Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ferrari

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by Vanja #66 View Post
    E, da znate, ubuduce naplacujem citiranje... Ne, Ice, nisam citirao tvoj potpis!
    ja sam citirao u potpisu sebastana vettela
    www.balkansimracing.com/forum

    Real cars. Real racing. Dobrodosli

    Comment


    • #17
      Originally posted by Iceman View Post
      ja sam citirao u potpisu sebastana vettela
      Sram te bilo spamujes nam Alonsa Velikog nekim tamo klincem... Stidi se!

      Comment


      • #18
        Originally posted by Vanja #66 View Post
        Sram te bilo spamujes nam Alonsa Velikog nekim tamo klincem... Stidi se!
        neka vanja Ti znas koliko ja volim alonsa i ferrari..pobogu imaj malo postovanja ;) citiram ovog klinca zato sto mi se svidja ta recenica sto izgovara
        www.balkansimracing.com/forum

        Real cars. Real racing. Dobrodosli

        Comment


        • #19
          Originally posted by Iceman View Post
          neka vanja Ti znas koliko ja volim alonsa i ferrari..pobogu imaj malo postovanja ;) citiram ovog klinca zato sto mi se svidja ta recenica sto izgovara
          Ja i Iceman ce mo otvoriti podforum u kojem ce mo se nadmetati ko vise voli Nanda
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • #20
            Originally posted by MikoSurvivor View Post
            Ja i Iceman ce mo otvoriti podforum u kojem ce mo se nadmetati ko vise voli Nanda
            More mrs!

            Ja najvise volim Nanda! Za njega zivim i za trenutak kad cu mu kao matorom coveku kuvati kafu i donositi mu novine svakog dana!

            Joj, kako na me lose utice ovaj Novak, totalno sam prolupao! Nando, Novak svejedno!

            Comment


            • #21
              Ne mozes da volis vise od mene sve i da hoces
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • #22
                Originally posted by MikoSurvivor View Post
                Ne mozes da volis vise od mene sve i da hoces
                Au ala se ispisasmo o Nandu...

                Evo, ja bih da jos malo pisem, malo da spaujem...

                Ja ne mogu, sve i da hocu... Zaboraviti staru ranu...

                Comment


                • #23
                  cekajte sto se svadjate znate oboje da protiv mene ne mozete
                  www.balkansimracing.com/forum

                  Real cars. Real racing. Dobrodosli

                  Comment


                  • #24
                    Ne znam ja ko od nas trojice jedini drzi Alonsa na aviju! Neko ga vise ne drzi ni u poptisu...

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Vanja #66 View Post
                      Ne znam ja ko od nas trojice jedini drzi Alonsa na aviju! Neko ga vise ne drzi ni u poptisu...
                      pogledaj ko ga drzi na profilu
                      www.balkansimracing.com/forum

                      Real cars. Real racing. Dobrodosli

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by Iceman View Post
                        pogledaj ko ga drzi na profilu
                        Dzabe kad nije na aviju!

                        Kako se svadjamo ko male devojcie oko Nadala: Jao ja imam njegovu sliku kad je prvi put izvadio pantalone iz guze...

                        Comment


                        • #27
                          Zdravstvene organizacije protiv Ferrarija




                          Ferrari ne može da koristi Marlborov logo, međutim, postavlja se pitanje da li njihov novi ugovor krši zakon Evropske Unije, koji zabranjuje sponzorstva duvanskih kompanija.Prošlog meseca, Ferrari je saopštio da je sponzorski ugovor između njih i Philip Morrisa proširen, a navodno će italijanski tim od toga imati korist od 480 miliona dolara.Philip Morrisov brend, Marlboro, je naslovni sponzor Ferrarija od 1997. godine, a ugovor je već proširen za vreme zabrane reklamiranja duvana. Zabranom reklamiranja je uklonjen logotip duvanskog brenda.Sada se postavlja pitanje da li je najnoviji sporazum između ove dve kompanije u skladu sa zakonima EU, koji zabranjuje duvanskim kompanijama sponzorisanje.Profesor John Britton, predsednik RCP duvanske savetodavne grupe i direktor centra za kontrolu duvana u Velikoj Britaniji, smatra da se radi o kršenju zakona."Ljudi su svesni da je Ferrari sponzorisan od starne Marlbora", rekao je Britton za Guardian novine.Britton je dodao da i bez jasnog logotipa na bolidu postoji veza između Marlbora i Ferrarija, jer bolid italijanskog tima sadrži crvenu, belu i crnu boju.Pomeniti novinski list je otkrio da su Ash i RCP kontaktirali Jean Todta, tražeći od njega da ispita stvar.Deborah Arnott, izvršni direktor Ash-a, veruje da Ferrarijev i Marlborov dogovor nije fer u odnosu na ostale ekipe, koje više ne mogu da budu sponzorisane od strane neke duvanske kompanije.
                          www.balkansimracing.com/forum

                          Real cars. Real racing. Dobrodosli

                          Comment


                          • #28
                            Mora se napraviti pravna razlika izmedju reklamiranja i sponzorstva. Javno reklamiranje je zabranjeno, ali sponzorisanje nije. Od koga ces ti nabaviti novac, dokle god se ne radi o protivzakonitim radnjama (a proizvodnja i distribucija cigareta to jos nisu), je tvoja licna stvar. Ako tebi hoce da placa Filip Moris a da se ne vidi reklama to je njihov problem i njihova greska. To sto neko povezuje boje Ferarija sa Marlborom... Pa sta sad su trebali da izadju u zutoj boji da ne bi podsecali ko je sponzor. I Meklaren je jos uvek siv kao za vreme kad im je sponzor bio Vest. Ma nema od ovoga nista, radi se o obicnom batrganju evropskih birokrata. Nije ovo ugrozavanje slobodnog trzista na sta oni impliciraju, jer i drugi timovi imaju istu mogucnost. Sto je nisu iskoristili? Njihova stvar...
                            Last edited by Nebojsa; 05-07-11, 12:45.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Mora se napraviti pravna razlika izmedju reklamiranja i sponzorstva. Javno reklamiranje je zabranjeno, ali sponzorisanje nije. Od koga ces ti nabaviti novac, dokle god se ne radi o protivzakonitim radnjama (a proizvodnja i distribucija cigareta to jos nisu), je tvoja licna stvar. Ako tebi hoce da placa Filip Moris a da se ne vidi reklama to je njihov problem i njihova greska. To sto neko povezuje boje Ferarija sa Marlborom... Pa sta sad su trebali da izadju u zutoj boji da ne bi podsecali ko je sponzor. I Meklaren je jos uvek siv kao za vreme kad im je sponzor bio Vest. Ma nema od ovoga nista, radi se obicnom batrganju evropskih birokrata. Nije ovo ugrozavanje slobodnog trzista na sta oni impliciraju, jer i drugi timovi imaju istu mogucnost. Sto je nisu iskoristili? Njihova stvar...
                              to je tacno...ali sto ces samo oce da napune novine koje kakvih budalastinama ....
                              www.balkansimracing.com/forum

                              Real cars. Real racing. Dobrodosli

                              Comment


                              • #30
                                Ovo su ciste budalastine, Britancima dosadno pa se malo dovatili evropskih prava...

                                Comment

                                Working...
                                X