Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Nenad Zimonjic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Zimonjic jedan od najboljih dubl igraca po meni
    sigpic

    Comment


    • #17
      Originally posted by Vladan View Post
      Ma komentarisemo Nenada cesto,pa on je legenda,ali u turnirskim temama ;)

      Mislim da se radi samo jednom turniru,ne vidim zasto bi Melzer bio bolji izbor,mladji je od Llodra-e,gori su mu voleji,jos uvijek ce biti posvecen singlu...
      Llodra da ne igra singl to bi bila ubitacna kombinaciju,u to nema sumnje...
      Sad zasad nije to to, jer ne znam sta im se desava. Tandem sa Nestorom je bio prejak, jedan desnjak, a drugi levak. Slicno kao braca Bryan

      Comment


      • #18
        Dobro, pretpostavljala sam da ga komentarišete u opštim teniskim ili gde već temama, ali i gori od njega imaju stranice i stranice. Ma, nema veze... onako to ja. ;)
        Slažem se sa tobom da je Lodra mnogo bolji izbor, ali ne znam kako tu saradnju sa njim, pošto je očigledno da singl mečevi Lodri oduzimaju mnogo pažnje, jer na kraju on je trenutno 25., što nije zanemarljivo.....dakle kako tu saradnju nisu malo bolje usaglasili... bar tako izgleda sa strane.
        Nije Nenad tamo neki prosečan... bio je i prvi dubl igrač...
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • #19
          Pa i sad je tako,Llodra je ljevak,Zimonja desnjak,tako treba da je u dublu,inace sto se brace tice Bob nije prirodni ljevak,nego je zbog dubla to postao ;)
          Ali Llodra nije samo dubl igrac,takav je bio Nestor,Llodra je na kraju godine dosao do najboljeg singl rankinga u karijeri i to mu je otvorilo dosta toga kod zrijeba,igrace singl sigurno i dalje i vjerujem da ih to koci,sto se voleja i igre na mrezi tice malo ko je mocan kao Llodra

          Ma on svakako zasluzuje da ima svoju temu,pa covjek je stvarno legenda,tu nema sta da se prica
          sigpic

          Comment


          • #20
            Nisam uopste pratio ovaj double, ali vidim po rezultatima da tu nesto ne stima. Eto cak sam i zaboravio da je Lodra levak Valjda prorade za neko vreme.

            Comment


            • #21
              Često je menjao partnere, najviše je igrao sa zemljacima Pečnerom i Knovlom a jedan turnirje osvojio sa Hrvatom Mariom Ančićem. Igra levom rukom, kao i Nestor i Lodra.

              Comment


              • #22
                Originally posted by Vladan View Post
                Ma komentarisemo Nenada cesto,pa on je legenda,ali u turnirskim temama ili u opstoj ;)

                Mislim da se radi samo jednom turniru,ne vidim zasto bi Melzer bio bolji izbor,mladji je od Llodra-e,gori su mu voleji,jos uvijek ce biti posvecen singlu...
                Llodra da ne igra singl to bi bila ubitacna kombinaciju,u to nema sumnje...
                Pa i to je pitanje, koliko god da su dobri igraci, mozda jednostavno ne mogu da funkcionisu kao dubl, jednostavno nije kliknulo izmedju njih
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • #23
                  I meni se cini da medju njima ne stima, a pored toga mi se cini da Lodra nece uskoro prestati da igra singl... a da tada ce Zimonjic izgubiti dosta vremena... Bas je velika steta sto ne igra sa nekim ko igra samo dubl...

                  Comment


                  • #24
                    mislim da Lodra greši što se ne posveti potpuno dublu..na žalost iako ja obožavam njegov stil igre,on je u savremenom tenisu potpuno prevaziđen,ali u dublu nije..
                    ovako se samo forsira na oba polja i nigde ne daje najbolje..

                    i dalje mislim da bi on i Nenad bili sjajni samo kada bi se malo uklopili..
                    Originally posted by gokara
                    Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                    Comment


                    • #25
                      Nenadov intervju
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • #26
                        Steta za Zikija i Llodru, nijanse su odlucile... Neka se spreme za brz Severnoamericki beton i neka osvoje koji trofej!

                        Comment


                        • #27
                          Ziki i Ljodra su osvojili 3. titulu

                          b4f398e10678fb94176c2460b4dd4bcc-getty-128795807.jpgf85fc17f68105b8a4d2d189fda42f396-getty-128795820.jpg
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • #28
                            Ziki je danas ostvario 500. pobedu u dublu, svaka cast majstore

                            2011-10-12_230832.jpg4AB97C7D33434347B10E23051B7B0F47.jpg

                            ZIMONJIC CELEBRATES 500TH DOUBLES WIN
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • #29


                              Nenad Zimonjić ‏
                              Mika se oporavio!! Trenirali smo, verujem da ce sve biti ok. Vredno treniram sa mojim kond. trenerom (Vlade Kaplarevic). Jedva cekam 1.mec!
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • #30
                                Srećan rođendan majstore! Može jedan RG?
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X