Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vaterpolo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bonomo View Post
    Brate polako . Sam kazes da se ne zna sta bi bilo da ste tada otisli na neresno. To je sasvim normalna reakcija i razmisljanje ali ne mozes zbog toga dovesti u pitanje celu utakmicu i kredibilitet pobede Srpske ekipe.
    Koliko god da ste zaslužno dobili, i mi smo toliko. Rekao sam čestitke igračima i Saviću. Nego kada ovako izgubiš, imaš gorak utisak i vi bi ovako odreagovali kako sam ja. Emocije su emocije.

    Dobro. I ovo je dobro kako sam očekivao. Doktor Gojković je pokazao da je samo takav majstor jer smo do jučer bili u rasulu. Slijedi Rijo pa podmladak kojeg se plašim...

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Olja jel ovo? Moravac ili Uzicko? Xaxa

      "I love to speak with Leonard
      He’s a sportsman and a shepherd
      He’s a lazy bastard
      Living in a suit ."
      Leonard Cohen

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Ma sto se mene tice nema nikakvih tenzija. Srbija je bez premca, ovakvu grupu igraca na svijetu niko nema, ja sam iznenadjen sto je bila ovako gusta utakmica. Posebno jer je crnogorska reprezentacija najstarija na sampionatu i toliko je teskih utakmica odigrala u 10-ak dana. Spanija, Italija, Madjarska i sad Srbija. Bas mi je iznenadjenje kako su spremni. Kad bi to prenijeli u avgustu i dosli do medalje bilo bi sjajno. Kad odu Janovici, Brguljani, Ivovic, Petrovic, Scepanovic i Jokic ko zna na sta ce to liciti, iako se moze ostati pri vrhu jer je konkurencija mala, 5-6 zemalja igra ozbiljan vaterpolo i to je sve.
        Bila je ovakva utakmica zato sto su nasi bili pod ogromnim pritiskom, od njih se ocekivalo samo zlato i nista osim toga, bukvalno su igrali u grcu celu utakmicu.
        Ali jednostvano, bolji smo i kvalitetniji i to je na kraju presudilo.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • U pravu je Nash, treba da gledamo našu fudbalsku reprezentaciju. To zalaganje, polet, želju nema nijedan tim na svetu. Majstori koji trče celu utakmicu. Sve mi milo kad ih gledam
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Bila je ovakva utakmica zato sto su nasi bili pod ogromnim pritiskom, od njih se ocekivalo samo zlato i nista osim toga.
            Sta ce biti na OI

            Comment


            • Aaaaa bravo momci. 3 zlato u nizu. Idemo sada po zlato na OI.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Originally posted by Radulov47 View Post
                Sta ce biti na OI
                OI nisu u BGu
                a i sad su imali jos jednu otezavaju okolnost, Nikolic je bio u gledalistu, treba pobediti kad je taj tu
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  U pravu je Nash, treba da gledamo našu fudbalsku reprezentaciju. To zalaganje, polet, želju nema nijedan tim na svetu. Majstori koji trče celu utakmicu. Sve mi milo kad ih gledam
                  Nemam sta drugo da gledam, izvisio sam u redu za godisnje karte VK ZAK iz Kikinde.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by bane je View Post
                    Olja jel ovo? Moravac ili Uzicko? Xaxa
                    Who cares.. ....xaxaxaxxaxaxx
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      OI nisu u BGu
                      a i sad su imali jos jednu otezavaju okolnost, Nikolic je bio u gledalistu, treba pobediti kad je taj tu
                      Mislim da je ovo prvi put da smo dobili neku utakmicu kad je toma bio u publici.
                      Toma baksuz ili toma grobar, sve nas sahrani
                      Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                      Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                      Comment


                      • E nije istina, dobili još nešto samo da se setim šta i ko
                        Pa protiv Hrvata?
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          E nije istina, dobili još nešto samo da se setim šta i ko
                          Pa protiv Hrvata?
                          To nije bilo finale, ne racuna se
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by Radulov47 View Post
                            Nije mu prvi put da podbada Srbe,pa zato pitam.
                            S' obzirom kako nas dočekujete na sportskim priredbama, ja sam blag, sunce moje...

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              To nije bilo finale, ne racuna se
                              Al pobedili, sa njim se uvek gubi
                              To samo pokazuje koliko smo jaki i moćni! Ni Toma nam ništa ne može
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Dule Krtola View Post
                                S' obzirom kako nas dočekujete na sportskim priredbama, ja sam blag, sunce moje...
                                Koga to docekujemo ? Pa vi branite Srbima da udju u halu u Baru kada igraju CG-SRB a ti drzis slovo ovde.Koliko ste nam puta zabili noz u ledja,da ne idemo sad u politiku.

                                Comment

                                Working...
                                X