Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 Formula 1 UBS Chinese Grand Prix - Shanghai International Circuit

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    uredu kad govorimo o tempu u maleziji mi se cinilo da vettel nije izvlacio maksimum iz bolida osim ako nije bilo neophodno i istina pitanje je kako bi webber rosao da se nije sve ono izdogadjalo,ali to je bilo pa proslo sada predstoje druge trke i staze pa cemo videti sta ce biti,definitvno mercedes me je najvise razocarao toliko su se nahvalili...a reno me je najpozitivnije iznenadio

    Comment


    • #17
      Daj temu o igricama,i ja sam zadnju igrao F1 2002
      Inace mislim da po kisi Hamilton i Fetel nemaju konkurenciju,ali ocekujem da Sumi ovoga puta bude u TOP5.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • #18
        Slazem se sa ovim bilo pa proslo, ima jos svasta da se izdesava, bice ovo zanimljiva sezona ne sumnjam. Mercedes smo svi precenili, kao Bron, Sumaher, posvetili su se bolidu,imaju ogroman budzet i podrska jednog najvecih proizvodjaca automobila na svetu. U teoriji zvuci odlicno, ali se nesto drukcije desava u praksi. Omasili su dosta stvari u konstrukciji i to se sada vidi. Ostaje pitanje koliko taj bolid mogu da preprave do kraja sezone. Mozda je bolje skartirati, Sumahera vratiti u penziju, uzeti nekog mladog vozaca i novi tim konstruktora i krenuti iz pocetka. Recimo Pol di Resta mi pada napamet od vozaca.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • #19
          pol di resta nije losa ideja a mozda i alguersuari i on je dobar vozac, dobro se pokazao u prve dve trke,nesto se prica da bi rozberg mogao u red bull umesto webbera,mada ako cemo iskreno svasta se prica pa na kraju nista ne bude ali otom potom,svkako reno je sve impresionirao u ove dve trke iako tako nastave mogli bi ubrzo da demantuju alonsa koji je nakon australije rekao da uopste nije zabrinut sto nije uspeo da obidje petrova i onako malo potcenjivacki je rekao da on nije ni u igri za titulu a interesantno je da je obe trke jedan reno bio ispred oba ferarija,alonso bolje neka pazi sta prica

          Comment


          • #20
            Evo interesantne izjave Alonsa.

            http://uk.eurosport.yahoo.com/140420...rari-slow.html
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • #21
              Jedna stvar mi jako prolazi kroz glavu dok citam sve ovo, sta bi bilo da je Kubica zdrav, sa bolidom koji je brzi od Ferarijevog? Covek bas nema srece.
              Meni je neobicno da vozac priznaje da ima problema, to obicno znaci da su problemi vrlo veliki. Rekao sam da mi se cini da Ferari ima problem sa upravljivoscu, da ima preupravljanje, jos ako se tome dodaju ovi aerodinamicki problemi, onda je i dobar tempo koji imaju. Ocigledno je da je ta poslednja evolucija promasila temu, jer je na testiranjima Ferari odokativno izgledao ponekad cak i bolje od Red Bula. Domenikali visi na ivici otkaza pretpostavljam, zato je vanredno stanje, a moguce da i Alonso ovako vrsi pritisak, videcemo u narednim nedeljama. Mislim da je Pet Fraj konacno zasluzio da bude top mehanicar u jednom od F1 timova, vreme je, ima iskustva i cini se da je mnogo bolji od Stefana, koji je tu samo zato sto je Ferari hteo da ima Italijana na celu tima, a to se obicno nije zavrsavalo dobro.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • #22
                Slobodan trening 1



                Ja bih bio uplasen...
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • #23
                  Jel se vozilo po suhom ? Ako je odgovor DA uplasen sam xD
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • #24
                    2 trening

                    1. S. Vettel Nijemac Red Bull-Renault 1:37:688
                    2. J. Button Englez McLaren-Mercedes + 0:00:166
                    3. L. Hamilton Englez McLaren-Mercedes + 0:00:247
                    4. N. Rosberg Nijemac Mercedes + 0:00:255
                    5. M. Schumacher Nijemac Mercedes + 0:00:417
                    6. F. Massa Brazilac Ferrari + 0:00:819
                    7. A. Sutil Nijemac Force India-Mercedes + 0:01:047
                    8. N. Heidfeld Nijemac Renault + 0:01:117
                    9. V. Petrov Rus Renault + 0:01:171
                    10. M. Webber Australac Red Bull-Renault + 0:01:639
                    11. K. Kobayashi Japanac Sauber-Ferrari + 0:01:850
                    12. P. Maldonado Venezuelac Williams-Cosworth + 0:01:979
                    13. S. Buemi Švicarac STR-Ferrari + 0:02:083
                    14. F. Alonso Španjolac Ferrari + 0:02:091
                    15. J. Alguersuari Španjolac STR-Ferrari + 0:02:140
                    16. R. Barrichello Brazilac Williams-Cosworth + 0:02:237
                    17. S. Perez Meksikanac Sauber-Ferrari + 0:02:265
                    18. H. Kovalainen Finac Lotus-Renault + 0:02:788
                    19. J. Trulli Talijan Lotus-Renault + 0:03:794
                    20. N. Karthikeyan Indijac HRT-Cosworth + 0:05:214
                    21. V. Liuzzi Talijan HRT-Cosworth + 0:06:162
                    22. J. D'Ambrosio Brazilac Virgin-Cosworth + 0:06:320
                    23. T. Glock Nijemac Virgin-Cosworth + 0:07:059
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • #25
                      Miko svaka cast na otvaranju
                      Sve je jasno,RB opet
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Izgleda da RBRu ne smetaju ni ove staze gde je veoma bitan KERS. To je ono najgore, sve sam se nadao kada dodju staze u Evropi da ce popustiti, da ce doci kvarovi i greske, ali toga jos nema i ako se ovako nastavi imacemo jednu sezonu ala Sumi - Ferari. Nadam se da gresim.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • #27
                          Prvi trening 2 sekunde brzi od McLarena
                          Sumi 18. pa 5. dzabe mu treninzi kad je u kvalifikacijama veoma los.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • #28
                            Videt cemo sutra pravi omjer snaga , ako RBR ponovo dominira , stvarno cu ono
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • #29
                              Da Bog da se Webber i Vettel sudarili u prvom krugu
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • #30
                                Ja kvalifikacije opet ne mogu da gledam zato sto idem u skolu prepodne
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X