Announcement

Collapse
No announcement yet.

Formula 1 na Sport Klubu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne volis VN Monaka?
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • Nije to da ne volim tu trku...stavise volim da je pogledam zbog potencijalnih udesa.Nesto mi govori da ce ovogodisnja biti veoma dosadna.
      To je jedna od onih trka koju bih mogao da propustim, a da ne zalim sto sam je propustio.

      Comment


      • Smatram da kvarite dozivljaj formule, mislim da komentatori koji prenose formulu nisu dovoljno elokventni , a ni kompetentni da vode tj. prenose formulu 1
        PRIMER:
        1. p1,2 i 3 SU zvanicnii treninzi, a Q1,2 i 3 su kvalifikacije, po vama P1,2,3 su nezvanicni treninzi a Q1,2,3 su zvanicni treninzi, a kada su onda kvalifikacije????
        2. konstantno mesate znacenje zutih i crvenih guma;
        3. mesate imena vozaca i njihovih klubova(a po nekad i dadate neki nadimak);
        4. ako se ne razumete u auto mehaniku nemojte da lupate gluposti (u monaku se nisu dogodili udesi zbog blokiranih tockova, vec zbog toga sto su gume bile hladne, pa je pritisak u gumama bio nizi nego sto je trebalo pa je zbog toga visina formule bila niza od predvidjenog(klirens) pa je zbog toga pod bolida dodirnuo asfalt i naveo formulu u ogradu zato sto je nagib puta nakrivljen na tu stranu)...(tako je i Aerton Senna poginuo, kad smo vec kod toga...)....a ukoceni tockovi su posledica sudara, verovatno su drzali kocnicu - pogledajte snimak. Vi tvrdite da su tockovi blokirali i Rosbergu i Perezu.
        5. Kaze se kakvim, a ne kak`im gumama

        Ovo je samo deo gresaka koje pravite i to smeta uzivanju u formuli 1

        Ja se nadam da ce greske biti ispravljene, svi gresimo, ali sam morao nesto da kazem zato sto vise provedem vreme nervirajuci se oko tehnickih sitnica nego sto uzivam u prenosu
        Last edited by viggo; 29-05-11, 13:26.

        Comment


        • Pozdrav viggo,

          Prvo sam video komentar u rubrici Pitanja za komentatore, pa sam tamo postavio isti odgovor:

          Hvala za povratne informacije. Trudićemo se da bude još bolje. Verujem da smo već sada na dobrom putu. Prenosime sve treninge, uveli smo studio pred svaku trku. Polako razrađujemo i ostale detalje i vrlo brzo ćemo biti na vrlo zavidnom nivou. Pošto ima dosta stvari koje si spomenuo, idem redom:
          1. Kvalifikacije i zvanični trening. Radi se o pravilu koje se koristi u zvaničnim trkama u srpskom jeziku, gde se kvalifikacije prosto nazivaju zvaničnim treningom. Povremeno spomenemo kvalifikacije, da bi bilo jasnije, ali pravilno je zvanični trening.
          2. Zaista nisam primetio ovu grešku, ako jesmo možda se desilo u brzini. Baš smo se trudili da stavimo do znanja da su crvene supermeke, a žute meke. Možda je došlo do zabune kada smo govorili da se radi o tvrđoj komponenti izabranoj za ovu trku. Kao što znaš postoje dva tipa pneumatika za svaku trku - prime i option. Ovog puta je prosto tvrđa kompnenta bila meka. Kao što reče djolee moramo da prenosimo ne samo onima koji znaju pravila, već i onima koji možda ne znaju da postoje dva tipa pneumatika. Dakle, kada kažemo meki pneumatici (žuti), moramo da napomeno da je to tvrđa komponenta za Monako.
          3. Da, ponekad se desi u brzini da ih pomešamo - činjenica. Ne sme to da se dešava i nema opravdanja, ali još uvek izleti greška u brzini. Još malo dok se uigramo i u dušu ih prepoznajemo. Verujem da od Kanade više toga neće biti. Primljeno k znanju.
          4. Nema potrebe za takvim rečima. Uvek sam za komunikaciju, ali "lupanje gluposti" ne prihvatam kao način komunikacije, pa te molim da se držimo odredjenog nivoa razmena informacija i mišljenja. Što se tiče same procene, smatram da smo dali vrlo dobru procenu onoga što se događa na stazi, a shodno tome te molim da pročitaš i sledeću izjavu ekipe Mercedesa na njihovom zvaničnom sajtu posle treninga: "Nico locked up the rear of his car going over the bump at the exit of the tunnel and crashed into the barriers. " URL je: http://www3.mercedes-gp.com/en/#/s/n...sion-at-monaco Imaš i ovu izjavu samog Rozberga posle zvaničnog treninga, takođe na Mercedesovom zvaničnom sajtu: “I have to say a special thank you to the team and the attitude everybody had today after my accident.This morning, I made a little mistake and lost control of the car but nobody was angry about that when I came back to the garage: the guys simply came up to me and said, let’s go for it in qualifying!". URL: http://www3.mercedes-gp.com/en/#/s/n...ch-a-tough-day Verujem da nema potrebe da nešto dodajem na ovo. Razlika u mišljenju. Ovog puta smo bili u pravu, što ne znači da ćemo svaki put biti.
          5. Moguće da smo napravili lapsus. Svakako nije planirano da se tako kaže. Cenim da svako kada priča tri i posata napravi neki propust u govoru. Događa se. Primljeno k znanju.

