Announcement

Collapse
No announcement yet.

Biciklizam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Nije nesto,ali definitivno bolja od one za trening.
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment




      • Opa Strasno mi je milo i zbog njega i zbog IAM-a. Odlicno drugo mjesto za Ewan-a.

        1 Heinrich Haussler (NSW) 4hr 47min 24sec
        2 Caleb Ewan (NSW)
        3 Neil Van Der Ploeg (VIC)
        4 Campbell Flakemore (TAS)
        5 Samuel Spokes (NSW)
        6 Jack Bobridge (SA)
        7 Angus Morton (NSW) 0:00:09
        8 Adam Hansen (QLD) 0:00:48
        9 Steele Von Hoff (VIC) 0:00:52
        10 Simon Clarke (VIC)

        Comment


        • http://www.cyclingnews.com/news/2015...seys-presented

          http://www.cyclingnews.com/news/quin...cause-problems
          Last edited by MareLFC; 13-01-15, 22:17.
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Ovaj sport inace nikad nije bio zahvalan za prognoze... a kako prognozirati GT trku u januaru? 200 ljudi, razni geografski predjeli, vremenski uslovi i sve ostalo sto se moze desiti na stazi... plus ono sto se desava van staze: biznis, politika, doping skandali i "trening metode" sa sve "naucnim pristupima" i ostalim sranjima koja idu pod ruku sa tim izgovorima... Tesko je prognozirati i u oci trke cak i u toku trke Tako da ne mogu reci nista realno, bez da proricem

            Cini se da organizatori TdF-a rade sve kako bi trku ponovo ucinili zanimljivom posto je, da se ne lazemo, podbacila poslednjih nekoliko godina i uvijek su Giro i Vuelta bile zanimljivije. Skresali su hronometar, vratili vremenske bonuse, ubacili su vise kratkih, strmih uspona, kocka je ponovo tu, Alpe d’Huez je tu, ekipni hronometar tek u drugoj nedelji... mislim da su odradili dobar posao i sad je sve na takmicarima Stvarno ne znam ko bi mogao do titule... Contador, Nibali, Froome i Quintana su glavni favoriti... to nije nista novo Ovi za koje ja navijam tesko da mogu da osvoje pored ove cetvorice, ali nikad se ne zna Mislim, ovogodisnji Tour je takav da ce svi dobri brdasi biti u igri jer ih ovaj hronometar ne moze ostetiti toliko da ih izbaci iz trke za podijum. Zbog toga dajem prednost Nairo-u jer sad ne znam sta ce Contador napraviti u Italiji i sta ce se tamo izdesavati tj. u kakvom ce stanju doci na Tour. Sto se mene tice, samo da Froome ne osvoji...

            Giro bi trebao da bude setnja za Contador-a. Znam da je najavio da ce pokusati osvajanje Giro-Tour, pa eto da vidimo je li to moguce u ovoj eri biciklizma, a s obzirom da je jedini(od gore navedene cetvorke) koji ce ucestvovati, namece se kao glavni favorit.

            Vuelta ostaje "misteriozna". Organizatori su bas promijesali karte i jedva cekam tu trku Vidjecemo ko se sa TdF-a vratiti razocaran Obicno su ti najopasniji na Vuelti, tako da je to bas tesko prognozirati.


            Mene i dalje vise interesuju jednodnevne trke i klasici, tako da se ne sjekiram mnogo oko GT Jedva cekam proljece

            Nadam se da ce prije svih BMC i Cannondale-Garmin imati uspjesnu godinu Naravno, moju podrsku imaju i blesava braca Australijanci, a takodje puno uspjeha zelim i momcima u IAM-u

            Kittel-u zelim da dominira sprintom i ove godine, a Kwiatkowski uspjesno da nosi dugine boje jer svi znamo kakvo je prokletstvo Da Purito i Kristoff provedu jos samo ovu godinu u Katushi(sta cu, ne volim ih nikako...ne volim ni Sky(lise nekoliko mladjih vozaca koji ce se,nadam se, sto prije preseliti u neke ljepse timove) , ni Astanu ali tamo nemam nijednog za kojim zalim, pa im zelim najgoru mogucu sezonu ), da bratina Adam Hansen sveze jos tri ove godine i na sva tri ukrade po jednu etapu , Boonen i Cancellara ponovo da pregaze konkurenciju na svojim omiljenim trkama... necu dalje jer cu nekoga zaboraviti Naravno, nisam htio pominjati pojedince iz ovih timova koje sam gore naveo, oni se podrazumijevaju


            Jedva cekam da krene TDU Ima nesto u tome kad se osvane uz trku

            Comment


            • Ruta Vuelte je blago receno zanimljiva,koliko mi se cini u poslednjoj nedelji nema ni jednog pravog brda,strasno je nepredvidivo za bilo koju trku predvideti sta ce se desiti ali za ovu posebno prema ovoj ruti to bi bila dvonedeljna trka sa trećom koju samo treba prevoziti,nisu mi jasni organizatori,no ukoliko Alberto uspe da odradi Giro-Tour ko zna nista nije nemoguce

              Comment


              • Ne znas brate koliko bih voleo da Purito osvoji neku GT trku...

