaj tamo...
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • #72
                          Ja imam taj F i H,ali nisu promenili na sportklub prime,imam digitalnu sbb
                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            Krle i mene obavesti i ja imam kopernikus!
                            FORZA DANI PEDROSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sigpicFORZA BAYERN MUNCHEN

                            Comment


                            • #74
                              FORMULA 1 NA NOVOM KANALU SPORT KLUB PRIME

                              05. maj 2011.

                              SBB i Sport Klub vas sa zadovoljstvom obaveštavaju da će od petka, 06. maja 2011., ponuda sportskih kanala biti bogatija i za kanal Sport Klub Prime.

                              Programska šema kanala Sport Klub Prime biće veoma slična šemi Sport Kluba i Sport Kluba +, ali uz jednu veliku novinu! Naime, uz najbolji fudbal (Premijer liga, F.A. kup), najbolju košarku (NBA, Evroliga), najbolji tenis (ATP Masters 1000 serija, Vimbldon, Dejvis kup) kao i najbolji hokej, gledaoci će od sada moći da prate i najbolji moto sport, jer je Sport Klub Pime otkupio prava za trke Formule 1.

                              Ovaj kanal će gledaocima prezentovati najbrži karavan na svetu na način na koji do sada nikada nije bio praćen na ovim prostorima. Prenosiće sve treninge, sva zagrevanja, a ljubitelji F1 će imati i jedinstvenu priliku da se vide i mnoge stvari koje se dešavaju „iza kulisa“ kao što su provera bolida i provera staze.

                              Kao i kanale Sport Klub i Sport Klub+ i kanal Sport Klub Prime moći ćete da pratite u osnovnoj analognoj ponudi i digitalnoj ponudi u okviru Start paketa, na teritoriji Srbije.

                              Sport Klub je saopštio da će se kompletna redakcija kanala Sport Klub i dalje truditi da se drži devize sa kojom su počeli da rade pre pet godina: „ Za nekoga sve, za svakog po nešto“ i to sve bez dodatnih nadoknada za verne gledaoce.

                              Komentari Srđana Ercega i Pavla Živkovića, kao i stručne opservacije legende našeg sportskog novinarstva Velimira Petrovića samo će upotpuniti doživljaj. Naravno, pre i posle svake trke predviđeni su i osvrti na dešavanja sa staze u studiju Sport Kluba, kao što je već polako postala i praksa ovog kanala.

                              Paket F1 ne podrazumeva samo Fetela, Hamiltona, Alonsa, Vebera i ostale velike zvezde. Osim toga, prenosiće se i GP 2 i GP 3 serija, kao i Porshe GT3 Cup. Ne samo što su i tu zanimljive trke, već će gledaoci moći da upoznaju i buduće zvezde auto-moto sporta.

                              Uživajte uz SBB i Sport Klub Prime!

                              Ovo stoji kao poslednja vest na SBB sajtu, ali nigde ne piše na kom kanalu će biti ili umesto kog...
                              Sve pregledah i neeeemaaaaaa

                              Ako će umesto F&H... on i dalje "radi"...
                              Last edited by miloolja; 06-05-11, 12:32.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • #75
                                jel će biti bar taj Prime na IPTV-ju?, jer ovako piše na Naslovnoj strani sajta: "Nadamo se da će svi kablovski operateri shvatiti vrednost ovog kanala i projekta, jer će svaki ljubitelj sporta naći nešto za sebe."
                                FC INTERNAZIONALE MILANO
                                AL: Oakland A's NL: New York Mets

                                Comment

                                Working...
                                X