          Još jednom hvala ti na svim povratnim informacijama. Nastavi da nam pišeš, kako bismo došli do još višeg nivoa prenosa.

          Kao što rekoh, hvala ti još jednom. Isti cilj svi imamo i samo nastavi da šalješ informacije.

          Pozdrav,

          Srđan

          Comment


          • Srdjane,
            izvini mnogo, imao sam neki izliv besa....cak sam dobio i tik na levom oku
            bilo mi je glupo onog trenutka kada sam ostavio post, ali tad je kasno bilo.

            IZVINjAVAM SE NA MOM LUPANJU GLUPOSTI


            Viggo

            Comment


            • Originally posted by viggo View Post
              Srdjane,
              izvini mnogo, imao sam neki izliv besa....cak sam dobio i tik na levom oku
              bilo mi je glupo onog trenutka kada sam ostavio post, ali tad je kasno bilo.

              IZVINjAVAM SE NA MOM LUPANJU GLUPOSTI


              Viggo
              Ciao Viggo,

              Nema potrebe da se izvinjavaš. Idemo dalje. Ne mislim da je ikakva loša namera postojala. Jedna od lepota gledanja sportskog prenosa je da se posvađaš sa komentatorom Meni ne dozvoljava kolegijalnost, ali prosto je slatko u miru ili sa drugarima da se raspravljam sa pratećim glasom. OK, ne treba da prenesemo baš sve te izjave na forum, ali desi se. Idemo dalje.

              Nemoj ni sebi da upućuješ te reči. Da nisu i ekipa i Rozberg rekli šta je u pitanju, ja bih se i dalje pitao šta se desilo. Nezahvalno je davanje ocene u formuli 1, pošto postoji toliko različitih mogućnosti, koje niko osim vozača ne zna. Ali, to nam je posao i zadovoljstvo. Kao što rekoh, ovog puta smo dobro pročitali, ali nešto sigurno nismo.

              Hvala za sve povratne informacije. Molim te nastavi da pišeš i skrećeš nam pažnju. Cilj je jasan svima - najbolji prenosi F1.

              Hvala ti.

              Pozdrav,

              Srđan

              Comment


              • Originally posted by viggo View Post
                Srdjane,
                izvini mnogo, imao sam neki izliv besa....cak sam dobio i tik na levom oku
                bilo mi je glupo onog trenutka kada sam ostavio post, ali tad je kasno bilo.

