Announcement

Collapse
No announcement yet.

PIT

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16

    Comment


    • #17
      Odg: PIT

      Pukli ste od Islandersa hahahahahaha
      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

      Comment


      • #18
        Odg: PIT

        e jbt znam

        Comment


        • #19
          Odg: PIT

          [quote author=Liverpool FC link=topic=536.msg50781#msg50781 date=1234865963]
          Pukli ste od Islandersa hahahahahaha
          [/quote]

          Comment


          • #20
            Odg: PIT

            malo sam skeptican sto se tice promjene trenera,ali ako ce ih ovaj drugi natjerati da vise "lupaju pak" prema protivnickom golu,onda dobro,jer mislim da je to glavni razlog loseg plasmana... a izgleda da ih je i natjero jer su sinoc imali 37 suteva,najvise u ovoj sezoni, samo tako nek nastave i trebalo bi da idu u play off,jer realno imaju tim za to...a u play off-u se nista ne zna,to je pokazala Philadelphia prosle sezone izbacivsi slini Montreal...

            Comment


            • #21
              Odg: PIT

              [quote author=pingvinBL link=topic=536.msg50802#msg50802 date=1234890914]
              malo sam skeptican sto se tice promjene trenera,ali ako ce ih ovaj drugi natjerati da vise "lupaju pak" prema protivnickom golu,onda dobro,jer mislim da je to glavni razlog loseg plasmana... a izgleda da ih je i natjero jer su sinoc imali 37 suteva,najvise u ovoj sezoni, samo tako nek nastave i trebalo bi da idu u play off,jer realno imaju tim za to...a u play off-u se nista ne zna,to je pokazala Philadelphia prosle sezone izbacivsi slini Montreal...
              [/quote]
              Ali Islandersi imaju najgoru odbranu u koferenciji,sta si ocekivao ti ispod 35,bi bila bruka za pingvine.
              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

              Comment


              • #22
                Odg: PIT

                [quote author=pingvinBL link=topic=536.msg50802#msg50802 date=1234890914]
                malo sam skeptican sto se tice promjene trenera,ali ako ce ih ovaj drugi natjerati da vise "lupaju pak" prema protivnickom golu,onda dobro,jer mislim da je to glavni razlog loseg plasmana... a izgleda da ih je i natjero jer su sinoc imali 37 suteva,najvise u ovoj sezoni, samo tako nek nastave i trebalo bi da idu u play off,jer realno imaju tim za to...a u play off-u se nista ne zna,to je pokazala Philadelphia prosle sezone izbacivsi slini Montreal...
                [/quote]

                Comment


                • #23
                  Odg: PIT

                  Posle utakmice gde smo se kidali sa poslednjom ekipom u nhl i na kraju izgubili > i ne zasluzujemo da prodjemo ali mi je zao da mi nema pingvina u playoffu i Malkina i Crozbya. Mislim da je i za NHL to gubitak pa se nadam da ce malo pomoci 8) ;D
                  http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                  Comment


                  • #24
                    Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

                    Comment


                    • #25
                      Odg: PIT

                      ma dajte kazete nisu zasluzili pa to je sport nije ni arizona zasluzila da bude u superbowlu pa se nasla tamo nekazem bas da nije zasluzila ali da su giantsi kojim slucajem prosli philu nevjerujem da bi arizona igrala u superbowlu i tako mnoge stvari su im se poklopile...pa tako bi mozda i pitsburg mogao da udje u play off a da nisu zasluzili kazu sam oni koji ih mrze naravno drugo je kad kazes da bi bilo steta bez njih

                      Comment


                      • #26
                        Odg: PIT

                        [quote author=fare link=topic=536.msg50872#msg50872 date=1234946677]
                        ma dajte kazete nisu zasluzili pa to je sport nije ni arizona zasluzila da bude u superbowlu pa se nasla tamo nekazem bas da nije zasluzila ali da su giantsi kojim slucajem prosli philu nevjerujem da bi arizona igrala u superbowlu i tako mnoge stvari su im se poklopile...pa tako bi mozda i pitsburg mogao da udje u play off a da nisu zasluzili kazu sam oni koji ih mrze naravno drugo je kad kazes da bi bilo steta bez njih
                        [/quote]
                        A yasto kayes da Fica nije yasluyio finae NFCa_
                        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                        Comment


                        • #27
                          Odg: PIT

                          pa nekazem to nego kazem da po kvaliteti recimo finale pit-giants ili ind-giants ili tako neke kombinacije kazem da ne pobjedjuju uvijek najbolji i ne gube u vijek najslabiji

                          Comment


                          • #28
                            Odg: PIT

                            ljudi pobijedio pit philu 5:4 kakva partija sida crosbya,a dobar bio i fedotenko jooj jest mi drago dali je ovo naznaka boljih dana za pingvine

                            Comment


                            • #29
                              Odg: PIT

                              [quote author=fare link=topic=536.msg51505#msg51505 date=1235248909]
                              ljudi pobijedio pit philu 5:4 kakva partija sida crosbya,a dobar bio i fedotenko jooj jest mi drago dali je ovo naznaka boljih dana za pingvine
                              [/quote]

                              Jos da danas sruse Capitalse,uf to bi bilo dobro...dva ljuta protivnika u 2 dana...

                              Comment


                              • #30
                                Odg: PIT

                                kakav bi to bio podstrek vraca sidney crosby u pravu formu..yeah

                                Comment

                                Working...
                                X