Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vaterpolo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo sta nas vrli strucnjak, trenerski mag kakvog svet nije video, izjavljuje nakon meca
    "Teško je sada analizirati, ali sve čestitke Crnoj Gori na pobedi. U poslednjoj četvrtini smo imali neshvatljiv pad i to je rešilo pitanje pobednika", izjavio je Savić


    Je l se on zajebava s nama ili zaista misli da je to odlucilo Za davanje idotskih izjava treba uvesti i novcane sankcije pa ce onda dobro razmisliti pre nego sto progovori.

    Svakako je neshvatljivo sto se trazi TO na obican posed pa nam igraca vise resava Gocic, sto ne postoji odbrana, sto ga je Perovic sa po imenima dosta slabijim timom izdriblao napravivsi od njega mladog majmuna, sto mu najkvalitetniji tim na sampionatu izgleda kao grupa gradjana koja je posla na neku terevenku…
    To je neshvatljivo, ne famozni pad u poslednjoj cetvrtini, ali ne moze on to da dokuci.

    Trener nam je je najobicniji diletant, od Andrica 1996. nismo imali ovakvog panja na klupi. Andric je nakon fijaska na OI u Atlanti ekspresno najuren, nadam se da ce ista sudbina zadesiti i Savica jer svaki trenutak koji on provede kao selektor je visestruko stetan.
    Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

    Comment


    • Uspomene postoje da bi smo ih se prisećali - na današnji dan pre 4 godine u Rimu, vaterpolo reprezentacija Srbije pobedila je Španiju nakon boljeg izvođenja peteraca i postala šampion sveta.

      Comment


      • Evo ima na RTS2 za peto mjesto.
        http://www.youtube.com/watch?v=vQgad8VzcXE
        Sve je rečeno...
        Majstor svoga posla...

        Comment


        • Starac Zivko od stotinu ljeta vedri i oblaci koliko vidim. To je nas zalog za buducnost Nama treba duplo jaci tim od ovog da bi u potpunosti anulirali krater koji imamo na klupi i ukljucili se u borbu za medalje.
          Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

          Comment


          • Dobro, brate, u redu je, Savic je majmun, skontali smo. Ne moras da ponavljas sedamdeset puta.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Dobro, brate, u redu je, Savic je majmun, skontali smo. Ne moras da ponavljas sedamdeset puta.
              Sto, je l ti mnogo smeta? Jbga istrpi ili me zaobidji
              Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

              Comment


              • Prilicno, prilicno smeta. Nemac pojma ove godine tri trofeja, mali majmun kragujevacki nula.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Sta da ti radim. Nije do mene vec do tebe.
                  Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                  Comment


                  • Drago mi je da je do mene, da sam isti kao ti zabrinuo bi se.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Jbt izgubicemo i od Spanaca, 3 gola smo dali za 20 minuta
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Drago mi je da je do mene, da sam isti kao ti zabrinuo bi se.
                        Ok, ne bih te vise zamarao. Slobodno nastavi da trolujes, posto to jedino i umes


                        Originally posted by Mr.M View Post
                        Jbt izgubicemo i od Spanaca, 3 gola smo dali za 20 minuta
                        Bar nam je odbrana na nivou
                        Last edited by Navras 16950; 01-08-13, 16:35.
                        Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                        Comment


                        • Ni u 6 necemo zavrsiti, ovo ce biti najgori rezultat u zadnjih 20 godina ako izgubimo od Spanaca.
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Jbt ne mozemo gol da damo, more cistih situacija smo imali.
                            Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                            Comment


                            • Prlainović glavom i dalje na kraju meča sa CG, golman Mitrović nas spašava...

                              I nisam htio da kažem pre CG, ali ja sam prije bio da Mitrović brani, ali sada je gotovo..
                              Last edited by dejoo94; 01-08-13, 17:09.
                              http://www.youtube.com/watch?v=vQgad8VzcXE
                              Sve je rečeno...
                              Majstor svoga posla...

                              Comment


                              • Opet na peterce sa Spancima, sta ti je sudbina
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X