Announcement

Collapse
No announcement yet.

Simpatizeri NHL timova - Prijave

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    SK clanovi simpatizeri NHL timova-prijave

    Ovde napisite ime tima za koji navijate.
    Moze,a i ne mora razlog

    Anaheim Ducks
    Kada sam poceo da pratim NHL,njihov stil igre mi se najvise svideo,napadacki i atraktivno.Igraju za oko i publiku
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

    Comment


    • #92
      Za Detroit Red Wings i to prvenstveno zbog toga sto sam krenuo da navijam za Pistonse u basketu, pa rekoh isti grad samo drugi tim zasto ne i za Red Wingse.
      Mada ni Anaheim nije los kao tim, zapravo prva NHL utakmica koju sam gledao pre nekoliko godina secam se da je igrao Anaheim valjda sa Dallas Starsima i jedino cega se secam da je njihov golman branio ko lud.

      Comment


      • #93
        Dobrodoslica Maricu!Jedan od retkih fanova Wings kod nas
        Inace ako ovih 91 u tvom niku prestavlja tvoje godiste,onda smo vrsnjaci ja sam iz Vrsca ali studiram u NS
        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

        Comment


        • #94
          U poslednje vreme mi je nije do gledanja hokeja.Gledao sam finale 2009 kada su Wingsi izgubili od Pitsburga.Ovako samo s vremena na vreme pogledam trenutno stanje na tabeli.
          Naravno da sam 91.I ja sam student.Moj avatar objasnjava moju buducu profesiju.

          Comment


          • #95
            Pittsburgh Penguins

            Nemam neki poseban razlog prosto sam njih najvise pratio kada sam pocinjao da iole pratim hokej tako da sam ih zgotivio
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • #96
              Mene ne moras ni da pitas zna se
              http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

              Comment


              • #97
                OK ok nemo se ljutis.Reko da se evidentira samo
                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                Comment


                • #98
                  Edmonton Oilers! Davnih godina sam dobio njihov dres od rodjaka iz Kanade, tako da jos uvek gajim simpatiju prema tom klubu.
                  Last edited by DexDexter; 27-04-11, 13:25.

                  Comment


                  • #99
                    Lepo Dex.
                    Ae prijavi se u onoj temi za simpatizere da te ubacim u listu
                    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                    Comment


                    • Edmonton Oilersi

                      Comment


                      • Vancouver Canucksi zbog Lounga koji mi je najdrazi NHL igrac.Isto simpaticni su mi Kojoti
                        sigpic
                        4ever in my heart!

                        Comment


                        • Colorado Avalanche

                          Comment


                          • Boston Bruins
                            CZ-JK-Elton John-Diva

                            Comment


                            • narrogh i Kalu

                              ubaceni ste u listu i dobrodosli na NHL pdf
                              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                              Comment


                              • Montreal Canadiens

                                Prvi mec koji sam gledao igrali su oni,bilo je nesto za srpsku novu godinu,i tad sam ih zgotivio,ighrali su fenomenalno taj mec,i od tad ih pratim stalno..GO HABS GO !

                                Comment

                                Working...
                                X