                Ne bi smeo Contador mnogo da se zamara na Giro-u,skoci dva puta,napravi prednost i neka ceka iza.Vidim na tviteru da se bas radi u Tinkofu

                Nadam se da ce Nibaliju ostala trojica ocitati lekciju na turu.Sve tri GT trke je uzeo bez konkurencije i sada je hteo cetvrtu,a drugi Giro,ali je promenio planove cim je video planove Contadora.

                Od Rafala Majke mnogo ocekujem,mozda bi mogao da napadne podijum na Vuelti...
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Bojim se da ce Purito ostati večiti luzer GT trka nazalostgodine ga stizu mozda kada bi se nasao na Wigginsovom mestu sa Tura 2012 ostalo je po meni samo u teoriji

                  Comment


                  • Contador bi morao da napravi prednost u prvoj polovini trke, pa posle tim da kontrolise prednost... jedino ce se tako sacuvati

                    Realno, kad su pojedini ranije uzimali Giro-Tour sa pauzom od 15 dana, zasto ne bi bilo moguce da sad neko to ponovi. Imas 2 nedelje za hladjenje i jos dvije nedelje za trening-kamp na velikim nadmorskim visinama. U teoriji je dovoljno, e sad... praksa je druga stvar

                    Vuelta ce biti prava pizdarija Pogledaj kako izgleda, cini mi se, 11 etapa Kakav pakao To sto je poslednja nedelja profilom slabija od druge ne mora nista da znaci. Tu ce ovi sto popiju zaostatak u Andori da se vade pa ce biti svega

                    Comment


                    • Originally posted by Powerslave View Post
                      Contador bi morao da napravi prednost u prvoj polovini trke, pa posle tim da kontrolise prednost... jedino ce se tako sacuvati

                      Realno, kad su pojedini ranije uzimali Giro-Tour sa pauzom od 15 dana, zasto ne bi bilo moguce da sad neko to ponovi. Imas 2 nedelje za hladjenje i jos dvije nedelje za trening-kamp na velikim nadmorskim visinama. U teoriji je dovoljno, e sad... praksa je druga stvar

                      Vuelta ce biti prava pizdarija Pogledaj kako izgleda, cini mi se, 11 etapa Kakav pakao To sto je poslednja nedelja profilom slabija od druge ne mora nista da znaci. Tu ce ovi sto popiju zaostatak u Andori da se vade pa ce biti svega
                      Na to sam i mislio.

                      Da li stvarno mislis da Nibali moze ugroziti ostalu trojicu na turu?
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Originally posted by MareLFC View Post
                        Na to sam i mislio.

                        Da li stvarno mislis da Nibali moze ugroziti ostalu trojicu na turu?
                        Sa formom sa Tdf 2014 mislim da je za ajkulu samo nebo granica zezam se malo mada malo manje se zezam sa Nibalijem ugroziti je blaga rec za ono sto je Nibali sposoban da uradi nzm plašim se da ne bude u onakvoj formi jer nisam siguran da ga Alberto umoran od Gira moze pobediti.Ali ipak verujem u Alberta.NAPRED,MAJSTORE

                        Comment


                        • Ma daj.Pojeo bi ga Contador,nego koleno,jbg.

                          Nece on videti podijum ako su ova trojica zdravi.
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Pa... Nibali je najkompletniji od njih cetvorice.

                            Losiji je na hronometru od Froome-a, sa Albertom je tu negdje ali ipak prednost za Alberta, a Nairo je tu najslabiji. Na brdu su Alberto i Nairo najjaci, ali ni ova dvojica nisu za zajebanciju. Nibalijeva prednost lezi u tome sto na je na spustu jedan od najvecih majstora uopste i sto ce itekako koristiti. On se kalio na klasicima i bolje kontrolise biciklo od ove trojice, vidjeli ste prosle godine kako se snalazi na kocki... Vozi se u grupi bez greske i moze da napravi prednost na ravnim djelovima, spustu i kratkim usponima/zidovima tj tamo gdje ova trojica ne mogu. Ja mislim da Nibali u top formi moze da parira svakome kad je u pitanju GT trka.
                            Last edited by powerslave; 13-01-15, 23:55.

                            Comment


                            • Pa i Contador je odlican na spustu Sto tice kocke,sada je Sagan tu
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Dobar je Alberto na spustu, ali nije nivo Nibalija. Ja sam gledao samo nekolicinu vozaca koji su se spustali na tom nivou, a to su uglavnom bili sprinteri

                                Comment

                                Working...
                                X