Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vaterpolo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Odg: Vaterpolo

    RTCG 2 prenosi @(*6sd$%
    sigpic

    Comment


    • #47
      Odg: Vaterpolo

      Sudije u vaterpolu mogu da nemeste rezultat kako volis.
      U rukometu isto.

      Comment


      • #48
        Odg: Vaterpolo

        [quote author=mr.gold link=topic=562.msg148843#msg148843 date=1279478722]
        Sudije u vaterpolu mogu da nemeste rezultat kako volis.
        U rukometu isto.
        [/quote]
        I ja kazem,a narocito u vaterpolu,jer se tu zabija vecina sa igracem manje.
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • #49
          Odg: Vaterpolo

          Bravo momci!!! #$&+|r #$&+|r #$&+|r
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • #50
            Odg: Vaterpolo

            Opaaa odose Crnogorci koji su ispali seljaci kad su vikali cigani,ma ne moze nam niko nista i Crnogorci i Hrvati imaju more a mi nemamo i opet ih ogulismo...SORO &8@^J
            I ne znam ko ce pored Arene da gleda RTCG2 %QWT&W,osim ukoliko nema Arenu.. h5g6k8
            SRBIJA SRBIJA SRBIJA .. +*@WT*48* +*@WT*48* &8@^J &8@^J &^@4( &^@4( '65slif '65slif #$&+|r #$&+|r

            Comment


            • #51
              Odg: Vaterpolo

              Iskljucenja 17-17,sudjenje je bilo fer i korektno %QWT&W

              Pobjeda Srbije posle peteraca.Dvije nevidjeno jake reprezentacije,znalo se da ce nijanse odluciti i tako je i bilo.Odlican mec i gledacemo i na narednim takmicenjima ove dvije reprezentacije u finalu u to nema sumnje.Dovoljan podatak o kako se jakim reprezentacijama radi je i taj da Damjan Danilovic cesto nema mjesta u timu Crne Gore,ne bude u protokolu,a svi su mogli da vide o kakvom se igracu radi.Svaka cast igracima Srbije na izvodjenju peteraca,to je bilo skolski,sto se ne bi moglo reci za igrace Crne Gore posebno za onaj sut Zlokovica koji je gadajao Sora pravo u glavu,nevjerovatno nesto.
              Falili su u cetvrtoj cetvrtini mnogo Jokic u odbrani i Mladjan Janovic u napadu.
              Sve bi bilo savrseno da nije bilo pri kraju cetvrte cetvrtine onih povika do tog momenta izuzetno korektne niske publike,ali je ono bilo nepotrebno,prije svega jer su vaterpolisti Crne Gore izuzetno dobri momci,veliki prijatelji sa vaterpolistima Srbije i do juce su maltene igrali zajedno,ali sta je tu je,vazno je da smo gledali dobar vaterpolo i svaka cast vaterpolistima Srbije na osvojenoj svjetskoj ligi.
              sigpic

              Comment


              • #52
                Odg: Vaterpolo

                Teska pobeda.
                Sudjenje fer po broju iskljucenja. Ali nacin sudjenja je tragican, kao i uopsteno u vaterpolu.
                Posebno me nervira taj trend faulova u napadu.

                Comment


                • #53
                  Odg: Vaterpolo

                  Cekaj, ovi Hrvati su poslali neke klince da prime medalje? fghj48d
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • #54
                    Odg: Vaterpolo

                    Stvarno nevjerovatno #%d*
                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      Odg: Vaterpolo

                      [quote author=mr.gold link=topic=562.msg148850#msg148850 date=1279481625]
                      Teska pobeda.
                      Sudjenje fer po broju iskljucenja. Ali nacin sudjenja je tragican, kao i uopsteno u vaterpolu.
                      Posebno me nervira taj trend faulova u napadu.
                      [/quote]Mislis kontra faul,kad smo igrali protiv Spanije i po obicaju sudije protiv nas,kad svira kontra faul pomere mi se bubrezi srce i jetra....

                      Comment


                      • #56
                        Odg: Vaterpolo

                        Hrvati su posebna prica,veciti kompleks od Srba imaju,nikad nisu ispali ljudi i 2004 su poceli tucu pa su po obicaju popili batine..Nema od Hrvata nista bre,mi i Crna Gora svako finale da igramo pa nekad da pustimo i CG da pobedi h5g6k8 @%&* h5g6k8 h5g6k8



                        Admin Message
                        Ne navodi pricu na nacionalnu komponentu, zabranjeno je. Necu ti ovaj put brisati post, a sledeci put me se seti.

                        Comment


                        • #57
                          Odg: Vaterpolo

                          Od ovog prvenstva je drugacije sudjenje i bas su ovdje odlucili da ekperimentisu i pokusavaju da smanje kontakt,sto je apsurdno kad se radi o vaterpolu,mozda bi trebali nesto slicno da probaju i sa boksom #%d*
                          Zato je bilo toliko kontra faulova,posebno u derbijima i jacim mecevima...
                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            Odg: Vaterpolo

                            Šteta što Mađari nisu igrali i njih da trsimo %QWT&W.

                            Do titule u Zagrebu!!! &8@^J
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • #59
                              Odg: Vaterpolo

                              A zasto Madjari nisu igrali? $%&5qw7
                              vidim ja falila mi je neka reprezntacija, pa dok sam shvatila koja $#^%RT
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • #60
                                Odg: Vaterpolo

                                Moje iskreno izvinjenje administratorima bio sam malo ponesen a i nisam znao pravila...

                                Comment

                                Working...
                                X