Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Playoffs 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema više tuto...kraj za ovu sezonu... mislim kraj NBA... Šampion je Dallas, znaš?!
    Sada čekamo Kolektivni ugovor, da vidimo kada i da li će da igraju sledeće.

    A uskoro će EP, u septembru, u Litvaniji... e tu igraju naši!
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post


      Verovatno najbolji individualni performance ovogodisnjeg PO-a .
      Svaki dan gledam ovaj video i nikako da se nagledam.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Reise View Post
        Svaki dan gledam ovaj video i nikako da se nagledam.
        eh da je ovom portlandu bio zdrav greg oden,bili bi sigurno u finalu...imali bi strasnu ekipu pa pogledajte reostere i sve ce vam biti jasno...Startna Oden,Alderage,Batum(Wallace)dva strasna defanzivca,ROy i miller... mnogo dobra ekipa i zaista steta za ovu ekipu ali sta je tu je. I roya nisu mazile povrede ove godine,ali najveca mi zal za odenom bas bih voleo da ga gledam protiv dominantnih centara istina da ih nema vise ali u tu kategoriju sigurno spadaju Howard i bynum,kakav bi to igrac bio

        Comment


        • Ako ste se dovoljno napljuvali, iznapusavali, pretili i sta vec ne, nadam se da mogu da zatvorim ovu temu...
          Pre nekih mesec i po dana sam digao ruke jer je bilo nemoguce zaustaviti lavinu gluposti, bljuvotina, baljezgarija i ostalih stvari, tako da ste mogli slobodno da "uzivate" do kraja finala. Da se razumemo, za sve ovo sam verovatno ja licno najveci krivac jer sam dozvoljavao sve zivo, prvo sebi, pa onda i vama. Onda, kad sam skontao neke stvari i prestao da ih radim, bilo je prekasno da se to prenese i na vas.

          Elem, sad cemo vec raditi stvari na malo drugaciji nacin. Posto ne znam bas koliko ljudi zaista uziva u ovome sto je radjeno tokom PO-a, probacemo da napravimo promene i uozbiljimo stvari. Znaci, oftopicenje, spamovanje, dupli postovi (cesto se desava da imamo i troduplih ) neko preterano vredjanje igraca i timova (o clanovima da ne pricam), preterano psovanje itd. ce biti sankcionisani. Od prirode postova sve zavisi da li ce to biti prebacivanje, editovanje, brisanje, upozoravanje i za bas one koji ne zele da postuju pravila foruma banovanje. Za svako zezanje i sprdnju imate temu off topic gde mozete pisati i pricati o bukvalno cemu god hocete, to vam niko ne brani.

          Toliko za sada, svaka cast Mavs-ima na tituli (pre svega Pedji, Jason-u i velikom Dirkenstein-u), a ova tema ide pod kljuc.
          Tu su sada teme o draftu i offseason-u, pa vas sve pozivam da se prikljucite i diskutujete sa nama.

          Veliki pozdrav! SK Basketball MOD Team
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment

          Working...
          X