Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vaterpolo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • savic sutra ujutru neopozivu ostavku, dejan udovicic je pokazao da je veci trener od savica jer je on 2012 na ep u finalu dobio crnu goru onoliko koliko su oni nas danas
    Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
    Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

    Comment


    • Ja imam zamjerki za danasnje sudjenje, na kraju nikako nije smio golman da ide po loptu, morao je igrac, a dva igraca manje 3 sekunde do kraja, koliko samo veznaih odbrana sa igracem manje. Koliko je samo price bilo na OI, a tada smo na kraju imali jednog igraca vise, bas me zanima statistika danasnjeg meca. Sve u svemu Grci usrali sampionat, nadao sam se da ce ovo biti finale.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Mr.M View Post
        Ovo mi je moglo reci i dete od 4 godine, potkrepi dokazima, nesto konkretno ? Oni su u istom sastavu, igraju jos bolje i agresivnije u odbrani nego na prethodnim prvenstvima dok mi se nasa igra nimalo ne svidja, mislim da ce nas i Crnogorci dobiti, nismo jos imali ozbiljnog rivala, po meni su Talijani daleko najbolji pa onda dolazimo mi ali nasi ce veceras puci, videces
        Rekoh da cemo puci, ne igramo nista posebno na celom prvenstvu, odbrana nam je ocajna stalno bila, imali smo protivnike za sprdnju (izuzev Madjara kojima je ovo bio prvi veliki mec u ovoj generaciji) , prvi ozbiljni protivnik i pali smo, mozemo se zaliti na sudjenje ali cinjenica je da ne igramo 1/2

        A Udovicica koliko god ne voljeli, covek je na svih 10 prvenstava velikih koje je vodio doneo medalju a pri tome ne racunam svetsku ligu gde isto uzimao sve. A Savic je pao vec na prvom testu i vec na prvom prvenstvu nam je priustio da tim sa najvecim imenima ne osvoji medalju na nikad slabijem prvenstvu(a pri tome mi u punom sastavu)
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Postoji samo jedna odbrana na svijetu koja moze neutralisati Prlainovica, Filipovica, Udovicica i Pijetlovica. Nazalost ta odbrana nije ispracena napadom jer odlaskom Gojkovica i Zlokovica ovo je napadacki prilicno limitirana ekipa koja zavisi od dva igraca. Nikola Janovic je veliki igrac ali nije vodja, nije pravi kapiten. On je smijesan kao kapiten u poredjenju sa Uskokovicem i Gojkovicem.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Postoji samo jedna odbrana na svijetu koja moze neutralisati Prlainovica, Filipovica, Udovicica i Pijetlovica. Nazalost ta odbrana nije ispracena napadom jer odlaskom Gojkovica i Zlokovica ovo je napadacki prilicno limitirana ekipa koja zavisi od dva igraca. Nikola Janovic je veliki igrac ali nije vodja, nije pravi kapiten. On je smijesan kao kapiten u poredjenju sa Uskokovicem i Gojkovicem.
            Kampanjina odbrana je keva za sve. Covek je otac, nenormalno je sta izvlaci iz njih. Nema klasa ime osim Tempestija. Ovo sto igrate je vise nego dobro ali vec 2 prvenstva(nisam gledao Italijane na ovom) bukvalno zid imaju ljudi. Smesna, presmesna imena u odnosu Ex-Yu trojku i Madjare.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by AleksaVP View Post
              Jeste su nas dobijali na prehodnim takmicenjima ali sada to nece moci. Sve sem naseg osvajanja ce biti iznenadjenje.

              ps. Savic je tada bio mrsaviji, ne moze covek da se prepozna
              Ne dodjosmo do 1/2 i Talijana

              Kako ce se prosetati Talijani do tituli, Crnogorce ce lagano uzeti(osim ako danas sudije bas bas ne navuku Spancima) a onda u finalu nece imati dostojnog protivnika
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Bilo je samo pitanje vremena kada ce ovo potcenjivanje protivnika doci glave, ne mogu da verujem kako smo brzo prosuli dva puta prednost od dva gola u drugoj cetvrtini.Odbrana u prvom poluvremenu nam je bila ocajna, kada primis 6 golova od reprezentacije koja je oslabljena neigranjem Gojkovica i Zlokovica.Previse smo se digli i nadam se da ce ovo boljno prizemljenje imati efekta na sledeca prvenstva koja dolaze u narednim godinama.

