Announcement

Collapse
No announcement yet.

Biciklizam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Razneće to Sky u brdima, jedino Kintana i Port mogu da im pariraju u brdima.

    Kintana će biti u najmanju ruku egal s njima u brdima, ali kao i uvek izgubi tur na ravnim etapama i hronometru. Previše je mršav, a ne koristi to dovoljno dobro u brdima. Mora da se ugoji malo, poboljša hronometar da bi opet uzeo neku veliku trku.
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Ma Quintana preso 40-u, gde ce on vise sta da osvaja Sledece godine ionako ide u manji tim.

      Wout van Aert imao bizaran pad tj zakacio onu jbnu ogradu pored puta, bas se sjebo

      Comment


      • Thomas ce bas pjeske da osvoji ovaj Tour. Thibaut Pinot mi je od pocetka karijere bio simpatican vozac. Ranije ga je sputavala bezmudost na spustu i uzasan hronometar, ali se dosta popravio, tj. sazreo je. Najmilije bi mi bilo da on napravi neki haos u brdima i da osvoji, ali mislim da su sanse za to bas slabe.

        Inace, j*bes ti danasnji biciklizam kad su ovih 10-ak vozaca favoriti za GC... kad jedan Thomas vedri i oblaci na TDF-u. Pa prije 10-ak godina niko od ovih ne bi mogao da prismrdi glavnim favoritima GT-a koji su tad vozili. Geraint Thomas.. koji je vec bacio biciklizam na aparate kad je osvojio TDF... Najbolji produkt Skya i njihovih eksperimenata.

        Comment


        • Brigada Alafilip
          sigpic

          Comment


          • Kako mi je zao Pinota... Kakva j*bena etapa i kakvo razocaranje. Ajde makar Alaphilippe dako ostane na podijumu na kraju.

            Comment


            • Sutrašnja skraćena na 59 km i samo će se penjati na Val Torens.
              sigpic

              Comment


              • Bernal je čudo malo.
                sigpic

                Comment


                • Nibali prešao u Trek Segafredo.
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Koji je Gilbert tata

                    Comment


                    • Roglic osvojio Vueltu... Ja sam bas slabo ispratio, ali svaka cast. Slovenci bas dobro prosli na ovoj Vuelti, jer vidim da je Pogacar na debitantskom GT-u uzeo trece mjesto... pritom osvojio tri etape i bijeli dres.

                      Inace, sad procitah da je Mark Renshaw otisao u penziju. Mozda i najbolji leadout man svih vremena.

                      Comment


                      • Kakva apokalipsa vremenska danas.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                          Kakva apokalipsa vremenska danas.
                          Da li itko na kladionici stavio pare na Pedersena?

                          Comment


                          • Mozda neki njegov pijani ujak ili debeli kum.

                            Comment


                            • Preminuo Nico Portal, sportski direktor tima Sky (Tim Krisa Fruma za one koji ne znaju).

                              Veliki šok za biciklizam, imao je samo 40 godina, RIP.
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Evo sad vidim ovo za Portala Pamtim ga u crnom dresu Caisse Deparne tima(ako sam dobro napisao.. davno je to bilo, prije nego sto su postali Movistar)... imali su bas simpatican tim. Bas steta, djelovao je kao dobar lik. Koliko se sjecam, on se valjda i povukao zbog srcanih problema. Znam da je Djole sa ES-a to pominjao kad je Portal dosao u Sky.


                                Inace, zbog ovog raspalog virusa otkazana jedna od najljepsih trka, Strade Bianche Jos se ne zna za Milan-San Remo... vjerovatno ce i ona biti otkazana.. isto vazi i za Tirreno-Adriatico.

                                Comment

                                Working...
                                X