Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vaterpolo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Primer: svojim spletkama je podelio reprezentaciju na olimpijadi pa je doslo do one cuvene tuce Sapica i Sefika. O sikaniranju nekih mladih igraca, lupanju samara, Napoleonovom kompleksu, pretnjama drugim trenerima sam slusao i ne mogu da garantujem, ali nemoguce da je sve izmisljeno. Takodje je i zanimljiva prica o uslovljavanju igraca da moraju da igraju za Partizan da bi bili u reprezentacijama, iako je tu glavni bio Sostar, braca Udovicic su svesrdno ucestvovali.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Vaterpolo nije sport.
      Cuj prvi maj

      Comment


      • Bio je on 6 godina selektor, nije svakako lak posao(a ni tezak) nadmasiti njegov ucinak koji je imao sa reprezentacijom kada je ovakva konkurencija gde te samo 3-4 ekipe mogu realno ugroziti.Jedinie jake protivnike koje smo imali u cetvrtfinalu su bili Madjarska 2009 i Crna Gora 2010.Razlika izmedju njih dvojice kao selektore je to sto je Savic tek nedavno usao u trenerske vode, dok je ovaj imao par godina vodjenja Partizana.Po meni nije tolika bruka sto smo ispali od Crnogoraca, svi znamo koliko su oni nezgodni i pre prvenstva sam zeleo da ih izbegnemo u cetvrtfinalu.Ja sam licno ocekivao posto mu je to prvo veliko takmicenje Savicu da cemo dogurati do polufinala, a da ce bolji rezultati doci u narednim godinama.Bitno je samo izvuci pouke iz ovog meca i nadati se da ce ovo pozitivno uticati na nas.
        Last edited by Ricma; 30-07-13, 22:38.

        Comment


        • Savic mora da leti o tome nema diskusije. Neka pece zanat negde drugde, reprezentacija ne moze da prisuti sebi luksuz da se u njoj obucavaju razni treneri u pokusaju jer imamo ekipu za najvece domete i tu nema prostora za eksperimentisanje, a Savic ocigledno nije dorastao zadatku. Dobio je sansu, nije iskoristio, nema potrebe da se bilo sta ceka, a najmanje jos jedan brodolom. Tim nam je izgledao katastrofalno i ako je neko mislio da se bez odbrane moze do titule nakon ovog fijaska jasno je da od te rabote nema nista. CG bez dva najbolja igraca delovala je neuporedivo bolje, kompaktnije, igrali su granitnu odbranu, dok smo mi licili na grupu gradjana narocito u odbrani sto je iskljuciva krivica trenera.

          Za vracanje Udovicica nisam ni u ludilu jer sam i na njegov rad imao dosta primedbi, ali se izgleda zaboravlja da je on odmah po preuzimanju reprezentacije 2006. osvojio zlato na EP i to neposredno nakon razdruzivanja drzavne zajednice SCG. Na kraju krajeva, rezultati su merilo rada i uspesnosti, a vidimo kako je u svom debitantskom nastupu sa reprezentacijom prosao Udovicic, a kako Savic. Sto se tice odnosa u ekipi oni su takodje jako bitan faktor ali se ne moze dozvoliti da igraci biraju trenera i odlucuju ko je pogodan da obavlja tu funkciju, to je van svake pameti. Onomad su to radili rukometasi pa smo prosli kako smo prosli.

          Smena Savica se, dakle, podrazumeva, a sledeci korak je pronalazenje trenera koji ce svojim autoritetom biti iznad svakog pojedinca i koji ce biti kadar da individualne kvalitete pretoci u snazan kolektiv. Dejan to nije u stanju.
          Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

          Comment


          • kad bi neko citao ovo i kad nebi znao kaka je udovicic trenerska velicina pomislio bi da je to neka pijanica koja nemoze da dodje do stanice a kamoli da osvoji neko trofej, mislim da je glavni problem sto vi nemate ni malo respekta za udovicica ova recenica(Takodje je i zanimljiva prica o uslovljavanju igraca da moraju da igraju za Partizan da bi bili u reprezentacijama) samo mi nije jasno kako je vapenski igrao u reprezentaciji kad nikada nije bio clan partizana, a o tome kako se ponovo aktivirala vk crvena zvezda, ko ju je aktivirao i kako su neki igraci dovedeni drugi put
            Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
            Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

            Comment


            • Ne mogu da imam respekta za tog coveka. Prosto, ne mogu.

              Taj aktivirani VKCZ sa sve neznalicom Savicem koji tek treba da pece zanat je sampion Evrope, mozete samo da se zderete, i drago mi je da to radite.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • mi koji se kao pecemo smo 7 puta bili sampioni evrope sto vi nikad necete biti, morate jos mnogo da ucite ipak ste vi u ovome tek 2-3 godine
                Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                Comment


                • Kako je da je, mi idemo ka vrhu, vi ka bankrotu, milina. Pitanje je da li cete sakupiti 8 igraca za ovu sezonu, sve na silu se vraca vremenom.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                    Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                    Comment


                    • Vi se nasoj smejete vec godinama u raznim sportovima, pa nista.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Da, ali vaterpolo nije sport :/
                        Cuj prvi maj

                        Comment


                        • Postoji verovatnoca da ni rukomet nije sport, ali u to jos nisam stoprocentno siguran.
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Ljudi kada ćete shvatiti kada igra Srbija da igra Srbija, a ne ni Zvezda, ni Partizan. Vidim mnogi po drugim forumima pričaju da je za ovo kriva Zvezda . Treba da se udaramo budemo srećni što imamo najjaču ligu na svijetu, a mi smo takvi da u tome vidimo lošu stvar.
                            Sada treba mirno i pametno odlučiti šta i kako dalje, a imam neki osjećaj da će nam se ovo vratiti na OI u Riu i da ćemo konačno tu doći do zlata..
                            http://www.youtube.com/watch?v=vQgad8VzcXE
                            Sve je rečeno...
                            Majstor svoga posla...

                            Comment


                            • Pa ako ne osvojimo, tesko da cemo ikad jer postoji mogucnost da vaterpolo vise ne bude olimpijski sport. Sto i nije neka steta.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Pa ako ne osvojimo, tesko da cemo ikad jer postoji mogucnost da vaterpolo vise ne bude olimpijski sport. Sto i nije neka steta.
                                Svakako nije sport.
                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X