Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 Formula 1 Turkish Grand Prix - Istanbul Park Circuit

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Tony_G View Post
    @ Zamlatuljko
    Mnogo si bre kritican, ja se secam komentatora koji su prenosili na RTS-u pre sto godina, pa na BE92, na FOX-u, to je bila prava katastrofa, osim naravno legendarnog Veljka Petrovica. Ali secam se npr dok su Sumi i Barikelo bili u Ferrariju i sad ulazi Sumi u box i na grafici pise Sumaher i odbrojava mu vreme, a cujes komentatora koji kaze da je greska na grafici i da se po kacigi koja je crvena vidi da je Barikelo (a on naravno nosi boje Brazila), i onda posle par krugova ulazi stvarno Barikelo i pise na grafici Barikelo, a komentator kaze: Izgleda da je Rubens imao neki problem cim mora opet u box. Veruj mi dosla su bolja vremena sto se tice komentatora.
    Samo jedna primedba na prenos GP2 u nedelju ujutru: Komentarisao je sam Veljko Petrovic, neophodan je jos jedan komentator, niko ne moze sam da prenosi trke, postane previse dosadno.
    nemoj me pogresno shvatiti ja samo ukazujem na manje greske nista vise, posto znam kako covek vodi moto gp , verujem da ce vremenom to biti kako dolikuje...nisam mislo nista lose...
    "I think I've proved that, in equal cars, if I want someone to stay behind me... well, I think he stays behind..." Gilles Villeneuve

    Comment


    • Ma znam naravno, i ja se nerviram kad god komentatori pogrese, ali hocu samo da kazem da sam cuo mnogo gore greske od onih koje su pravili u nedelju.
      sigpic

      Comment


      • @Tony G, Miko
        Slazem se ja sa vama, i ja bih to voleo da vidim, ali je cinjenica da taj bolid moze mnogo i da Seb ne mora da ide do same ivice da bi pobedio. To je sada realnost i sada ga je tesko sada stici. Jedno bi mi zeleli stvarnost je nesto drugo.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment

        Working...
        X