Announcement

Collapse
No announcement yet.

Formula 1 na Sport Klubu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    oooooo pa to bi moglo biti fenomenalno,ali ajde da sacekamo....
    hvala vladane
    don't be scared homie
    sigpic

    Comment


    • #32
      Originally posted by Vladan View Post
      Bice vrlo brzo novih informacija,ici ce Moto GP,kao i svi ostali sportovi na tom kanalu ukoliko ne bude mjesta na SK ili SK+
      Jedno pitanje, da li je to obican kanal iii digitalni?
      Ako je digitalni, nepotrebno bacaju pare. Nasi kablovski operateri jos nisu spremni za valjanu digitalizaciju.
      Prosle nedelje, i ljudi koji imaju SK 3, nisu mogli da gledaju trku, vec su molili za linkove. Jednostavno, to jos ne funkcionise, a i nece u skorije vreme.
      A komentatori, najbolji koje SK ima, najpismeniji, prenosili su trke samo za sebe.
      I umesto da je SK-u, cast da ima i takve komentatore--Erceg i Aca, zbog svih onih drugih koji ni osnovni pravopis ne poznaju (isi su svi, na svim TV kucama), i da im dozvoli da se njihova rec cuje svuda, oni su na nekim virtuelnim kanalima.
      Ili je mozda sada vreme za nepismene i neinventivne komentatore, pa se dobri moraju skloniti, da ne kvare los prosek?

      Comment


      • #33
        Ma daj ja cu da prenosim ako treba,samo da se gleda
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • #34
          Update

          Kanal ce se zvati Sport Klub Prime i trebalo bi da bude i u analognoj ponudi,jos uvijek se pregovara,ne zavisi sve od SKa,rade na tome da bude dostupan sto vecem broju ljudi
          sigpic

          Comment


          • #35
            Sport Klub Prime, bas dobro zvuci

            Comment


            • #36
              Originally posted by Vladan View Post
              Update

              Kanal ce se zvati Sport Klub Prime i trebalo bi da bude i u analognoj ponudi,jos uvijek se pregovara,ne zavisi sve od SKa,rade na tome da bude dostupan sto vecem broju ljudi
              Samo da ne bude dostupan kao SK3, onda nam ne treba!
              #58

              Comment


              • #37
                bravo za Necu i Savu za ove prenose.
                ajde sada da odradite ono sto ste duzni nama kojimo smo drzali ovaj forum od postanka pa do pre dve godine. sunday, monday night meceve. nfl bez Zuleta je kao Dule Dugousko bez Nikole Simica.

                e da i Marijana M da vratite kuci
                Last edited by dr.dule; 04-05-11, 23:09.
                Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                madden balkanska liga

                Comment


                • #38
                  uvek je drago videti drduleta. pa cak i procitati ga.
                  dakle, poziv i dalje stoji, iako je bilo puno jednostrano ruznog. to ce ti definitivno otvoriti oci za nfl deo. necu da prejudiciram sta ces reci, ali mogu da napisem i zatvorim kovertu, pa da posle razgovora procitas.
                  pogotovo prija kad covek sa najjacim radom pljuvacnih zlezdi uputi pohvalu. HVALA. To zaista imponuje.
                  mi smo jos jendom pokazali svu ozbiljnost. pravimo greske, radimo, izvinjavamo se, pokusavamo na sve nacine da budemo korektni. i miljama smo ispred svi drugih zajedno.
                  dobro nam se Ti drdule vratio na nas novi forum, i da nam budes malo aktivniji.

                  Comment


                  • #39
                    pa to si ti Savo kuco stara. uvek mi je drago naleteti na starog drugara. sto promeni ime? na casu vinjaka dolazim ipak sam ja Sumatovacka skola ali na vodu ni baba ne dolazi. moram doneti flasu pica za nove prostorije. red je . prosle su bile uzas.

