Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 FORMULA 1™ Petronas Malaysian Grand Prix - Sepang International Circuit

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Auuu bice zanimljivo
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • #17
      Izgleda da ce ceo vikend padati kisa... Zvuci jako zanimljivo. Prva trka sa Pirelijima na kisi, svasta se moze desiti, Shumi predvidja haoticnu trku.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • #18
        Jedva cekam Maleziju,tu uvek bude nepredvidivo zbog kise,secam se kada je padala kisa i Kimi izasao iz bolida,skinuo se i uzeo koka-kolu i sladoled a trka nije ni bila gotova xD Bas mi nedostaje
        <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
        *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
        *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
        LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
        Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
        JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

        sigpic

        Comment


        • #19
          I meni veruj mi. Jedini pravi trkac u poslednjih desetak godina.
          Bio je pravi ledeni Finac, ne znam da li znas pricu da je spavao sat vremena pred svoj F1 debi? Zauber je to pricao kad je Kimi prelazio u Meklaren. Malo pre trke je Parada vozaca, i svi su zacudili zasto nema Kimija, i Piter je otisao do kucice za vozace a ovaj je ladno spavao na stolici. Mislis, F1 debi, verovatno skace, ili ga strefio infarkt, a on onako opusteno zadremao. Tek sad kad je otisao shvatam koliko fali. Kimi, vrati se!!!
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • #20
            Koliko je on bolji vozac od Masse jbt,pa to jeverovatno,bolji je od vise od polovine vozaca u F1
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • #21
              Sta od polovine, bio bi najbolji bez problema, jedino su mu Alonso, Fetel, Hamilton i eventualno Sumaher blizu. Neverovatno dobar vozac.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • #22
                Trku u Australiji nisam gledala, posto nisam na vreme obezbedila neki link.
                Ako neko ima link za sledecu trku, za Maleziju, zamolila bih ga da mi posalje.
                Hvala unapred na zalaganju.

                Comment


                • #23
                  Vesna bice ovdje linkova sigurno ;)
                  http://www.vipstand.me/sports/motosport.html
                  http://www.fromsportcom.com/c-10.html
                  http://www.livescorehunter.com/Lives...or-Sports.html

                  Sto se tice Kimija uopste mi ne nedostaje,neko ko nije posvecen,ko nije 100% u F1,tu mu onda nije ni mjesto ;)
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Raikkonen_Rossi_Vettel:) View Post
                    Jedva cekam Maleziju,tu uvek bude nepredvidivo zbog kise,secam se kada je padala kisa i Kimi izasao iz bolida,skinuo se i uzeo koka-kolu i sladoled a trka nije ni bila gotova xD Bas mi nedostaje
                    Evo samo za tebe

                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • #25
                      Kimi je legenda , F1 nije ista bez njega , jednostavno lik , nije umisljen , boli ga ku+ac za sve okolo , zivi svoj zivot i takav stav treba imati. Pitanje hoce li biti kise u Maleziji , ne verujem ja puno prognozama ,prosle sezone nmg se sjetiti koja je trka bila , ja msm Silverstone ili cak Malezija , negde je bila najava velikog pljuska a sunce obasjalo , biti ce interesantno ako kvalifikacije budu na kisi i suvom xD ... Mozda Hispania udje u trku xD... Nadam se da nece.

                      Vamos Fernando
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • #26
                        Ja bih bas voleo da se i Hispania trka. Angazovanjem Dzofa Vilisa su pokazali da zele nesto u F1 i to je pohvalno. A veruj kada se najavljuje kisa ceo vikend u Maleziji, i kada se svi vozaci tresu jer jos nisu vozili ove pneumatike u ovakvim uslovima, ima tu nesto. Sada je monsunska sezona bio bih veoooooma iznenadjen da imamo suvu trku ili kvalifikacije. A i nadam se da necemo jer je prednost RBRa po kisi mnogo manja. Pretpostavljam da ce biti kao i obicno sa Njuijevim bolidima, tri kapi kise i oni su tesko upotrebljivi.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • #27
                          Ocekujem Sumija na podijumu,njemu odgovara kisa,a iskusan je pa mu gume nece predstavljati problem,naravno jedino ako se neka budala ne zakuca na startu u njega ili ne bude neki kvar
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • #28
                            Prosle godine je u Maleziji u takvim uslovima imao mnogo problema, ako se dobro secam, prakticno su ga svi stigli za krug. A i ove godine on je prvi izrazio da je zabrinut. Bice zanimljivo svakako. Moze pobediti neko potpuno levi.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • #29
                              Vamos Fernando xD ...

                              Jedan od mojih omiljenih vozaca pored Fernanda i Kimija koji vise ne vozi je svakako Nick Heidfeld , nadam se da ce napraviti dobar rezultat u Maleziji , u zadnje 3 trke koje je vozio u Maleziji bio je 2,4,6 sto daje nadu.
                              Kada smo kod proslogodisnje trke ... Prosle godine su bile uzasne kvalifikacije , Alonso i Hamilton su ispali u Q1, Lotus je bio usao u Q2 , nmg se sjetiti ciji.
                              Kada smo kod Schumija , nisu ga svi prestigli za krug , on je ja mislim odustao rano prosle godine , nakon nekoliko krugova. Sutil ako se potrudi moze dosta napraviti
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • #30
                                Veberu prvi nezvanicni,1.6 Hamilton na drugom mjestu,a Sumi 2.1 na trecem
                                Hilkenberg cetvrti,Maldonado sjajan peti
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X