Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ferrari

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
    Zatim odlazi u Ferari sa kojim osvaja jedinu titulu prvaka sveta i to srecno jer je Mclaren otkriven u spijunazi i ni jedna titula nije mogla zavrsiti u Vokingu vec u Maranelu!
    Da, te godine su Hamiltonu oteli titulu.

    Comment


    • Nije li se sam ukopao u kineski šljunak?

      Comment


      • Bila jos jedna trka posle..

        Comment


        • I tamo je čuknuo pogrešno dugme...

          Comment


          • Ili on ili neko drugi diro daljinski

            Comment


            • http://adamcooperf1.com/2015/04/12/s...ys-arrivabene/

              Prosto ne mogu da verujem koliko ovaj čovek ima širok pogled i svest o sportu i timu.
              Jel može neko da mi prevede kontekst ove rečenice pošto je nisam razumeo?
              I mean in Malaysia I was talking with him after the practice, and he knows me, we’ve known each other since many, many years. I said, ‘Kimi, if you’re attacking for nothing, expect me to react.’
              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

              sigpic

              Comment


              • Kimi propustio okupljanje na gridu prije trke. Obavezno pogledajte video, koja legenda

                http://v.youku.com/v_show/id_XOTMyNjA3OTc2.html
                Nemojte da vas prestraše ova kineska slova ;)

                Comment


                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Prvo su rekli da neće da izbacuju slike deteta u javnost, a sad skroz suprotno. Al' dobro, to je van F1 teme. Čini se da uživa od kad je otac.
                    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                    sigpic

                    Comment


                    • Neke novosti:

                      Arrivabene says no more team orders at Ferrari
                      http://www.motorsport.com/f1/news/ar...ers-at-ferrari

                      Comment


                      • Comment


                        • Ne razumem šta im ovo znači "The 1st big step planned for Barcelona, will debut in Montreal, with a PU with 20/30 hp more"? Pretpostavljam da će novitete testirati na testu u Barseloni a da će ih primeniti u Montrealu zato što su im novi ICE motori tek ubačeni. Verovatno će taj treći motor da koriste za Kanadu. Austriju, V. Britaniju i Mađarsku pa onda novi motor za Spa i Moncu kao svake godine.
                          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                          sigpic

                          Comment


                          • http://www.auto-motor-und-sport.de/f...i-9444951.html

                            Comment


                            • Arrivabene: Kimi treba rezultate ako želi novi ugovor

                              Ferrarijev šef Maurizio Arrivabene je izjavio kako postoji opcija za produljenje Raikkonenovog ugovora, ali da to ovisi o Finčevim rezultatima ove sezone. Kimi je izrazio želju za ostankom u talijanskoj momčadi, ali samo to nije dovoljno. Prošlu je godinu završio na 11. mjestu u poretku vozača, a ove godine uživa u puno boljem SF15-T. Iako nije imao sreće u prvim utrkama ove sezone, Arrivabene tvrdi da se Kimi mora još potruditi.

                              “Želite znati što sam rekao Kimiju? Spominjao je ugovor, a ja sam mu rekao da on ovisi o njegovim performansama. Kimi je tip osobe koji cijeni kada mu stvari kažete direktno u lice. Prerano je još govoriti o tome, ali sretan sam s njegovim performansama. Treba pritiskati i dalje, a on to zna.”

                              U kvalifikacijama ga je sva tri puta ove godine pobijedio timski kolega Sebastian Vettel, a slično je i u poretku vozača. Nijemac je trenutno na drugom mjestu s 55 bodova, dok se Finac nalazi na petom mjestu s 24 boda.
                              Nije tajna da Ferari zeli Hamiltona ali je pitanje zeli li Hamilton njih?

                              http://www.grandprix.com/ns/ns30592.html

                              Mercedes chairman Niki Lauda, meanwhile, played down the link between Hamilton and Raikkonen's Ferrari seat.

                              "This topic is pointless," he told Auto Motor und Sport. "We are keeping our dream team," said Lauda, referring to Hamilton alongside Nico Rosberg.

                              But team boss Toto Wolff warned: "Lewis is one of the best drivers in the world; we are also a top team, so it is normal if a driver and a team keep open all possibilities."

                              As for the Hamilton-to-Ferrari rumour, though, Wolff insisted: "The issue does not involve Ferrari. We have arrived at a point (in the negotiations) where it is really just the details."

                              Germany's Sport Bild, however, claims that after Hamilton made advances towards Ferrari, Mercedes chairman Dieter Zetsche sought and received a personal assurance from his counterpart Sergio Marchionne that the Briton is not headed to Maranello.

                              Wolff agreed: "There is no offer from Ferrari for Lewis Hamilton -- I know that he is staying with us."
                              Last edited by Vanja #66; 18-04-15, 22:23.
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • Malo da osvežim stara sećanja, ovo je stvarno pravi doping za čula


                                ¡Si Señor!

                                Comment

                                Working...
                                X