                IZVINjAVAM SE NA MOM LUPANJU GLUPOSTI


                Viggo
                Ciao Viggo,

                Nema potrebe da se izvinjavaš. Idemo dalje. Ne mislim da je ikakva loša namera postojala. Jedna od lepota gledanja sportskog prenosa je da se posvađaš sa komentatorom Meni ne dozvoljava kolegijalnost, ali prosto je slatko u miru ili sa drugarima da se raspravljam sa pratećim glasom. OK, ne treba da prenesemo baš sve te izjave na forum, ali desi se. Idemo dalje.

                Nemoj ni sebi da upućuješ te reči. Da nisu i ekipa i Rozberg rekli šta je u pitanju, ja bih se i dalje pitao šta se desilo. Nezahvalno je davanje ocene u formuli 1, pošto postoji toliko različitih mogućnosti, koje niko osim vozača ne zna. Ali, to nam je posao i zadovoljstvo. Kao što rekoh, ovog puta smo dobro pročitali, ali nešto sigurno nismo.

                Hvala za sve povratne informacije. Molim te nastavi da pišeš i skrećeš nam pažnju. Cilj je jasan svima - najbolji prenosi F1.

                Hvala ti.

                Pozdrav,

                Srđan

                Comment


                • Sad sam se jako razocarao u SK jer ne mogu da gledam F1 ... I sami znate da se SK3 placa kod kablovskih provajdera ... tenis prenosite i na SK, SK+ i SKP, stvarno sam jako razocaran u vas .

                  Comment


                  • Neverovatno mi je da nama, korisnicima SBB Total TV-a, opet ukidate Formulu 1 kao i prosle godine. Mi nemamo sportklub 3! Imamo 3 sportkluba: sportklub, sportklub +, sk prime. Prenosite tenis na sva 3 kanala koje imamo i potpuno nas degradirate kao gledaoce! Zar mislite da nas sve zanima tenis!?! Zasto onda tenis ne prenosite na sk 3 a formulu 1 ostavite kao sto je bilo ili je prenosite na sk prime kao sto ste radili pre nekoliko godina! Zaista mi je neverovatno Vase nepostovanje nas korisnika sbb total tv-a koji placamo 2000 din mesecnu pretplatu a koji ne propustamo nijednu trku formule 1!

                    Comment


                    • Ајде бре смарате више сви. Је л' сте нормални? Треба 50 пута да вам се каже исто?

                      НЕ МОЖЕ ДА СЕ ПРЕНОСИ ФОРМУЛА НА СК+ и СК ПРАЈМУ. МОЖЕ САМО НА СПОРТ КЛУБУ, КАО И ФИНАЛЕ ВИМБЛДОНА.

                      Е сад ако сте толико малоумни да мислите да би више људи пратило трку Формуле 1 него финале Вимблдона (у којем притом игра Србин) онда не знам шта да вам кажем више.
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Uros94@ sto ti peres covjece nisam znao da si cirkusant nisam te prepoznao

                        Uzivaj u tenisu beze peres

                        Comment


                        • Шта балавиш? О чему причаш ти?
                          Хајде покушај поново, можда успеш из другог пута.
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Uros94 View Post
                            Шта балавиш? О чему причаш ти?
                            Хајде покушај поново, можда успеш из другог пута.

                            Trudis se napisati pametan post ali ti ne ide steta imas potencijala samo polako

                            Comment


                            • Ма пусти их. Не зна то ништа, ограничено к'о тераса. Ја сам сигуран да су они убеђени да би Формула била гледанија од тениса. Мора све да буде њима по вољи. Незахвална багра. Не чита шта други пишу само тера по свом. Плус што је овај неписмен.
                              Не може једну трку на нету да погледа. Шта да кажемо ми који НБА пратимо...
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • Ja cu morati SK da gledam u drugoj sobi,posto sam uzeo drugo operatera,dok prenose redovno EL i Nba ne treba da brinemo

                                Comment

                                Working...
                                X