Announcement

Collapse
No announcement yet.

F1 igre za kompjuter i konzole

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moze li ko postavit download za formulu 1 2010 za pc????

    Comment


    • http://thepiratebay.se/torrent/58444...2010-Razor1911
      Last edited by Dell Boy; 09-06-14, 08:27.

      Comment


      • Momci imam jedan problem.
        Instalirao sam F1 2010 ali fazon je sto ne vidim vozace vec kao da voze duhovi ako em razumete i to me uzasno nervira.Ist otako ne cujem sta mi pricaju na radiju iz boxa i ne mogu da vidim u kakvom su mi stanju gume.Ja gledam na YT svi vide vozace svi cuju radio samo ja ne cujem,pa zna li neko u cemu je problem?
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Trebala bi da postoji opcija u podešavanjima za oba tvoja problema. Idi u podešavanja i nađi nešto driver in cockpit ili slično. Za radio idi u podešavanja zvuka.
          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

          sigpic

          Comment


          • Nema brate ima nesto OSD a kad idem na audio sve je do kraja pojacano ali nemam nigde radio opciju,a ovo za vozace ne vidim nigde opciju.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Skinite rFactor i neki F1 mod. Jeste igra malo starija, ali ima jako dobru fiziku i mnogo veća simulacija nego Codemasterova F1.
              Takođe ima nekoliko online liga na netu što čini igru još zanimljivijom jer se trkate protiv ljudi, a ne kompa :P.
              Konkretno, ja sam dugo igrao F1 od Codemaster-a ali kada sam probao rF u online oduševio sam se i evo sad mi je druga sezona kako vozim .
              Ako vas interesuje, javite mi se na PM da ne reklamirame ovde drugi forum, iako je vezan samo za ligu, malo mi je glupo .
              "I like to build things, I like to do things. I am having a lot of fun." -- Walter Chrysler

              "Being second is to be the first of the ones who lose." -- Ayrton Senna

              Comment


              • Ima li koja igra u kojoj mogu da se trkam sa automobilima iz 50ih i 60ih, ali da bude u nekom career ili evolution modu, ne mora(pod obavezno) da bude neka hard core simulacija, moze i nesto kao onaj NFS Porsche ili Gran Turismo sto su bili za Soni, bitno mi je da ima sta da se prelazi (tj. da nije samo single race mode) i da su stari automobili i staze?!!!
                Last edited by Adje; 02-12-14, 10:35.

                Comment


                • Ništa mi trenutno ne pada na pamet sem rFactor igre. Ima gomilu modova i da voziš šta god poželiš. E sad, single player je smor, možeš sam da kreiraš šampionat al opet :\.
                  Jedino ako nađeš neki server koji ima šampionat za historic modove automobila ;).
                  ps: cronight kreće 17.02 sa novom sezonom sa historic f1 modom iz '96. Trka će biti 19og. Sezona je zvanično podržana i od kreatora moda, GPTEAM-a, pa ako neko želi da nam se priključi može se raspitati na našoj fb stranici ;).
                  https://www.facebook.com/pages/F1-Cr...89507684404152
                  "I like to build things, I like to do things. I am having a lot of fun." -- Walter Chrysler

                  "Being second is to be the first of the ones who lose." -- Ayrton Senna

                  Comment


                  • Što bismo na srpskom rekli: "Kaming sun!"
                    10.07.2015.

                    Last edited by BrackoNe; 23-05-15, 13:29.

                    Comment


                    • imam jedno pitanje, nadam se da nije na pogresnom mestu, vezano za codemasters i volane. Nalazim ove veoma ogranicene spiskove podrzanih volana 2013 i 2015

                      Da li neko zna da li se mogu koristiti jeftiniji volani dostupni na nasem trzistu, npr video sam Hamin volan da se prodaje na nekoliko lokacija..
                      Batracer - tema na forumu

                      mom.rs

                      Comment


                      • Originally posted by djolee View Post
                        imam jedno pitanje, nadam se da nije na pogresnom mestu, vezano za codemasters i volane. Nalazim ove veoma ogranicene spiskove podrzanih volana 2013 i 2015

                        Da li neko zna da li se mogu koristiti jeftiniji volani dostupni na nasem trzistu, npr video sam Hamin volan da se prodaje na nekoliko lokacija..
                        Radice svaki volan samo namestis kontrole. A taj spisak je cisto volani sa kojima su oni testirali i sa kojima oni garantuju da nece biti problema.

                        Comment


                        • http://www.motorsportmanager.com/#slide-0

                          Verujem da će mnogima ovde ovo biti jako zanimljivo.

                          Comment

                          Working...
                          X