Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 Formula 1 UBS Chinese Grand Prix - Shanghai International Circuit

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    nezvanicni treninzi nikad ne pokazuju pravu sliku poretka,tako da ovo ne znaci mnogo u subotu ce se videti da li je neko stigao red bull a jos vise u nedelju na trci

    Comment


    • #32
      Jeste Trivune , u pravu si , ali 2 sekunde na treningu prednosti
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • #33
        Vettel objasnio cak i na treninzima

        Comment


        • #34
          da budem iskren miko video sam da na tim nezvanicnim treninzima meklaren zavrsava tamo na nekom 14 ili 15 mestu a napred se probiju neki levi vozaci ako ih smem tako nazvati,tako da nisam iznenadjen ovim ali ja se samo nadam kisi,kad vec nije mogla u maleziji(sto je malo cudno) valjda ce u kini

          Comment


          • #35
            ali u svakom slucaju nece valjati ako vettel nastavi da dominira,jer on vec sad ima jednu trku prednosti u odnosu na buttona nakon sam 2 trke,to jemnogo

            Comment


            • #36
              Trivune , znam , secam se i ja toga , vidjali smo vise slucaja toga , ali nekako ... RBR je pre-dominantan , nadam se kisi ali najavljuju suvo vreme
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • #37
                svi se mi nadamo kisi jer onda ima da bude ludillo,a nadam se da ce tu biti novi duel izmedju alonsa i hamiltona,po meni njih dvojica prave najinteresantnije borbe u citavoj formuli i zato me ne cudi sto je hamilton rekao da je alonso njegov prost jer on je izjavio da je nejmu alonso najveci konkurent a da vettela jos ne smatra konkurencijom iako je brzi od njega,svakako hamilton i alonso jedina dva coveka koja od dosadne trke znaju da naprave zabavnu

                Comment


                • #38
                  Dobio sam danas za rodjendan celi paket Ferrari opreme , tj nije paket , nego su mi roditelji kupili i napravili paket , dobio sam kacket Ferrari-a , onaj novi ... Majica kratkih rukava i trenerka gore-dole za Ferrari. Tako da sam full Ferrari... xD ... Vamos Fernando !
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • #39
                    Srecan rodjendan,sve najbolje!
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      @Miko
                      Srecan!!!
                      Jos samo da Nando sutra dobije
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • #41
                        Hvala ... Sutra cu da uzivam , nadam se da ce Fernando upotpuniti dogadjaj , bar sa jednim od prva 3 mesta u kvalifikacijama. Krenuo sam prelaziti sad na Sony 2 F1 2006 , nakon 3 trke , napravio sam lika Lewis Hamilton ,ist isti xD ... U Bahreinu 1 , u Maleziji sudar sa Webberom i u Australiji 2 xD
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • #42
                          http://sport.blic.rs/Ostali-Sportovi...oban-za-titulu

                          Zanimljivo. Luis i Red Bul bi bili zla kombinacija, da je Denis jos u Meklarenu o ovome ne bi moglo ozbiljno da se razmislja, ovako ne znam ni sam. Ali ubedjen sam da ovo niko ne zeli, sem Hamiltona i Matesica.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • #43
                            srecan rodjendan miko i sve najbolje,a sto se tice ovog sa luisom i red bullom hvala bogu od toga nece biti nista,hamilton ima dbre da umre u tom meklarenu,a ni honer to ne zeli da hamilton predje u red bull
                            Last edited by trivun; 15-04-11, 23:42.

                            Comment


                            • #44
                              Nema od toga nista , kad Webber ode , Raikkonen dolazi u RBR , oni imaju vezu sa njim...
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • #45
                                http://f1racing.com.hr/index.php?opt...esti&Itemid=86

                                Ima i ovo. Ni ja nesto ne verujem da ce preci, ali nikako ne bih ni iskljucio. Sampion uvek zeli sampionski bolid, a to je u ovom momentu RBR.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X