Announcement

Collapse
No announcement yet.

Formula 1 na Sport Klubu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uros94

    Comment


    • Originally posted by unza07 View Post
      Uros94@ sto ti peres covjece nisam znao da si cirkusant nisam te prepoznao

      Uzivaj u tenisu beze peres
      Izvini, a sta je on pogresno rekao?Upadate svi ko padobranci i smarate sa slicnim postovima.Na jednom mestu vam je sve receno, a vi u svakoj temi morate da isticete to.Niko iz redakcije nece citati vase postove, jer niko od njih ne posecuje forum.Tako da dzaba ste svi vi krecili, samo ste meni, Urosu i jos par njih razbesneli zbog postova koja se u ova dva dana ponavljaju.

      Comment


      • Originally posted by Maric91 View Post
        Izvini, a sta je on pogresno rekao?Upadate svi ko padobranci i smarate sa slicnim postovima.Na jednom mestu vam je sve receno, a vi u svakoj temi morate da isticete to.Niko iz redakcije nece citati vase postove, jer niko od njih ne posecuje forum.Tako da dzaba ste svi vi krecili, samo ste meni, Urosu i jos par njih razbesneli zbog postova koja se u ova dva dana ponavljaju.


        Ako ti se ne svidaju nasi postovi ignoris razljutili vas ne nego vi pametni pa da nama kazete kako se treba pisati na forumu tj sta bi mi trebali pisati


        Necu vise pisati odjavit cu se jer to vama smeta uzivaj te

        Comment


        • Nemas pojma koliko ste nas smorili i to jos u svaku mogucu temu pisete i nabijate nam na nos.Dobijate odgovor i ti si to sigurno video, ali vi jednostavno morate da terate svoje.Ja licno ne bih imao nista protiv da se zalite u jednoj temi, ali bilo koja tema vezana za f1 je morala tu da se spomene.E to mi je islo na zivce.Imate svi prava da se zalite(samo ne u vise tema da pricate o toj prezvakanoj temi), ali za sve postoji granica i tu treba stati.I treba svi da znate da ovo ne funkcionise kao arena sport, jer se tamo njihov satro forum zasniva samo na pitanja za redakciju.Na osnovu toga svi vi dolazite do zakljucaka da i ovde mozete da dobijete odgovore od reakcije.Ovde nije takav slucaj i kada bi pogledao malo bolje forum, video bi koliko se pise o fudbalu, kosarci i drugim sportovima.

          Tvoj je problem sto mislis da ovaj forum ima veze sa redakcijom i da ce tvoje reci preko toga doci do njih.

          Comment


          • Prepostavljam da i ove godine gledamo F1 na SK?

            edit:Ima li šanse da prenosite i GP2 Seriju?
            Last edited by Dule Krtola; 04-03-14, 14:07.

            Comment


            • Originally posted by Dule Krtola View Post

              edit:Ima li šanse da prenosite i GP2 Seriju?
              Sta ce ti to. Bolje da uvedu neki drugi auto sport(IndyCar ili Nascar).
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                Sta ce ti to. Bolje da uvedu neki drugi auto sport(IndyCar ili Nascar).
                Gp2 je sastavni dio F1.Jer iz Gp2 serije dolaze vozači i budući šampioni

                Comment

                Working...
                X