Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL Stanley Cup Play off 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledacu i ja nocas. Gledao sam i sesti mec. Navijam da bude istorijska utakmica, sto neizvesnija i atraktivnija.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Go Canucks!!!!!!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vancouver fan View Post
        Ovo je prava poslastica za sve ljubitelje hokeja na ledu, gotovo idealna zavrsnica sezone, pa jos ako Canucks-i pobede, odlicno, a ako ne, bice mi drago da Milan Lucic podigne pehar lorda Stanley-ja.
        nemoj da se zezas, nisam valjda celu sezonu gledo da bi Lucic podigao pehar
        http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

        Comment


        • Cestitke Bruinsima, zasluzeno su pobedili. U Vankuveru su bili neredi zbog poraza Kanuksa. Bas su tesko to podneli.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Eto, da ne bude da samo kod nas navijaci prave haos

            Bostonu prva titula jos od davne '72...
            http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

            Comment


            • Navijao sam za Vankuver, ali Bruins-ima svaka cast, stvarno su ih nadigrali nocas. Ne mogu da verujem da Canucks-i nisi prikazali ni delic igre koja ih je krasila tokom cele sezone sve do serije sa Bostonom. Valjda ce uspeti naredne sezone, jer ipak svake godine napreduju korak po korak. Ove sezone zapadna konferencija, sledece Stanley Cup.

              Posebno velike cestitke Milanu Lucicu. Eto da se i mi Srbi pohvlimo da je neko naseg porekla osvojio posle olimpijade najznacajniji trofej u hokeju na ledu. Bilo bi lepo da ako Lucic bude dolazio u Beograd,a komentatori su govorili da hoce,probaju da naprave neku specijalnu emisiju sa njim.

              Pozdrav svima do pocetka sledece sezone!

              Comment


              • Tim Thomas je tokom celog PO-a izgledao kao Bog i zasluzio je ovu titulu vise od ikoga.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • vidim boston oprao ove u sedmoj tekmi

                  Comment


                  • Originally posted by carter985 View Post
                    vidim boston oprao ove u sedmoj tekmi
                    A ovi oprali sve u gradu nasta su naisli.

                    Comment


                    • Nazalost nisam glavu dizao sa knjige
                      Izvinite sto me nije bilo.
                      Dakle nazalost Boston osvojio titulu!
                      Da li ste videli onaj par sto se ljubi u sred haosa u Vankuveru
                      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                      Comment

                      Working...
                      X