Strana 2 od 5 PrvaPrva 1 2 3 4 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 16 do 30 od 62

Tema: ATP - Nenad Zimonjic

Active Member Arnel.S avatar
    Datum registracije
    10.01.2011
    Moć reputacije
    214748720
    Zimonjic jedan od najboljih dubl igraca po meni

2. Your Google Adsense code here
    Juventino Prototype avatar
    Datum registracije
    18.03.2011
    Moć reputacije
    214748829
    Citirati Originalno postavljeno od Vladan Pogledati poruku
    Ma komentarisemo Nenada cesto,pa on je legenda,ali u turnirskim temama ;)

Mislim da se radi samo jednom turniru,ne vidim zasto bi Melzer bio bolji izbor,mladji je od Llodra-e,gori su mu voleji,jos uvijek ce biti posvecen singlu...
    Llodra da ne igra singl to bi bila ubitacna kombinaciju,u to nema sumnje...
    Sad zasad nije to to, jer ne znam sta im se desava. Tandem sa Nestorom je bio prejak, jedan desnjak, a drugi levak. Slicno kao braca Bryan

Crvena Djavolica miloolja avatar
    Datum registracije
    04.03.2011
    Moć reputacije
    214749657
    Dobro, pretpostavljala sam da ga komentarišete u opštim teniskim ili gde već temama, ali i gori od njega imaju stranice i stranice. Ma, nema veze... onako to ja. ;)
    Slažem se sa tobom da je Lodra mnogo bolji izbor, ali ne znam kako tu saradnju sa njim, pošto je očigledno da singl mečevi Lodri oduzimaju mnogo pažnje, jer na kraju on je trenutno 25., što nije zanemarljivo.....dakle kako tu saradnju nisu malo bolje usaglasili... bar tako izgleda sa strane.
    Nije Nenad tamo neki prosečan... bio je i prvi dubl igrač...

E! V!ad Vladan avatar
    Datum registracije
    01.04.2008
    Moć reputacije
    214750041
    Pa i sad je tako,Llodra je ljevak,Zimonja desnjak,tako treba da je u dublu,inace sto se brace tice Bob nije prirodni ljevak,nego je zbog dubla to postao ;)
    Ali Llodra nije samo dubl igrac,takav je bio Nestor,Llodra je na kraju godine dosao do najboljeg singl rankinga u karijeri i to mu je otvorilo dosta toga kod zrijeba,igrace singl sigurno i dalje i vjerujem da ih to koci,sto se voleja i igre na mrezi tice malo ko je mocan kao Llodra

Ma on svakako zasluzuje da ima svoju temu,pa covjek je stvarno legenda,tu nema sta da se prica

Juventino Prototype avatar
    Datum registracije
    18.03.2011
    Moć reputacije
    214748829
    Nisam uopste pratio ovaj double, ali vidim po rezultatima da tu nesto ne stima. Eto cak sam i zaboravio da je Lodra levak Valjda prorade za neko vreme.

Forum Resident
    Datum registracije
    26.03.2010
    Moć reputacije
    770
    Često je menjao partnere, najviše je igrao sa zemljacima Pečnerom i Knovlom a jedan turnirje osvojio sa Hrvatom Mariom Ančićem. Igra levom rukom, kao i Nestor i Lodra.

The King bojanaBG avatar
    Datum registracije
    03.02.2008
    Moć reputacije
    214750011
    Citirati Originalno postavljeno od Vladan Pogledati poruku
    Ma komentarisemo Nenada cesto,pa on je legenda,ali u turnirskim temama ili u opstoj ;)

Mislim da se radi samo jednom turniru,ne vidim zasto bi Melzer bio bolji izbor,mladji je od Llodra-e,gori su mu voleji,jos uvijek ce biti posvecen singlu...
    Llodra da ne igra singl to bi bila ubitacna kombinaciju,u to nema sumnje...
    Pa i to je pitanje, koliko god da su dobri igraci, mozda jednostavno ne mogu da funkcionisu kao dubl, jednostavno nije kliknulo izmedju njih
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

http://s22.postimg.org/hehizzjup/5401_518787228167626_1930729164_n.jpg/

Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

VIP eM avatar
    Datum registracije
    18.12.2010
    Moć reputacije
    21501882
    I meni se cini da medju njima ne stima, a pored toga mi se cini da Lodra nece uskoro prestati da igra singl... a da tada ce Zimonjic izgubiti dosta vremena... Bas je velika steta sto ne igra sa nekim ko igra samo dubl...

VIP jagodica avatar
    Datum registracije
    29.04.2010
    Moć reputacije
    4814
    mislim da Lodra greši što se ne posveti potpuno dublu..na žalost iako ja obožavam njegov stil igre,on je u savremenom tenisu potpuno prevaziđen,ali u dublu nije..
    ovako se samo forsira na oba polja i nigde ne daje najbolje..

i dalje mislim da bi on i Nenad bili sjajni samo kada bi se malo uklopili..
    Citirati Originalno postavljeno od gokara Pogledati poruku
    Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

Datum registracije
    04.03.2011
    Moć reputacije
    214749657

Tifoso Pazzo Vanja #66 avatar
    Datum registracije
    01.05.2011
    Moć reputacije
    214748907
    Steta za Zikija i Llodru, nijanse su odlucile... Neka se spreme za brz Severnoamericki beton i neka osvoje koji trofej!

The King bojanaBG avatar
    Datum registracije
    03.02.2008
    Moć reputacije
    214750011

Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

with experience.

The King bojanaBG avatar
    Datum registracije
    03.02.2008
    Moć reputacije
    214750011
    Ziki je danas ostvario 500. pobedu u dublu, svaka cast majstore

2011-10-12_230832.jpg4AB97C7D33434347B10E23051B7B0F47.jpg

ZIMONJIC CELEBRATES 500TH DOUBLES WIN

with experience.

Datum registracije
    04.03.2011
    Moć reputacije
    214749657

Nenad Zimonjić ‏
    Mika se oporavio!! Trenirali smo, verujem da ce sve biti ok. Vredno treniram sa mojim kond. trenerom (Vlade Kaplarevic). Jedva cekam 1.mec!
    http://i223.photobucket.com/albums/dd31/hertz_mhz/33xd4phjpg.gif

Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

Datum registracije
    04.03.2011
    Moć reputacije
    214749657
    Srećan rođendan majstore! Može jedan RG?
    http://i223.photobucket.com/albums/dd31/hertz_mhz/33xd4phjpg.gif

Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

Strana 2 od 5 PrvaPrva 1 2 3 4 ... PoslednjaPoslednja

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •