Announcement

Collapse
No announcement yet.

Biciklizam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam te pitao za ruke, to su ovi dodaci za grejanje ruku ili je ispod dresa isto bio aktivan ves?

    Ja nikako da uzmem neki dres sa Alija, nesto mislim da bih pogresio broj

    Moracu da uzmem skorije neke rukavice, za sledecu sezonu. Preporucili mi neke gde gel dobro drzi, ne stanji se brzo.

    Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Ma da, to je ceo paket. Tražio sam samo donji deo, ali ovako je bolje. Korisno i udobno, iskreno... Što se tiče Ali brojeva, obično ostave dosta dobru tabelu za veličinu na osnovu visine, obima grudi i kukova npr. Moja preporuka je da uzmeš broj veći donji deo nego što ti po njihovoj dimenziji odgovara, mislim da svi sad daju mogućnost drugačije veličine u okviru istog seta.

      Rukavice, da, to sam promenio mišljenje za gel. Mislio sam da je uvek dobro, ali meni je recimo smetao na dlanu. Još su mi se te koje su imale gel brzo pocepale... Sad koristim ove, milina...

      http://planetbike.rs/pbshop/Bicikliz...ck-2014/14346/

      Comment


      • Jel kad nosis taj aktivan ves, jel nema problema kao kad uzmes obicnu pamucnu majicu, ti se oznojis, ona primi znoj na sebe i da te probija vetar kada vozis?

        Uzmem treger majicu i obicnu majicu, pa kad se oznojim, nije prijatno ali cutim i okrecem

        Nasao sam Umbro gornji deo

        https://www.sportvision.rs/aktivni-v...crew-baselayer

        Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
        Last edited by BogdanB; 04-10-17, 15:19.

        Comment


        • On dozvoljava koži da diše, slično kao i dres. Samo još manje propušta vetar. Slično je običnim helankama, samo se još manje znojiš jer je mikrotkanina predivđena za disanje. Iskreno, ja sam samo tražio donji deo ili nove helanke kad sam video ovo, no uopšte se nisam pokajao.

          Bio do servisera sad, pričali malo o trci (on je bio 4. na kraćoj, ali ima profi licencu tako da ne bi dobio nagradu i da je bio na podijumu) kaže Kišlerovski se uz Kosmaj nije ni zadisao, vozio opušteno i bio par sekundi iza pobednika. A momak imao operaciju i mesec dana nije trenirao. Ima 6.1W/kg, ja počeo da se smejem od muke kad sam čuo... Dušan Rajović je inače uzeo taj brdski cilj, a sprinter je (što objašnjava slabiji rezultat u Bergenu nego u Dohi). Sad je u Adriji, ima 20ak godina i može biti jako lepa karijera pred njim, samo da nastavi da napreduje.

          Comment


          • Narucio sam nesto sa sportsdirecta (donji deo) i uzecu gornji deo Umbro.

            Ma sta je za Roberta to, bezveze
            U vezi Rajevica, gledao sam neki filmic o njemu,prosle ili predprosle godine. Kazu da moze imati lepu buducnost. On je skorije pobedio na nekoj etapi, ne znam gde je bese trka bila

            To oko Vata, ne znam bas najbolje kako ide, nikada nisam to nesto istrazivao.
            Last edited by BogdanB; 04-10-17, 19:16.

            Comment


            • Ima 65kg zvanično, dakle 400W mu je FTP snaga. To je ludilo, nije nizak a mršav je i pored toga (tj brdaš klasičan), nema neke lude butine pa da skontaš odakle to...
              Last edited by Vanja #66; 04-10-17, 21:31.

              Comment


              • Ne trebaju misici, zilavi su to momci

                Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Stigao Umbro gornji deo, krenule pripreme za sledeci GF

                  Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Jučer Milan - Torino, poredak na kraju Uran, A. Yates, Aru, Quintana, vozili i Dumoulin, Martin, Landa, Pinot, Poels,Kwiatkovski, baš jak line-up.

                    U utorak vožen Eurometropole u Belgiji, ispala godine, obavezno pogledajte sam finiš trke..

                    Comment


                    • Dobro da nekog nije automobil udario

                      Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Valverde izjavio da neće voziti TDF sledeće godine, već Giro & Vuelta.. šteta, nadao sam se da će da izađu sa full sastavom, ali ćemo morati da udarimo na SKY "samo" sa Quintanom i Landom.

                        Comment


                        • Kakav teror Sam Bennett-a na Tour of Turkey, 3 od 3 !

                          Comment


                          • Objavljena ruta za TDF 2018, vraća se Alpe d'Huez, kocka Roubaix-a, a biće i etapa od 65km od čega je uspon 38km.

                            Comment


                            • Kocka je i mama i tata, jos ako je kisa, show

                              Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Lepo je videti d'Huez nazad

                                Comment

                                Working...
                                X