Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vaterpolo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kae Soro: 'Ja mislim da se skupe najbolji igraci svih reprezentacija da bi opet mi pobedili'

    U pravu je 100%

    Comment


    • Bravooo momci,sve cestitke na pobedi,ova utakmica je pokazala da nam
      nema ravnih i nece ih biti jos dugo.Ulepsali ste mi vece,jos jednom svaka cast
      i IDEMO SRBIJAAAA !!!!!
      >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

      Comment


      • otkad pratim vaterpolo nismo bili u jačoj formi nego sada
        samo je nemoguće održati ovo do ria - bolje od ovoga ne može, biće pad forme sigurno

        kao da gledam da ćemo opet izduvati tamo

        Comment


        • Nije ni neko uzbudjenje kad ovako dominiramo


          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Daleko ispred svih.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Kakav trening..

              Ocekivao sam jedno 10x tezu tekmu. Kakva su generalno gospoda ovi vaterpolisti.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • HVALA NOVACE !
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Dominacija kao i uvek Bilo je vreme da posle 2009. ponovo budemo svetski prvaci!!!

                  Comment


                  • Šampioni svega!!!!!



                    Last edited by Dzeki; 09-08-15, 01:08.
                    www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                    Comment


                    • Ju, juu... cccccc..... bruka šta rade i na koji način! BRU-KA!!!
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Stefanov gol je paradigma svega sta smo mi bili u Kazanju i sta predstavljamo u ovom vaterpolo sportu.
                        Znaci Mitrovic je neki 5-6 igrac naseg tima a tako je izdriblao igraca, golmana i citav stadion pa zabio da je to fantasticno.
                        Nije fora da to uradis protiv reprezentacije Surinama ili Bocvane nego si to napravio protiv Olimp. sampiona.

                        Bravo momci, nemam reci. Onaj Mandic kao i ostali "stariji tinejdzeri" vec sada jedu sve protivnike a tek se pojavise u seniorima.
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment




                        • Comment




                          • obavljen žreb za drugo kolo kvalifikacija za lš u vaterpolu
                            težak posao za radnički, mogu da budu drugi ali to znači da idu na prvog iz neke druge grupe u trećoj rundi. Teško do lš ali ne i nemoguće

                            za partizan bi bilo dobro da im ne zapadne primorje, solnok i breša (bar jedan od njih hoće sigurno) pošto su i ovako u teškoj grupi

                            Comment


                            • Originally posted by dj90 View Post
                              težak posao za radnički, mogu da budu drugi ali to znači da idu na prvog iz neke druge grupe u trećoj rundi. Teško do lš ali ne i nemoguće
                              već sad je nemoguće, pukli od hanovera 14-7 a solnok dobio budvu
                              da bi radnički zadržao šanse mora da dobije solnok što se graniči sa paranormalnim

                              za mene iznenađenje što volgodrad nije mogao da dobije duizburg i tu bi pukao na kladži da je bilo u ponudi

                              Comment


                              • Mec SL sa C.G. sve vreme nasi imaju 3-4 gola razlike. najbolji strelci Filip sa 4 gola/cetvrti izuzetnim lobom/ Andrija sa 3 i Subotic 2 gola.Druga cetvrtina je dobijena sa 4:o i tada je prolomljen rezultat u nasu korist
                                Zadnji minut nasi imaju 12:9 i napad/greska Subotica/, i domaci smanjuju na 2 razlike i konacno 12:1o
                                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                                Comment

                                Working...
                                X