Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bwin Grande Prémio de Portugal 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by vesna8.11 View Post
    Nesto bih zamolila sve clanove, a to je da ne postavljaju linkove za prenos trka. Naime, SK, koji je otkupio prava za prenos, hmmm, ovim gubi gledaoce.
    Za sada ja necu brisati ove linkove, ali nisam sigurna sta ce drugi moderator da uradi.
    Inace, ubuduce, linkove saljite na PP. Pronacicu i ja neki link, i postavicu ga ovde.
    pa normalno da gube gledaoce kad su trke prebacili na sk3 koji velika vecina nas nema!!tako da nam ostaje da se snalazimo kako znamo i umemo.a nije mi jasno ni zasto su otkupili prava za prenos trka kad retko ko ovde ima sk3 da moze da ih gleda.
    tebi vesna hvala sto ne brises linkove,nekome stvarno mogu pomoci
    don't be scared homie
    sigpic

    Comment


    • #17
      Nema potrebe za zahvaljivanjem, denia_el. Vecina nas ima isti problem, koji mozemo samo delimicno da ublazimo.
      I najbolji linkovi nisu isto sto i prenos na SK sa nasim odlicnim komentatorima.Za mnogo toga smo uskraceni, a bar da daju nesto vredno paznje, vec neke glupe utakmice.

      Comment


      • #18
        Pozz drugari.Ja imam isti problem kao i ostali nemam SK3 i ne mogu u nedelju da pratim trku,a takodje ni kvalifikacije.Korisnik sam Total TV.Moje pitanje bi bilo da li postoji mogucnost da npr. na Golf klubu(koji pripada porodici SK)bude prenosena trka i kvalifikacije?Ja vjerujem da bi se to moglo izvesti ako nema prenosa golfa,i ako idu snimci cijeli dan.Znaci volio bih cuti odgovor da li je ovo moguce jer to je 4-5 sati prenosa za vikend.Unapred zahvalan

        Comment


        • #19
          Originally posted by vesna8.11 View Post
          Nema potrebe za zahvaljivanjem, denia_el. Vecina nas ima isti problem, koji mozemo samo delimicno da ublazimo.
          I najbolji linkovi nisu isto sto i prenos na SK sa nasim odlicnim komentatorima.Za mnogo toga smo uskraceni, a bar da daju nesto vredno paznje, vec neke glupe utakmice.
          upravo to!nemam ja nista protiv fudbala,i sama sam ga nekad obozavala,ali mi se smucio.fudbal pa fudbal,aman ljudi,ima nas i koji pratimo jos nesto osim fudbala.milion utakmica godisnje u odnosu na ovih nasih dvadesetak trka i opet fudbal ima prednost,sto je mnogo-mnogo je
          don't be scared homie
          sigpic

          Comment


          • #20
            Pozdrav Mladene. Nema nista od toga, nego prosetaj se po temi, postavili smo po koji link, i nadaj se da ces da ubodes neki sa kul komentatorima koji pricaju na engleskom, jer sam nekoliko puta gledao sa komentatorima na spanskom i arapskom. Trka je trka, ali fale nasi komentatori...
            Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

            Comment


            • #21
              ..nije problem u fudbalu i sto ce se prenositi neka utakmica koja nema ama bas nimalo znacaja,vec je problem u SK!!!!!zelje i cestitke gleadaoca su tamo negde na nekom radiju,a ne ovde,bar tako pretpostavljam..??ako je to kanal koji zastupa sport,neka ga zastupa na bazi ravnopravnosti,a ne na bazi vecine!!!liga sampina,liga uefa,premijer liga,bundes liga,italijanska liga,primera..pa prijateljske utakmice,pa ovakve pa onakve..jedino sto je propusteno sa vase strane,je to da niste prenosili niti jednu humanitarnu utakmicu!!,itd, jos koliko liga trebam da nabrojim????a sta prenosite na sk??125,600 i kraljevsku klasu?!sta je sa ostalim trkama,da ih ne nabrajam sad???..badava ste otkupili prava na prenose iz mgp,kad ne moze da ih vidi onoliki broj ljudi na koji ste to racunali da ih vidi..ja sam pitao ovde za linkove,smatrajuci i opredeljujuci se za ovaj forum,mogao sam i na nekom drugom..zar ne?memberi neka postavljaju linkove,moderatori neka ih brisu,ko kopira link,kopirao je,ko nije gledace reprizu itd..igra zmurki,naravno,u zemlji srbiji!;)uzivajte u NADUVENIM i NADMENIM englezima...cya
              sigpic

