Announcement

Collapse
No announcement yet.

Formula 1 na Sport Klubu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Nece sigurno ti kanali da budu.
    Ja ne znam da li da skacem od srece ili da idaram glavom o zid.Saznacu za dan-dva.
    Samo da taj kanal bude free, inace cu kad tad da prestanem da gledam streamove i dici cu ruke od F1 za ovu godinu,a to svakako ne zelim.
    Sport klub, pazite sta radite.;)

    Comment


    • #17
      Pa zasto ne bi F1 isla na SK ili SK+? Ja nazalost nemam ni SK+ zbog debila od operatera ali mislim da bi moglo da se uklopi u programsku shemu.
      Kada se toliki tenis uklapa u shemu, ne vidim zasto ne bi mogla i F1.

      Comment


      • #18
        Zasto ne moze da se uklopi u programsku semu? Od kad mi ovo pitanje postavljamo. Zato sto ljudi u SK-u nemaju volju.
        Bas smo se usrecili sa internetom, jos nijednu trku nisam odgledala kao covjek.
        A hvala SK-u sto ne mozemo ni MotoGp ni F1 da odgledamo, cak ni reprizu. A za tenis ima mjesta, za turnire iz tamo nekog mjsta za koje niko nije cuo. Postujem GS-ove, i Masterse, ali najgore mi je kad vidim da ne znam ni koji je to grad, a kamoli ko igra.
        Prije ste se hvalili forumom, a sad nigdje vas nema kad smo nezadovoljni, a?
        Mistakes make us who we are.

        Comment


        • #19
          http://www.zurnal.rs/2011/05/03/form....html?lang=lat
          Bice i treninzi.
          sigpic

          Comment


          • #20
            Zasto ne moze pitate?Zbog ovoga!
            Originally posted by Vladan View Post
            Sport Klub je prava uzeo samo za teritoriju Srbije!F1 nece ici na SK ili SK+ nego ce ici preko novog,posebnog kanala koji ce se gledati samo u Srbiji!
            SK emituje svoj program na teritoriji Srbije,Crne Gore i Bosne i Hercegovine,Sport Klub uzima prava za te drzave i ne zeli skremblovanje!
            Sport Klub + pored pomenute tri drzave isti program emituje i na teritoriji Hrvatske i Slovenije.
            Prava za BiH je uzaela TV1 i Mreza +,prava u Hrvatskoj je uzela neka grupa koja ce prava dati lokalnim televizijama,tako da je SK uzeo samo prava za Srbiju i nemoguce je da to ide na SK ili SK+.
            Sto se tenisa tice to necu komentarisati,prosle nedelje nije islo finale Munich-a,nije islo finale Estoril-a,a titule se osvojili Davydenko i Del Potro.Svako ko i povrsno prati tenis zna kakve su to velicine i kakve su to igracine!Nisu isla ta finala.Ako ne mozete da shvatite da ljudi gledaju Novaka vise nego sve utakmice koje ce ici taj dan to je vas problem.
            Sto se Moto GPa tice iz objektivnih razloga nije isao,kao sto nije isla ni repriza,postoji problem na cijem rjesavanju rade.I Srdjan je neki dan to rekao,ali nekima nikako dokazati!
            sigpic

            Comment


            • #21
              Pa na kom kanalu ce onda ici ako nece na SK ni na SK+ znaci dzaba sto ste kupili prava kada ce samo mali krug ljudi gledati koji imaju SK 3,4,5 mislim stvarno niste fer pustite na SK ili SK+ pa nek vas zamračuju u BIH i HRV.Kako SBB zamračuje HRT kad je formula stvarno to nije poslovno sa vase strane.A u HRV i BIH ce ionako gledati na njihovim lokalnim televizijama,a pitanje je hoce li uopste taj kanal biti u ponudi SBB-a,a iako bude posebno ce ga naplacivati kakvi su nedokazani a i vi niste bas nesto daleko bolji od njih.Ne mogu da razumem da jednoj takvoj TV nije uinteresu da ima sto vecu gledanost izgleda da kod nas sve mora da bude obrnuto.
              Last edited by ; 04-05-11, 14:22.

              Comment


              • #22
                Meni izgleda da cemo F1 gledati kao i motogp - na netu!!! Ali bitno je da se SK hvali kako jedini u Srbiji ima prava na prenose!!! Sramota!
                #58

                Comment


                • #23
                  Formulu 1 će moći da gleda izgleda mali broj ljudi.

                  Ali dobro, zadovoljan sam što su makar SK i SK+ ostali onakvi kakvi su, svi TOP prenosi se daju na ova 2 kanala i to je dobro, bez dodatnog plaćanja.

                  Samo šteta za MotoGP fanove koji vrlo retko imaju priliku da gledaju svoj omiljeni sport na ova 2 kanala.

                  Ali daju Premier League, NBA, Euroleague, ostale fudbalske lige, ATP turnire, fudbalske kupove itd. na SK i SK+, ja zadovoljan
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Krle View Post
                    Formulu 1 će moći da gleda izgleda mali broj ljudi.
                    Nikad se ne zna, ja se barem nadam

                    Comment


                    • #25
                      dobro,ajde da pokusamo da budemo razumni....kada vec otvarate novi kanal za f1,da li od njega onda mozete da napravite neki automoto kanal i da na njemu bude sve sto ima veze sa formulom,motorima......pa makar se i dodatno placalo,samo da mozemo da gledamo!
                      don't be scared homie
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Veoma bitna informacija


                        Kanal nece biti pay!
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          @denia_el
                          Ali nece to da prihvate. Ocigledno da ovo vise niko i ne cita!
                          Ja odustajem od SK-a, definitivno, i ovako vjerovatno ako i naprave taj kanal bice samo na teritoriji Srbije! Molim sve ljude, koji imaju bilo kakve stream-ove da mi posalju na pp. Unaprijed zahvalna!!
                          Mistakes make us who we are.

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by Vladan View Post
                            Veoma bitna informacija


                            Kanal nece biti pay!
                            Opaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

                            Hvala Vladaneeeeeeeee

                            Comment


                            • #29
                              vladane da li postoji sansa da ostave jedan kanal samo za automoto sportove?ima nas druze koji to volimo....

                              samo polako miss poison,nemoj da se predajes (bar ne jos),a linkove cemo ti poslati svi
                              don't be scared homie
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Bice vrlo brzo novih informacija,ici ce Moto GP,kao i svi ostali sportovi na tom kanalu ukoliko ne bude mjesta na SK ili SK+
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X