Announcement

Collapse
No announcement yet.

Red Bull

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by Vanja #66 View Post
    Jok, more, ja kad ga vidim necu ga pustiti, morace pajserom da me odvajaju od njega... I Alonsa, Schumachera, Vettela, Rossija, Simoncellija, Noleta... Bolje je za njihovo zdravlje da me ne upoznaju!

    xexexex e kakav si brat
    www.balkansimracing.com/forum

    Real cars. Real racing. Dobrodosli

    Comment


    • #17
      Originally posted by MarkedOne8 View Post
      Kimi sigurno nebi pristao da nosi vodu Fetelu
      Ovo sigurno! Zato bih bas i voljela da dodje Kimi
      Mistakes make us who we are.

      Comment


      • #18
        Da li je moguce da ovde niko nije nista pisao!!!

        Evo nesto sto mladi Seb kaze:

        http://www.formula1.com/news/headlin...1/7/12300.html

        Comment


        • #19
          Ne smije niko da se zeza sa Fetelom, kad procita to ima da se zakuca u nas sa RB-om

          Inace, citala sam taj tekst, trudi se covjek da bude pametan
          Mistakes make us who we are.

          Comment


          • #20
            Trudi se da pokaze nervozu... Kao, sad smo nervozni jer nas Ferrari pobedio... Mind games, kao i svakom drugom sportu.

            Comment


            • #21
              Pa to, al' malo preuvelicava. Mozda im je taktika da pricaju kako su nervozni, da bi drugi osjetili da imaju neku mogucnost, pa da ih RB opet pokosi. Ko zna. Dobro si rekao, mind games.
              Mistakes make us who we are.

              Comment


              • #22
                Njega najvise gotivim od svih vozaca....
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • #23
                  Dani posle trke za Veliku nagradu Velike Britanije su protekli u znaku unutrašnjih prepirki u Red Bulu. Vozač Mark Veber je posle trke rekao da je odbio timsko naređenje da ne napada Sebastijana Fetela, mediji su počeli sa spekulacijama o zameni, a danas se oglasio i vlasnik "bikova" Ditrih Matešic. Prema njegovim rečima Veber će voziti i naredne sezone.

                  - Mark Veber će sledeće godine produžiti ugovor i to je sigurno. Veoma je popularan u timu i odnosi su odlični. On to zna i mi to znamo. Iskreno, Mark nema bolju opciju od našeg bolida koji je najbrži, a mi nemamo bolju opciju od njega kao vozača - kazao je Matešic za AUTOSPORT.

                  Vlasnik Red Bula takođe ne vidi problem u činjenici da je Veber napadao Fetela uprkos naređenju da to ne čini.

                  - Sebastijan je shvatio da mu je Alonso pobegao, pa je odustao od jurnjave. To je dalo priliku Marku. On bi bio veoma loš vozač da nije pokušao da osvoji bolje mesto - zaključio je Matešic.

                  Australijancu aktuelni ugovor ističe na kraju ove godine.
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • #24
                    Jel se zna nesto novo o dolasku?
                    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Matesic kaze da ce zadrzati Vebera i da mu se svidja sto je postupio trkacki i nije poslusao ekipu. Ne znam koliko ce se to svideti Horneru, a ni Fetelu.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • #26
                        Ja se nadam da ce se Kimi vratiti ali jako su male sanse ;)
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • #27
                          Bernie: 'Webber vozač za Ferrari'


                          Veliki gazda Formule 1 Bernie Ecclestone osvrnuo se na netom završenu sezonu te je u svom stilu prokomentirao odnose snaga među vozačima. Prema Bernieu bilo je neizbježno da Sebastian Vettel postane svjetski prvak, ako ne ove sezone, a onda sasvim sigurno u bliskoj budućnosti.
                          Također, riječi hvale ima i za drugog Red Bullovog predstavnika Marka Webbera za kojega smatra da je pravi materijal za Ferrari te da bi "stari" Enzo Ferrari bio oduševljen njime. "Vettel je oduvijek imao u sebi ono nešto što je potrebno za titulu svjetskog prvaka. Da je Webber prije pet godina ima pravi bolid možda bi upravo on prije pet godina bio svjetski prvak. Mislim da je on pravi vozač za Ferrari i da ima karakter upravo po volji starog Enza."

                          Ecclestone se dotakao i Michaela Schumachera te njegovog momčadskog kolege Nice Rosberga. "Morate se zapitati što je Schumacheru trebao povratak? Koja je svrha toga? Htio se je vratiti jer zna pobjeđivati, no nažalost bolid mu to nije omogućio. Volio bih ga vidjeti na pobjedničkom postolju. Stavite ga u Red Bullov bolid pa ćemo vidjeti što će se dogoditi. Ali tada nećemo znati koliko je Rosberg dobar. Možda bi ih Nico u Red Bullovom bolidu sve pobijedio."


                          izvor: www. autosport. hr
                          www.balkansimracing.com/forum

                          Real cars. Real racing. Dobrodosli

                          Comment


                          • #28
                            Mark Veber je trenutno drugi u generalnom plasmanu ali su vesti o njemu najbrojnije. Vozač Red Bulovog tima u Formuli 1 izazvao je mnogo spekulacija posle trke za Veliku nagradu Velike Britanije. Pominjalo se i da mu je nađena zamena, a sve je demantovao vlasnik tima Ditrih Matešic. Danas se oglasio i sam Veber. Australijanac je rekao da su pregovori o nastavku saradnje u toku.

                            - Razgovaramo o tome da li ćemo nastaviti saradnju u 2012. godini i za sada je dobro. Ono što se desilo u nedelju nije poremetilo moje planove - rekao je Veber za BBC Sport.

                            Takođe je kazao da je o dešavanjima na stazi "Silverston" razgovarao sa timskim kolegom Sebastijanom Fetelom. Veber je tada odbio naređenje iz boksa da ne napada Fetela.

                            - Pričali smo posle trke i svako od nas je situaciju video drugačije. Bez obzira na sve mislim da sam bio u pravu. Tada se jednostavno sukobe osećanja. Želite da budete na boljoj poziciji bez obzira na to ko je ispred vas. Posebno kada je reč o Fetelu kome je teško približiti se - zaključio je Veber.
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Matesic kaze da ce zadrzati Vebera i da mu se svidja sto je postupio trkacki i nije poslusao ekipu. Ne znam koliko ce se to svideti Horneru, a ni Fetelu.
                              Pa sta hoce vlasnik kad tu treba da se pitaju pre svega Horner a i Njui jer su oni postavljeni da brinu oko toga.Ja mislim da je svakako vreme za promene u Red Bullu jer je Veber isuvise nepredvidiv i nikad se ne zna kad ce sta da uradi lose za tim.
                              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Vettelova kaciga za Nemacku, bas je dobra! Hromirana, kao nekad davno branici automoblia!

                                Last edited by Vanja #66; 23-07-11, 12:21.

                                Comment

                                Working...
                                X