Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 FORMULA 1™ Petronas Malaysian Grand Prix - Sepang International Circuit

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31


    http://www.autosport.com/news/report.php/id/90501
    Last edited by Nebojsa; 08-04-11, 07:14.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #32
      Slobodni trening 2



      http://www.autosport.com/news/report.php/id/90506
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • #33
        Sta je ovo bilo na prvom treningu?
        Sumi sjajan 3. i 5. ali treba da bude dobar u kvalifikacijama.Kad su kvalifikacije sutra?
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • #34
          Originally posted by bice View Post
          Sta je ovo bilo na prvom treningu?
          Sumi sjajan 3. i 5. ali treba da bude dobar u kvalifikacijama.Kad su kvalifikacije sutra?
          Kvalifikacije su sutra od 16h.

          Comment


          • #35
            A ja sam sutra 2. smenna,ide se u skolu sutra,puuu..
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • #36
              Ljudi, kvalifikacije su sutra ujutru u 10, Dule ne unosi zabunu, vozi se u Maleziji, vremenska razlika i to ;)

              Rezultati nisu toliko reprezentativni, pogotovo u drugom treningu koji sam gledao, uglavnom su se radile simulacije trke, sto na primarnim sto na opcionim setovima, sa dosta goriva. Cini se da je RBR jos uvek bar sekund ispred drugih, Mercedes izgleda bolje, Ferari opet ima mnogo preupravljanja ovaj put se bolje snasao Masa, veci deo prvog treninga su radili aerodinamicke testove (prema nekim izvorima probaju neko prednje krilo slicno Red Bulu), na drugom su radili simulacije trke, ali izgleda da nemaju tempo i da jos zaostaju sa Meklarenom. Meklaren na slicnom nivou kao u Australiji.
              I da, oba treninga po suvom, ali su se nadvili teski oblaci pred kraj, RBR kaze da se ocekuje kisa celu noc, verovatno i sutra tokom dana. Kultard je u jednom momentu prenosa rekao kako mu oblaci izgledaju kao Alpi kada se vozi na Monci, stvarno su izgledali zlokobno. To cini rezultate jos manje pouzdanim, mada nkad ne treba izvlaciti zakljucke iz treninga u petak, ko zna ko sta testira, ko je na kom programu, pogotovo sada kada je zabranjeno testiranje van trkackih vikenda.
              I hvala Pireliju sto je obelezio opcione gume prugama, sada je mnogo lakse videti ko je na kojoj mesavini, izlomih se u Australiji, jako je tesko videti razliku samo u boji slova.
              Last edited by Nebojsa; 08-04-11, 09:48.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • #37
                Ja sam mislio na lokalno vreme

                Comment


                • #38
                  Da malo prokomentarisemo , haha , sanjao sam nocas da sam zaspao na danasnji dan ( Petak ) u 7 uvece i nisam stigao naviti sat i propustio sam kvalifikacije pa sam bijesnio po kuci , bacao stolove , stolice , haha ...

                  Vidim na prvom treningu Hulk je dobro odvezao , mislim da bi puno bolje na Force-Indiu bilo da vozi Hulk nego Di Resta ,neko moje misljenje , Heidfeld solidan , na drugom dominacija Red Bull-a i McLaren-a ... Ja se nadam kisi ...
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • #39
                    @Miko

                    Prvo, bio su u pravu, prosle godine je Mihael ispao brzo zbog mehanickog kvara, pobrkao sam sa Kinom cini mi se, ne znam ni sam.
                    Sto se tice Hulk - Di Resta. Niko je meni jedan od omiljenih vozaca jos iz GP2 serije, i jako mi je bilo drago kad je uzeo pol u Brazilu. Ipak, tesko je porediti njega i Di Restu u ovom momentu, pre svega zbog iskustva sa F1, a i zbog toga sto je Pol prosle godine vozio DTM i osvojio ga ispred mnogo iskusnijih i izvikanijih vozaca (dakle ima ozbiljan kvalitet, ali i prekid u kontinuitetu voznje bolida). PDR se jos navikava na bolid, mora potpuno da promeni tacke kocenja, napadanje temena krivine, da menja balans kocnica (sto se ne radi u turing automobilima, ovde menjas balans skoro konstantno), jos da kotrolise i pomicno zadnje krilo i KERS, da ima mnogo vise fidbek zadataka pogotovo na pocetku sezone, dodaj da ove dve staze ne zna, nije vozio... Tek od sredine sezone, kada se bude vozilo u Evropi, ce ih biti moguce porediti. Za mene je Di Resta nesto malo bolji vozac, stabilniji je, bolji je u trci od Hulk koji se nekako gubio u trkama, iako je imao dobra kvalifikaciona vremena, cesto bolja od Barikela. Jako mi je zao Nika sto je bio zrtveno jagnje da bi dosao Maldonado (koji je isto odlican vozac, ali je svima jasno da ne bi dobio priliku bez sponzorstva).
                    Last edited by Nebojsa; 08-04-11, 12:26.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • #40
                      malezija je definitivno jedna od najboljih i najuzbudljivijih trka tokom sezone,s obzirom da uvek pada kisa,tako da malte ne svaki vozac moze da pobedi

                      Comment


                      • #41


                        Mark objasnjava krug u Maleziji.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • #42
                          Izuzetno zahtjevna staza.Na prvom treningu nije bilo kise i onda je tu sve jasno,RBu ne moze niko nista,opet ce napraviti nenormalne razlike i sve tako dok ne odluce da ih sprijece da koriste fleksibilno krilo!

                          Ako bude kise mozda cemo gledati zanimljivu trku
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            http://www.ustream.tv/channel/racing-live1
                            Na ovom linku cemo prenositi sledecu trku posto su nas na onome banovali. Ovog puta cemo imati i treceg komentatora, to je moj najbolji drug Robi. Takodje cemo sutra prepodne snimati Top Crap cetvrti seijal pa cemo ga malo reklamirati tokom prenosa. Molim vas gledajte ovaj prenos
                            btw. Sve epizode Top Crap mozete da pogledate ovde http://www.youtube.com/user/woohoootomic80?feature=mhum
                            JUST PUNK

                            NO NATIONS
                            NO RELIGION
                            NO AUTHORITY

                            And most of all PEACE


                            Anarchy

                            Comment


                            • #44
                              Mocno

                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Jedva cekam sutra kvalifikacije da mogu lepo pratiti na TV-u F1 a na lap-topu live timing xD
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X