                Comment


                • Sada sam malo guglao i našao da zadnji put nismo ušli u polufinale na nekom velikom takmičenju na EP 1999. godine kada smo izgubili od Hrvata..
                  Last edited by dejoo94; 30-07-13, 21:41.
                  http://www.youtube.com/watch?v=vQgad8VzcXE
                  Sve je rečeno...
                  Majstor svoga posla...

                  Comment


                  • Pa rekoh ja malopre, Udovicic na svakom prvenstvu medalju donosio
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Udovicic se ove sezone obrukao, i na klupskom i na reprezentativnom planu.Prvo sa drugom najjacom ekipom u Evropi je osvojio samo drugorazredno evropsko takmicenje, njegova ekipa je dobila po guzici i u polufinala Kupa i u finalu PO.A sada i sa Amerikancima na SP, od njih sam ocekivao da ce barem dogurati do cetvrtfinala.Ovakav jedan kiks se moze oprostiti Savicu, vise volim da vlada zdrava atmosfera u reprezentaciji nego onakva kakva je vladala kod bolesnika Udovicica.

                      Comment


                      • Siguran sam da će Savić dati ostavku, a sada da li je prihvatiti ili ne, treba dobro razmisliti. Ako se prihvati onda dati Milanoviću, jer sam prije za njega, nego za Vujasinovića..
                        http://www.youtube.com/watch?v=vQgad8VzcXE
                        Sve je rečeno...
                        Majstor svoga posla...

                        Comment


                        • pa sta je trebo da osvoji evroligu u kojoj nije ni ucestvovao, klub koji postoji godinu dana je osvojio kup evrope, preuzeo je reprezentaciju koja nema nikakav kvalitet i ispao u osmini finala, savic je preuzeo drim tim evrope i sveta( 2 tima su prvaci evrope, 1 cetvrti u evroligi) i ispadne u cetvrtfinalu, sam podatak da se ovakav rezultat zadnji put desio 1999 god, govori o trenerskoj velicini savica govori
                          Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                          Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                          Comment


                          • Udovicic sve da je najbolji trener sveta zbog svojih ljudskih nekvaliteta ne bi smeo da bude blizu klupe. A nije bas ni toliki genije, naprotiv. Mada sam ocekivao turu pishanja po Savicu (zasluzeno posle ovog meca), nisam ocekivao svrsavanje na bolesnika i smrada koji je sve oko sebe svadjao, delio tim kako bi trazio izgovore, batrgao se na sudije i ponasao kao onaj najgori krelac. Za vladanje u Radnickom ove godine, na i van bazena, zasluzio je dozivotni egzodus.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by cleoo View Post
                              pa sta je trebo da osvoji evroligu u kojoj nije ni ucestvovao, klub koji postoji godinu dana je osvojio kup evrope, preuzeo je reprezentaciju koja nema nikakav kvalitet i ispao u osmini finala, savic je preuzeo drim tim evrope i sveta( 2 tima su prvaci evrope, 1 cetvrti u evroligi) i ispadne u cetvrtfinalu, sam podatak da se ovakav rezultat zadnji put desio 1999 god, govori o trenerskoj velicini savica govori
                              Takav tim je trebao da osvoji tripl-krunu, a ne da mu jedini trofej bude Kup Evrope.Partizan i Zvezda su slabije ekipe u odnosu na njih, pogotovo Partizan, Savic ga je vec tu bio nadmudrio, jedino je uspeo protiv njega da slavi u PO i da izbori majstoricu.A i malo je Savic u trenerskim vodama, Udovicic dok nije seo je vec imao poprilicno iskustvo.Ja bih zeleo da ostane Savic i da mu se pruzi jos jedna sansa, ispadnemo li jos koji put u cetvrtfinalu fino da se razidjemo.Kod Savica se javljaju druge greske, kod njega smo brzo stekli prednost protiv bilo koje reprezentacije, a jos brze gubili.Treba malo da poradi na tome, jer nakon svake malo vece prednosti kod nasih igraa dolazi do malog opustanja.Ono sto se primetilo na ovom sampionatu je da smo sve protivnike gledali sa odredjene visine i da smo ih u pojedinim delovima meca potcenili.Bruka je za americki vaterpolo za takvu selekciju da ispadne u osmini-finala.Ako nisu igrali polufinale, bili bi u TOP8.Novi selektor i vec je postigao gori rezultat nego njegov prethodnik.

                              Comment


                              • ja neznam o kakvim ti nekvalitetima pricas, a sve i da ima(niko od nas nije savrsen) covek je sa nasom reprezentacijom osvojio ono sto tesko da ce neko ponoviti
                                Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                                Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                                Comment

                                Working...
                                X