Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Playoffs 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E Lakersi su igrali lose ceo mec, Gasol je bio ocajan kao i FIser, KObe je vukao ekipu koliko je mogao, ali Paul je bio stvarno fantastican 33poena,14 asistencija i 7 skokova. I klupa Hornetsa je dala veliki doprinos, Green, Jack i Gray su igrali odlicno. Hornetsi vodili ceo mec bukvalno.
    A takodje i Memfis je konstantno bio uz SAS, nekad vodio nekad gubio, Zack i Gasol su igrali odlicno, skakali i poentirali, SAS fali dosta Manu. Mada je Boner pogodio dve uzastopne trojke ,Batije je ubacio kljucnu trojku 20 sekundi pred kraj. Odlicne su obe tekme bile za gledanje.

    Comment


    • Evo u par recenica o Lakers-ima i San Antonio Spurs-ima.

      San Antonio je igrao solidno, videlo se odsustvo Manu-a, nisu igrali toliko PnR u prvom poluvremenu, po tom pitanju su dosta malo radili u prvom. Međutim, u drugom se poceli intenzivno da se oslanjaju na PnR i poceli su da uzimaju kontrolu nad situacijom, ali se Memphis nije dao. Pri rezultatu 94-90 za Memphis, Bonner sam pravi seriju od 6-0 i dovodi ih u vodstvo, Z-Bo preko linije za slobodna donosi izjednacenje. U sledecem napadu faul nad Parkerom cini mi se i dva slobodna za vodstvo od 98-96 i onda odlucujuci trenutak, Conley dodaje loptu na stranu za Battier-a koji pogađa trojku za pobedu. San Antonio promasio sledeci napad, onda dva slobodna pogodio Tony Allen i Jefferson u zadnjim sekundama promasio za produzetak.

      Sto se tice Lakers-a, samo je Kobe prakticno igrao, jako slabo izdanje klupe, pogotovo je razocarao Gasol, sut iz igre 1-8 i samo 4 skoka. Kobe je pokusao sam ali nije uspeo, iako je odigrao zaista sjajno. Sa druge strane, New Orleans predvođen veceras sjajnim Paul-om je imao dosta raspolozenih igraca, sto govori cinjenica da su sa klupe Jack, Green i Gray imali dvocifreni ucinak, a Landry je iskoristio lose vece Gasola i sjajno odigrao. Ali, na kraju sve se svodi na genijalnog Paul-a, sjajna partija, 33 poena, 7 skokova, 13 asistencija i 4 ukradene lopte. Treba istaci da je New Orleans imao samo 3 izgubljene lopte.

      Nadam se da je dovoljno.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Ebem li vam sunce pogano,morao sam da citam 20 strana

        neka neka,samo neka se siri ovaj pdf...
        А ти само настави да остављаш линкове ка форуму на Б92 и Монду па ћеш морати да поједш сва говна која си изасрао.


        Елем, стигли маторци, и ова утакмица улази у неизвесну завршницу.

        Comment


        • Dobro si mu rekao Thibs
          Bice i ovo gusto kao i sve tekme do sada.

          Comment


          • Hvala D-Wade i Bledi

            kakav mech ljudi moji, od ovog moze da se rikne
            http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

            Comment


            • Originally posted by 3 sekunde u reketu View Post
              А ти само настави да остављаш линкове ка форуму на Б92 и Монду па ћеш морати да поједш сва говна која си изасрао.


              Елем, стигли маторци, и ова утакмица улази у неизвесну завршницу.
              Ja sam iznenadjen i uvredjen,sto bi rekao Sojic

              Thibs,ja samo radim ono sto mi nadlezni traze

              Edit : Billups dokazuje zasto ga zovu "mr.Big Shot".

              Edit 2 : a sta je tek Amare u dva slucaja uradio,onako proci Garneta je skoro nemoguce
              Last edited by Ljuba90; 18-04-11, 02:25.

              Comment


              • Kako je samo Amar'e odigrao kod zadnje dve akcije, prvo 360 a onda kucanje u facu JO-u.
                Last edited by D-Wade; 18-04-11, 02:24.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Jos dva minuta momci, da se stisne i da se dobije.

                  Comment


                  • Razbesneo se Pierce
                    http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                    Comment


                    • Rondo je retardiran...kako moze ovako da pogresi u poslednjem minutu?!

                      Comment


                      • Bravo Douglas majstore, samo puniiiii !!!!!!!!!!

                        Ajmo sada Pierce za produzetak.

                        Kako dobra tekma, ljudi moji sta je ovo !?!
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Rajon "kerov kurac" Rondo...
                          http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                          Comment


                          • Idi bre Rondo do djavola, kakve to paseve saljes u zadnja tri minuta utakmice.
                            I onda ova paljevina Douglas da trojku.
                            Last edited by Bledi; 18-04-11, 03:18.

                            Comment


                            • Rondo je indisponiran vec neko vreme...jeste da ga ja ne volim,ali realno on moze mnogo bolje od ovoga...

                              Celticsi mozda izgube tekmu,ali su dobili Dzermejna

                              Edit : ispravio se Rondo
                              Last edited by Ljuba90; 18-04-11, 02:32.

                              Comment


                              • Iskupio se malo ovim aley oopom do KGja, pojeo mi sve zivce pre toga
                                http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                                Comment

                                Working...
                                X