Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vaterpolo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    🤴

    Kako mocna fotka.
    Sinoc nisam mogla nista da pisem, toliko sam se radovala.
    Peterce sam gledala stojeci ispred tv-a i govorila kad su spanci pucali penale-aj promasi i ono precka valjda bese

    Bravo za ove momke, za Savica
    Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

    Comment


    • Originally posted by Mrkela View Post
      Italija je favorit,imaju dobru formu, a opet Spanci domaciji i imaju Perronea boga vaterpola, hrvatska bez Sukna sigurno nije favorit, plus Srbija nije igrala ni zavrsnicu SL, spremniji su, mislim da su i motiviraniji ipak imaju tri poraza zaredom ma da je u Hrvatskoj sad opcenito velika euforija oko bilo kojeg sporta i neko zajednistvo medu sportasima.

      Hrvatska je dosta lose odradila pripreme, gubili cak i kuci od smjesnih Madara, ovu svjetsku ligu su kao tankirali, postedili neke igrace, i onda ovdje opet izdominirali Grcku koja je malo u padu i sad se protiv Crne Gore provukla koja objektivno nema taj kvalitet i ima puno mladih igraca pred kojima je tek buducnost, tako da je to sve li la, nije njihova igra nista posebno, u napdau se bas strasno muce, nema Sukna, nema ni Obradovica, Muslima, tesko se zabijaju golovi. Obrana standardno dobra i top golman.

      Ko je to noto u losoj formi? Filip i Andrija su odigrali dobru utakmicu protiv Madara koliko sam vidio, oni su najbitniji za napad, Mandic i Pijetlovic su klase i uvijek mogu biti prevaga, ostali nek biju u obrani i dosta, Hrvatska ima sanse samo u utakmici na veliki broj golova, ukoliko ih Srbi svedu na 7,8 golova max uzimaju lagano
      Filipović i Mandić oscilirali, Prlainović nije na nivou već 2-3 godine, Pijetlović daleko od nivoa kad je bio ubjedljivo najbolji centar. Doprinos njih četvorice se smanjio što je i logično, da nije tako polufinale i finale bi završilo po 5 razlike. Sukno da je igrao bilo bi u gol kao prošle godine, kao sinoć sa Španijom.

      Comment


      • Otac! [emoji41]

        A kad se setim sta su sve pisali protiv njega kada je postavljen za selektora...

        🤴

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Mislio sam da me usi varaju,Zvezda u vaterpolu ima Gruzijca nekog Bitadzea.od toliko nasih talenata mi uvozimo Gruzijce.

          Comment


          • Rutinski.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Filipovic Prlainovic i Pijetlovic imaju isti skor u sveckoj lizi kao Nadal na RG .... 12 titula u 15 sezona (2005-19)

              Comment


              • niko ne prati svecko prvenstvo? sutra u 7 protiv spanaca za polufinale ali ne znam koja televizija prenosi na rts-u nema a ni na sport klubu. kako to?
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                  niko ne prati svecko prvenstvo? sutra u 7 protiv spanaca za polufinale ali ne znam koja televizija prenosi na rts-u nema a ni na sport klubu. kako to?

                  Comment


                  • au pa nemam arenu tesko meni

                    jel ima negde strim?
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • pukli... i bolje sto nisam gledo.
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • šteta, nadao sam se da mogu do bronze. Nema veze, ovo je uspeh za momke
                        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                        До поновног сусрета, твој Швабо

                        mala H2H 2018/19
                        suicide
                        2019
                        velika H2H 2019/20

                        Comment


                        • Spanci sa vise volje i zelje usli u Mec,poveli 6:1 i posle su lagano Mec privodili kraju....

                          Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

                          Comment


                          • jel to ona ista generacija? valjda je doslo do zasicenja.
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • Fali 7 igraca.

                              Comment


                              • Teško ide bez Filipa, Prlainovića i Pjetlovića, ali pametno radimo sa repkom, tako se pravi smena generacija, postepeno ih bacas u vatru.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X