Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Playoffs 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U Kraljevu sam nemam net pa nisam redovan, izvinjavam se svim Heatovcima bicu non stop uz box score na mobu. Lets go Heat lets go MVP to the faking tajtl tu d faking ring!

    P.S. Veliki pozdrav od najboljeg pleja lige za Mambu

    Comment


    • Будимо реални мање-више сви домаћини су имали не бих рекао помоћ или домаћинско суђење, али им је у неким ситуацијама једноставно прогледано кроз прсте. Али, то је нормално. Оно што није нормално јесте да судије нису помагале Лејкерсима, на нека Брајантова набијања у рекет и покушај изнуђивања јефтиних фаулова једноставно нису реаговали, а могли су. Помоћ Лејкерсима се одлаже за финале запада и велико финале.

      Дакле, шта хоћу да кажем. Роуз је извео више слободних бацања од целе екипе Индијане, однос на утакмици Мајами-Фила је био 39-15, на утакмици Далас-Портланд 29-13. Нисам присталица тезе да однос у изведеним слободним бацањима a priori значи лоше суђење, на крају крајева ниједна судијска грешка није одлучила победника ниједног сусрета ( чак и ова на мечу Оклахома-Денвер јер су ови имали довољно времена да добију утакмицу, али су је изгубили због сопствене лоше селекције шута, добре одбране Оклахоме или чега већ) већ само хоћу да кажем да то иде са предношћу домаћег терена и зато је она тако важна у плеј-офу и зато се сви боре за исту у регуларној сезони.;) Ово што МекМилан ради је очекивано и једноставно човек врши психолошку припрему код јавности и судија за наредне мечеве, нарочито оне у Портланду те тих 35 `иљада је ништа у односу на оно што би могао да добије за свој тим. Не ради он ништа што Дуле Вујошевић није, и ја бих то радио на његовом месту.

      Comment


      • Originally posted by T-Mac View Post
        Molim te Deki i sve druge fanove Bulls-a, nemojte pisati ovakve stvari (mislim na zadnju recenicu), neka igra na terenu prica sve sto je potrebno. ;)

        Btw, trener Indiana-e rekao nakon prvog meca (parafraziram), "Kako da zaustavite coveka koji je brz kao Iverson, poseduje pregled igre kao Jason Kidd, sut Chauncey Billups-a i atletske sposobnosti MJ-a".
        Probacu da nadjem to i u originalu. ;)
        Ok, ne znam ni ja sto sam to napisao, vrvtn zbog toga sto veceras necu moci da gledam Nece se ponoviti ;) Haha, mnogo jaka recenica, samo jos da postane jos vise kao Consi i to ce biti savrsenstvo
        <3 Vidic, Samuel, Rose, Brand, Djokovic, Dolgopolov, Monfils <3

        Comment


        • Pogledah malopre poene Perkinsa, stvarno mi nije jasno da sudija ispod kosa to nije video ???
          <3 Vidic, Samuel, Rose, Brand, Djokovic, Dolgopolov, Monfils <3

          Comment


          • Originally posted by Deki_partizan View Post
            Ok, ne znam ni ja sto sam to napisao, vrvtn zbog toga sto veceras necu moci da gledam Nece se ponoviti ;) Haha, mnogo jaka recenica, samo jos da postane jos vise kao Consi i to ce biti savrsenstvo
            Ma nisam te "prekorio", nema sta da mi se izvinjavas , samo nismo u poziciji nikome da pretimo i generalno ne volim takve stvari. ;)

            Idem drugari da kuntam, vi uzivajte u prvoj tekmi, pa se cujemo oko pola 4. ;)
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Што се тиче ноћашњег меча, с обзиром да почиње у пола 4 и завршава се око 6 само ћу рећи да мрзим себе када треба да заспим а напољу већ свануло. Одвратан осећај. Али, навикло се током студирања и дугогодишњег гледања ове лиге.

              Comment


              • Originally posted by 3 sekunde u reketu View Post
                Што се тиче ноћашњег меча, с обзиром да почиње у пола 4 и завршава се око 6 само ћу рећи да мрзим себе када треба да заспим а напољу већ свануло. Одвратан осећај. Али, навикло се током студирања и дугогодишњег гледања ове лиге.
                standardno...