                    Premier liga vam je odlicno odradjena nema prigovora. cak su vam i nove prostorije odlicne . ajde sada uzmite od Djakovica i Mitrovica onaj nfl . imate pet kanala pa se moze smestiti a da se ne guraju svi. bezveze je da placamo 500dinara za telop najave.
                    Last edited by dr.dule; 04-05-11, 23:44.
                    Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                    madden balkanska liga

                    Comment


                    • #40
                      dali ke ovaj kanal Sport Klub Prime bude dostupan i u ponudi operatera u makedonij BOOM TV i dali ima sanse ili mozda plan da i SK 3,4,5 se nadje na ovaj operater ili su samo dostupne samo za srbiju pozzz
                      Last edited by Aleksandar_; 05-05-11, 01:42.

                      Comment


                      • #41
                        Ako si dobro citao onda znas da ce biti samo na teritoriji Srbije.
                        Nesto ne verujem da ce tog kanala biti u ponudi moje kablovske(KDS) i to zato sto nikako da nam uvedu SK+, a gde ce sad i ovaj novi kanal.

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by Maric91 View Post
                          Ako si dobro citao onda znas da ce biti samo na teritoriji Srbije.
                          Nesto ne verujem da ce tog kanala biti u ponudi moje kablovske(KDS) i to zato sto nikako da nam uvedu SK+, a gde ce sad i ovaj novi kanal.
                          Ovi iz KDS-a su promaseni slucajevi, koliko smo im samo mailova napisali za uvodjenje SK+ :-( ...

                          Comment


                          • #43
                            Ja imam jedno pitanje. Hoce li moj kablovski operater KDS Novi Sad imati taj kanal u (analognoj)ponudi?
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • #44
                              Kreće SK Prajm



                              Redakcija Sport Kluba sa ponosom objavljuje da od petka kreće novi kanal, Sport Klub „prajm“ (SK Prime).

                              Kao i dva kanala koja već imamo, Sport Klub i Sport Klub +, i ovaj će biti u „free“ analognoj ponudi, odnosno, besplatan. Nadamo se da će svi kablovski operateri shvatiti vrednost ovog kanala i projekta, jer će svaki ljubitelj sporta naći nešto za sebe.

                              Ponuda SK Prime je veoma slična ponudi Sport Kluba i Sport Kluba +, ali uz jednu veliku novinu. Naime, uz najbolji fudbal (Premijer liga, F.A. kup), najbolju košarku (NBA, Evroliga), najbolji tenis (ATP Masters 1000 serija, Vimbldon, Dejvis kup) i najbolji hokej, sada ćete imati priliku da gledate i najbolji moto sport pošto sa ponosom možemo da objavimo da su otkupljena prava na trke Formule 1.

                              Kompletna redakcija Sport Kluba se, dakle, i dalje trudi da se drži devize sa kojom je i počela rad pre pet godina: za nekoga sve, za svakog po nešto i to sve besplatno...

                              Ali, da se vratimo F1. Ono što ćemo mi ponuditi je najbrži karavan na svetu na način na koji do sada nikada nije bio praćen na ovim prostorima. Prenosićemo sve treninge, sva zagrevanja, a imaćete i jedinstvenu priliku da vidite i mnoge stvari koje se dešavaju „iza kulisa“ kao što su provera bolida i provera staze.

                              Komentari Srđana Ercega i Pavla Živkovića, kao i stručne opservacije legende našeg sportskog novinarstva Veljka Petrovića samo će vam upotpuniti doživljaj. Naravno, pre i posle svake trke ćemo se osvrnuti na dešavanja u studiju Sport Kluba, kao što ste već polako navikli od nas.

                              Paket F1 ne podrazumeva samo Fetela, Hamiltona, Alonsa, Vebera i ostale velike zvezde. Osim toga, prenosićemo i GP 2 i GP3 seriju i atraktivni Porše Superkup. Ne samo što su i tu zanimljive trke, već ćemo moći da upoznamo i nove buduće zvezde auto-moto sporta.

                              Uz sve pomenuto, noseći sadržaj Sport Klub Prajma biće Moto GP. Korisnici SBB-a će moći da ga nađu na frekvenciji na kojoj je do sada bio „Fishing and Hunting“ kanal. Za sve ostale informacije, pozovite svog kablovskog operatera. Uživajte uz kanale Sport Kluba!
                              http://www.sportklub.info/vest.php?i...rt-klub-prajm-
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Ja bi vam preporucio ako mozete prenositi i IndyCar jer te trke su bolje od GP2 i ostalih koje ste nabrojali.
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X