Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vaterpolo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Finaleeeeeeee, znaci srebro osigurano
    Ja jos ne verujem, bese potop i nasi isplivase, svaka cast momci
    Zaista nisam verovala u ovu pobedu, uz sve mane u igri, ali sam radosna sto su u finaluuu pa sta bude
    Last edited by Pertla; 25-07-14, 20:46.
    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

    Comment


    • Bravo momci,neverovatan povratak
      sigpic

      Comment


      • Sta ce tek biti kada budemo opet imali vanserijsku ekipu... jednom...
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • "Pred zoru mrzne"- nasi su izdrzali i dokazali sta je "sampionski karakter"
          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

          Comment


          • Pjetlovic je bio najbolji crnogorski igrac, kad smo njega promenili #peske
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • 10 godina života manje, jedno finale više. Vredi.

              Comment


              • Meni je ovaj mec bio slican onaj sa Madjarima pre tri godine u Sangaju samo sa malo manje drame i neizvesnosti.U obe utakmice smo gubili sa po 3-4 gola u jednom trenutku i u oba meca pokazali da imamo karakter, a to nam se nijednom nije desilo pre ta dva meca jer smo uglavnom takve utakmice gubili.

                Comment


                • Jos da nas Vujasinovic trenira, pa da se sprdamo...
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Ja ugasio tv posle 8:4 i ovako nesto propustio

                    Comment


                    • ufff jebote

                      Zao mi je malo ovi djetica...sad se smij Radicu...
                      Kakva utakmica svaka cast momci... samo hrabro i protiv Madjara...

                      Comment


                      • Nikoli Janovicu spomenik da podignemo Da nije bilo njegovog gola u finisu trece cetvrtine tesko da bi se Savic setio da promeni golmana

                        Neverovatan uspeh, slobodno mozemo reci podvig. I dalje imamo kvalitet, igracki kadar nije sporan, ali igrati 3/4 bez golmana i sa fikusom umesto trenera na klupi djavolski je tesko. I ne da su igrali vec su uprkos tome pobedili odlican tim CG iako su bili na ivici ambisa. Sve cestitke.

                        Originally posted by Johnny View Post
                        Jos da nas Vujasinovic trenira, pa da se sprdamo...
                        Igor Milanovic
                        Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                        Comment


                        • Originally posted by Johnny View Post
                          Jos da nas Vujasinovic trenira, pa da se sprdamo...
                          Ne bi se nista menjalo u sutini cak i da nam je on selektor, mozda bi samo ranije zamenio golmana.Soro barem 3 gola ne bi primio, dok Sefik i Sostar bi najvise primili 4-5.Tolika kiksara nam je golman.

                          Comment


                          • Uh da, Igor Milanovic - najbolji izbor.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Sta fali Savicu???
                              Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                              Comment


                              • Ispizdio me onaj sugavi golman Radic i na sredini meca kad se kesio pocjenivacki neka se kesi zabarima sutra, gdje je fer play???
                                Sada opusteno u finalu i da budemo bolji sudija ce svirnuti za madjarsku.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X