              Comment


              • #22
                Sto se mene licno tice Rosini slobodno postavljajte linkove, gazda SportKluba nikad nije izasashao u susret zeljama administratora i moderatora kao ni fanovima GP-a tako da slobodno pisite javno sto god da nadjete. Par savjeta ulogujte se ovdje 15 min prije trke i uvijek ce te imati svjeze linkovi jer neki ljudi tek tada okace dobre linkove za gledanje. Ja licno evo trecu godinu za redom gledam Italijane i Engleze i super mi je.

                Sto se tice trke, ocekujem jakog Rossia, Lorenza i Stonera. Rossi se dosta oporavio i sad krecu u razvoj masine. Njegov cilj je da iskoristi post Estoril test i onda u 6 trka za redom koje dolaze od Juna nadoknadi razliku koju je izgubio do sada.
                [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                Comment


                • #23
                  Ako Veetle bude davao prenos,preporucujem ih svima,samo treba njihov softver instalirati.
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by S-Nash View Post
                    Ako Veetle bude davao prenos,preporucujem ih svima,samo treba njihov softver instalirati.
                    Slazem se dugo sam ih koristio.
                    [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                    Comment


                    • #25
                      Hvala svima za linkove,nadam se da ce pomoci,sacuvao sam ih za svaki slucaj


                      Evo malo svežih vesti(ako neko možda ne prati redovno na motogp sajtu pa) http://www.motogp.com/en/news

                      Comment


                      • #26
                        Evo satnice za sutrasnje treninge:
                        125cc fp1 10.15--10.55h
                        motogp fp1 11.10--11.55h
                        moto2 fp1 12.10--12.55h

                        125cc fp2 14.15--14.55h
                        motogp fp2 15.10--15.55h
                        moto2 fp2 16.10--16.55h

                        Comment


                        • #27
                          Kako vas nije sramota ovo se desava po ko zna koji put, pa koliko Vam treba vremena da ukapirate da 90% ljubitelja moto gp nema sk 2 3 4 5 6 7 8 9 09 koliko god da ih imate!!!! Dajte malo ozbiljnosti i neka neko izalje u javnost i lepo kaze gde je problem? Koga bre interesuje Liverpul i Arsenal? Prenosite utakmice ili tenis koji ima na 5 kanala pored Vas, da li mislite da je to ok? Pa ajde onda pustite i ostale kanale kablovskim televizijama nadjite neki kompromis!! Ovo je stvarno sramota!!!!!!!

                          Comment


                          • #28
                            pa ovo vise nema smisla,po ko zna koji put moram da gledam trku na internetu....pa onada postavljam pitanje zasto ste uopste uzeli da prenoste trke?ovo je jako neposteno prema nama. ....stvarno volim da slusam nase komentatore i po mom misljenju dobro vode program.....pa bih volela da bar malo imate obzira prema nama
                            Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

                            Comment


                            • #29
                              I bitna vijest je da ce Alvaro probati da vozi u petak ujutru i ako neshto ne bude islo na motoru Aoki ce da ga zamjeni. nece Hopkins.
                              [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                              Comment


                              • #30
                                Marca: Stoner responds to criticism from Burgess and Rossi
                                Thursday, 28 April 2011
                                In a lengthy interview with Spanish sporting daily Marca, Casey Stoner admits he is having one of the best phases in his career to date. The Repsol Honda rider commented that he had been working throughout the winter primarily to get used to the RC212V before development started, and also praised his rivals. Stoner also responded to criticisms from Jeremy Burgess and Valentino Rossi after their move to Ducati, when “they did not know the real potential of the bike because I had not pushed it to the limit, and other things. Or Jeremy saying that only 18 seconds were needed to adjust the bike because it had a very simple setting. They’ve taken months and months with the bike and haven’t improved it. For me, they have to keep their mouths shut because they have not figured out how to ride this bike.”

                                I pocelo je prozivanje po novinama, dakle imacemo gadne okrsaje na stazi
                                [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                                Comment

                                Working...
                                X