                Comment


                • Što se tiče sudjenja u prva dva dana plej-ofa, mogu da kažem da sam gledao utakmicu Majami-Filadelfija, i nisam primetio mnogo grešaka sudija. Filadelfija je imala šansu da dobije meč, ali su u periodu kada su igrali odličnu odbranu i stigli na 89:88 za Majami, promašili dva sl. bacanja, promašili polaganje u kontri, i Elton Brend je na moje iznenađenje promašio otovren šut sa linije sl. bacanja. Majami je krenuo preko Vejda, i to na ulaz po svaku cenu, što se i isplatilo. Razlika u izvedenim sl. bacanjima je velika, ali ja sam se tokom utakmice stalno pitao zašto Elton Brend ne dobija loptu ispod koša da igra ''1 na 1''. Tačno je d a Filadelfija nema mnogo dobre šutere za tri poena, ali ako non-stop licem okrenuti prema košu, i to protiv tima koji ima malo bolje igrače od vas, teško ćete dobiti taj meč. Bez obzira na to što je i Majami sinoć igrao bez prave post igre, jer je na primer, Kris Boš kretao kao košu leđima okrenut samo posle pik-end-rola ili preuzimanja posle pik-end-rola, a nikako borbom za poziciju u reketu, primanjem lopte dok je leđima okrenut ka košu, i igrom ''1 na 1''. Kris Boš ne želi da bude ''kućna pomoćnica'' Vejda i Džejmsa, gde bi radio ''prljave poslove'' u reketu, išao agresivno na skok u napadu, igrao odbranu. On ne želi da u Majamiju bude ono što je Kevin Garnet postao u Bostonu od svoje prve utakmice u dresu Seltiksa. Naravno, Boš ne može biti moralni stub ekipe, kao što je to KG, ali može ''tehnički'' da preuzme njegovu ulogu. To je cena koja mora da se plati ako ste ''najmanja'' zvezda u timu sa tri velike zvezde, a želite da osvojite titulu. Ruku na srce, LeBron Džejms, a pogotovo Dvejn Vejd pokazuju požrtvovanje u odbrani. Ne glume zvezde, iako po mom mišljenju nemaju konstantan doprinos u odbrani.

                  Kada je u pitanju sudjenje u utakmici Boston- Njujork, ja mislim da je bilo sasvim korektno. Faul koji je sviran Karmelu Entoniju u završnici meča nad Polom Pirsom je bio negde na granici. Ja sam video neke situacije gde je Bosoton po mom mišljenju oštećen, ali ne volim da ocenjujem ishod utakmice na osnovu zadnjih dva-tri napada. Niksi su odigrali odbranu za pamćenje, pogotovo što nisu poznati kao dobar defanzivni tim. Svaka im čast. Šta god treneri pričali o suđenju posle utakmice, oni će na gledanju snimka sa ekipom sutradan reći svojim igračima gde su oni pogrešili u toku meča, i praviće taktiku za sledeći meč. Ne isključujem mogućnost favorizovanja nekog tima pristrasnim suđenjem, pisao sam o tome ranije na forumu, ali mora se pažljivo gledati cela utakmica da bi se to procenilo.

                  Comment


                  • sad je najlakse kriviti sudije za poraz

                    Comment


                    • Originally posted by 3 sekunde u reketu View Post
                      Што се тиче ноћашњег меча, с обзиром да почиње у пола 4 и завршава се око 6 само ћу рећи да мрзим себе када треба да заспим а напољу већ свануло. Одвратан осећај. Али, навикло се током студирања и дугогодишњег гледања ове лиге.
                      Nista gore od toga,zaista

                      Molimo se za dobre streamove ljudi,molimo se

                      Comment


                      • Pojavio si se Ljuba, ja mislio ti propustas nase miljenike.

                        Idemo veceras da zgazimo Philly, pre svega timskom igrom i da D-Wade postigne 60 poena.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Sram te bilo,stidi se zbog svojih misli

                          Ma jebes pobedu ako ne budem mogao da je vidim

                          Comment


                          • Izvini barte, nece se ponoviti, a videcemo mi pobedu, ne brinem se ja, do sada je u ovom terminu radio onaj extremegoalHD dobro, valjda ce i veceras.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • A ljdui se loze da gledaju Heate,a ne znaju nikog osim Lebrona,Wadea,Bosha

                              Comment


                              • ajdeeeeeeeee jos malo i pocinje

                                Comment

                                Working...
                                X