Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vaterpolo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Australija pobedila Rumune 9:8 u neizvesnoj utakmici i sa njima cemo se boriti za prvo mesto u grupi.

    Comment


    • Ode mojih 5 eura a taman sam se ponadao da ce supci dobiti ... Jaooo kako su me nocas iznervirali ... Vode 9:7 i imaju napad i igraca vise ali ne to su Crnogorci ... Srbija i Kina kroz nekih pola sata pocinju, trebala bi Srbija bar 7+ razlike dobiti
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Ako Crnogorci budu drugi u grupi, s kojom bi ekipom trebalo da igraju u cetvrfinalu ako prodju osminu finala?

        Comment


        • Madjarska je uz Srbiju glavni favorit za titulu,a mi smo dokazali da mozemo ravnopravno da se nosimo sa njima,tako da mislim da mozemo do medalje na SP-u.
          Sefik nije bio na nivou jutros,a i onaj zadnji napad,katastrofa
          Last edited by Fedex ba; 18-07-11, 19:54.

          Comment


          • Maricu evo ti raspored ;)
            http://www.shanghai-fina2011.com/en/...dule_pro.shtml
            sigpic

            Comment


            • Malocas sam bio na sajtu.Sve sam se pogubio.Mogli su bolje da srede sajt.Odvojeno da bude vaterpolo i da se vide sve utakmice koje treba koje su odigrane i koje treba da budu odigrane i naravno tabela.
              Ako ne bude iznenadjenja necemo igrati sa vama u cetvrtfinalu.Mozda tek u polufinalu.

              Hvala.

              Comment


              • Dacho, nista od Kineza, dzaba im i ovoliko jak sastav

                Comment


                • Pobeda protiv Kine ocekivana Nego Fedex ba kako to da je Australija favorit za titulu ?

                  Comment


                  • Originally posted by Destroyer View Post
                    Pobeda protiv Kine ocekivana Nego Fedex ba kako to da je Australija favorit za titulu ?
                    Auuu,greska.Mislio sam Madjarska.Dobro je sto si me napomenuo,da ispravim.

                    Comment


                    • Originally posted by Fedex ba View Post
                      Auuu,greska.Mislio sam Madjarska.Dobro je sto si me napomenuo,da ispravim.
                      Opusteno I mislio sam da je greska Ono gledam i citam Australija Reko nema sanse proveravam i ono stvarno Australija Pa reko da pitam otkud to

                      Comment


                      • Originally posted by Destroyer View Post
                        Opusteno I mislio sam da je greska Ono gledam i citam Australija Reko nema sanse proveravam i ono stvarno Australija Pa reko da pitam otkud to
                        Ma,procitao sam na neki post prije mene Australija,pa sam se malo zbunio.

                        Comment


                        • Rumuni su uvek nezgodni tako da ni Kenguri izgleda nisu losi
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • odlicna srbija,svaka cast momci ali kinezi preslabi blago receno

                            Comment


                            • Niko nije spomenuo iznenadjenje dana i poraz SAD ;)
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Ni Nemci nisu za potcenjivanje.I nas su oni znai par puta da iznenade.Ko god bud u toj grupi drugi, igrace najverovatnije sa nama u cetvrfinalu.Slede dve veoma zanimljiva meca u toj grupi koja ce da nam da jasniju sliku ko bi nam bio rival u cetvrfinalu, posto u drugoj grupi Hrvati nemaju konkurenciju.Oni od svih reprezentacija imaju najlaksi put do cetvrtfinala pored Kanade, Japana i Brazila.

                                Comment

                                Working...
                                X