Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vaterpolo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Serbia def Romania - 12:5

    Dobar mec nasih , vrlo opusteno i ostao mec sa Australijom za 1 poziciju i plasman u QF ... Za sada sve deluje odlicno i Australija bi trebala biti samo formalnost , sada pocinju Hrvatska i Kanada
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • AU sta je dao Toni Petrovic,kakva majstorija
      Kad su Spanci izjednacili vec sam vidio mec protiv Madjarske,ali onda dvije genijalnosti,prvo Toni,potom i Ticic,nemocni Agilar!
      Na 5:1 smo morali da iskoristimo onog igraca vise,to je brzopleto odigrano i opet veliki pad pri kraju,ali najbitnije je da su Spanci pobijedjeni i opet ova reprezentacija lici na nesto,imaju zelju,bore se do kraja i to se mora psotovati,nema toliko zvijezda kao prije,vjerovatno i bolje!

      Srbija nastavlja da gazi,nije Rumunija neka sprdnja da bi bila ovako pociscena!
      sigpic

      Comment


      • Pobjeda crnogorskih vaterpolista nad Spancima 9-7.Nevjerovatan lob Petrovica kod rezultata 7-7,a onda i fenomenalan lob Ticica za prvu pobjedu na SP-u.
        Ako Spanija pobijedi Madjarsku,mogli bi nasa reprezentacija biti prva u grupi i direktno se plasirati u 1/4 finale.
        Danas su se odlicno pokazali mladi igraci Brguljan i Klikovac.Dva gola Brguljana i Janovica.

        Comment


        • Ja prosao 2 tiketa juce , prvo 180 evrica na tenis i pikado pa nocas na vaterpolo 70 eura ... Igrao sam Srbija-Rumunija - 5.5 - 1 , Hrvatska - Kanada - 5.5 - 1 i Njemacka - JAR - 1

          Ovo 5.5 su hendikepi ... Vrlo su male hendikepe dali sto se moralo iskoristiti a ovo Njemacka kvota 1.01 ali sam morao , 3 minimum ... Juce lep dan za kladionicu XD ... Crnogorce i Spacne sam gledao 2,3,4 cetvrtinu , solidna igra , isto kao protiv Madjara , prokockali prednost ali su uspeli dobiti ... Talijani uzeli SAD ... SAD ce biti 3 a Italija i Njemacka ce se boriti za 1 mesto
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • U zamalo zaboravih sramotno sudjenje,Spanija 12 puta igraca,CG 6
            No dobro,cak im ni to nije pomoglo
            sigpic

            Comment


            • Crna Gora je znatno slabije nego ranije ... Recimo dosta igraca nedostaje : Vladimir Gojkovic , Mladjan Janovic , Boris Zlokovic , jos neko xD ?
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                U zamalo zaboravih sramotno sudjenje,Spanija 12 puta igraca,CG 6
                No dobro,cak im ni to nije pomoglo
                Da,katastrofa je bilo sudjenje.Ali ipak cekat ce jos dugo na pobjedu protiv nas.
                U petak sa Kazahstanom.Ocekujem laganu pobjedu od preko 10 razlike.
                Miko,njih trojica nedostaju,ali su oni veoma bitni igraci u nasem timu.

                Comment


                • Originally posted by Miko View Post
                  Crna Gora je znatno slabije nego ranije ... Recimo dosta igraca nedostaje : Vladimir Gojkovic , Mladjan Janovic , Boris Zlokovic , jos neko xD ?
                  Da,ali sad ponovo igraju kako treba,ostavljaju srce u bazenu,to nije bio slucaj prethodnih godina sa po imenima vjerovatno najjacim sastavom na svijetu;)
                  sigpic

                  Comment


                  • Znam , Gojkovic je igrao jos u vreme SCG , jedini pored Jokica iz ovog sada tima i Janovica Nikole ponekada ... Ja msm da vam je on bio i kapiten Gojkovic ? Mladjan je znao zabijati ali mislim da mu je brat bolji ... I Boris Zlokovic je nekada igrao u SCG ali cini mi se samo jedno prvenstvo
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Sva trojica su najveca moguca klasa,Gojkovic kapiten,legenda,niko nema cojones kao Mladjan,a Zlokovic je ubica,najjaci sidras,ovoj dvojici fali taj zar kad se igra za reprezentaciju,Gojkovic se povukao,odavno on traje i razumijem ga,masu je uradio,mogao je jos sigurno,ali eto
                      sigpic

                      Comment


                      • Da igraju Mladjen,Zlokovic i Gojkovic mi bi se sigurno borili za prvo mjesto,mada nismo losi ni ovako

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Sva trojica su najveca moguca klasa,Gojkovic kapiten,legenda,niko nema cojones kao Mladjan,a Zlokovic je ubica,najjaci sidras,ovoj dvojici fali taj zar kad se igra za reprezentaciju,Gojkovic se povukao,odavno on traje i razumijem ga,masu je uradio,mogao je jos sigurno,ali eto
                          Gojkovic se povukao cim je dosao neki veci uspjeh.I ja ga razumijem.Veliki igrac,jedan od najboljih.Povukao se vjerovatno zbog problema sa ljudima iz saveza.
                          Zlokovic mozda najbolji igrac na svijetu na svojoj poziciji,a Mladjen odlican igrac.Mnogo je hrabar.

                          Comment


                          • Svaka cast djeticima za pobedu.Samo ne valja sto ako budete drugi naletecete na Hrvate, ali navijam i da njih pobedite ako do toga dodje.
                            Prekosutra ocekujem da Nemci izgube od Italijana i da nam oni budu rivali u cetvrfinalu.

                            Comment


                            • Kako ce naletiti na Hrvate , na Hrvate ce naletiti da u Cetvrt Finalu ali bio bi dobar mec recimo i ko je bolje nek prodje
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Originally posted by Miko View Post
                                Kako ce naletiti na Hrvate , na Hrvate ce naletiti da u Cetvrt Finalu ali bio bi dobar mec recimo i ko je bolje nek prodje
                                Pa na to sam i mislio, posto ce Hrvati biti sigurno prvi u grupi, a ja Crnogorce vec vidim u cetvrtfinalu.

                                Comment

                                Working...
                                X