Announcement

Collapse
No announcement yet.

Formula 1 na Sport Klubu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sport Klub View Post
    da ne nabrajamo sta bi sve za domaci imao ab
    Nemam nameru da ovo pretvaram u polemiku o Babicu. Ovo je polemika o prenosima F1 trka na SK Prime.
    A i ocigledno je da imate nesto protiv njega pa svaka diskusija na tu temu nije relevantna.
    KrozMojVizir @ Facebook

    Comment


    • tacno. nije vredno toga. uzivajmo konacno u pravimprenosima f1. za sve sugestije komentatorima, pisite na office&sportklub.info

      Comment


      • Sugestije, kritike i pohvale cu pisati javno. Hvala lepo ;)
        Za sada su komentatori zasluzili prelaznu ocenu, dajmo im sansu. Jel Veljko tu negde? Ako jeste utisajte mu mikrofon
        KrozMojVizir @ Facebook

        Comment


        • bez petrovica i babica. s tim, sto je ovaj prvi istinska legenda

          Comment


          • Hahahaha Babic vam je izgleda vazniji od prenosa F1.

            P.S. Opet greska komentatora vezano za aktivaciju DRS-a...
            KrozMojVizir @ Facebook

            Comment


            • Drugi domaci zadatak: nauciti kako se cita Live Timing. OUT ne znaci da je van trke nego da je izasao iz boksa!

              EDIT: OMG kakvu konfuziju su stvorili oko Webber-a i njegovog odlaska u boks... povlacim ocenu koju sam dao i dacu je na kraju trke.
              KrozMojVizir @ Facebook

              Comment


              • Ajde, dobro, neka bude prelazna ocena komentatorima, sto bi u osnovnoj skoli rekli "dva minus", mrsava dvojka.
                Da nije bilo ona dva debakla (DRS i LiveTiming) mogla je i slabasna trojka da bude...
                KrozMojVizir @ Facebook

                Comment


                • Comment


                  • Ima li sta novo za Hrvatsku ??????? , na satelitu EW2 sam ga nasao ali nista - crno

                    thnx
                    COVJEK KOJI NE PRAVI GRESKE OBICNO NE RADI NISTA

                    Comment


                    • Izgleda da nas kds i dalje kulira.Cisto sumnjam da cu imati vremena sledece nedelje da se bakcem sa strimovima.

                      Comment


                      • Originally posted by KrozMojVizir View Post
                        Ajde, dobro, neka bude prelazna ocena komentatorima, sto bi u osnovnoj skoli rekli "dva minus", mrsava dvojka.
                        Da nije bilo ona dva debakla (DRS i LiveTiming) mogla je i slabasna trojka da bude...
                        Ciao KrozMojVizir,

                        Da, nažalost napravio sam par grešaka, koje nisu smele da se dese i već sam ih spomenuo na drugim temama. Nemam opravdanja. Zarđalo se kada su četvorotočkaši u pitanju, ali biće bolje. Molim te samo da nastaviš da šalješ konkretne informacije i da pomogneš da prenosi budu još bolji. Svi imamo isti cilj. Najbolje prenose F1.

                        Hvala ti, a i svima ostalima.

                        Pozdrav,

                        Srđan

                        Comment


                        • Originally posted by Srdjan Erceg View Post
                          Ciao KrozMojVizir,

                          Da, nažalost napravio sam par grešaka, koje nisu smele da se dese i već sam ih spomenuo na drugim temama. Nemam opravdanja. Zarđalo se kada su četvorotočkaši u pitanju, ali biće bolje. Molim te samo da nastaviš da šalješ konkretne informacije i da pomogneš da prenosi budu još bolji. Svi imamo isti cilj. Najbolje prenose F1.

                          Hvala ti, a i svima ostalima.

                          Pozdrav,

                          Srđan
                          Ma daj Srdjane, pa ima li onih koji ne grese? Mislim da ste u jednom trenutku propustili da vidite Marka Vebera kako izlazi iz boksa i to je posle izazvalo zabunu oko njegove pozicije u trci ali to se desavalo Petrovicu, Babicu i svima drugima

                          Vec za sedam dana ce biti bolje, u to uopste ne sumnjam
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by ClayWarrior View Post
                            Ma daj Srdjane, pa ima li onih koji ne grese? Mislim da ste u jednom trenutku propustili da vidite Marka Vebera kako izlazi iz boksa i to je posle izazvalo zabunu oko njegove pozicije u trci ali to se desavalo Petrovicu, Babicu i svima drugima

                            Vec za sedam dana ce biti bolje, u to uopste ne sumnjam
                            Hvala za podršku i razumevanje Sigurno će biti još grešaka, ali ćemo biti sve bolji i bolji. Samo pišite i idemo dalje. Na bolje.

                            Hvala još jednom.

                            Veliki pozdrav,

                            Srđan

                            Comment


                            • Ma opusteno ljudi, svi grese a komentatori nisu izuzetak... Dajte im malo vremena i uhodace se, bice sve ok

                              I budte zadovoljni sto mozete da gledate posto ima i nas koji razmisljamo koga da ucmekamo da bi nam pustili sk prime
                              ► Pusti momenat ▌▌ Pauziraj secanja ■ Zaustavi bol ◄◄ Vrati srecu

                              Comment


                              • Kad ce moja kablovska KDS Novi Sad uvrstiti ovaj kanal?
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X