Pogledati rezultate ankete: Ko osvaja Tour de France 2018?

GlasaÄŤa
9. Vi ne moĹľete glasati u ovoj anketi
  • Chris Froome

2 22,22%
  • Richie Porte

1 11,11%
  • Nairo Quintana

2 22,22%
  • Vincenzo Nibali

1 11,11%
  • Mikel Landa

1 11,11%
  • Romain Bardet

0 0%
  • Tom Dumoulin

0 0%
  • Geraint Thomas

2 22,22%
  • Alejandro Valverde

0 0%
  • Ilnur Zakarin

0 0%
Strana 1 od 145 1 2 3 11 51 101 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 15 od 2170

Tema: Biciklizam

robszen
    Guest

BICIKLIZAM

Prijatno sam iznenadjen shto SPORT KLUB prenosi neku biciklistichku trku...hvala bogu da smo i to dochekali,uz sve pohvale imam i jedno pitanje?
    Zašto gledaoci ne bi mogli preko ovog foruma da,komentatore,stru?njake pitaju nešto?Neki evropski kanali rade to i super je,komentatori su u vezi sa gledaocima.Diskusije,pitanja...

2. Your Google Adsense code here
    hogar
    Guest

Odg: BICIKLIZAM

mozda se varam,ali i ovdje su.
    cini mi se viskovic.. mozda jos neki...

robszen
    Guest

[quote author=hogar link=topic=532.msg20611#msg20611 date=1208557584]
    mozda se varam,ali i ovdje su.
    cini mi se viskovic.. mozda jos neki...
    [/quote]
    kako ti se svidja komentator?

Active Member
    Datum registracije
    05.09.2006
    Moć reputacije
    21475381

ja mislim da nije viškovi? ve? ovaj drugi marjan valjda .......

2008. SK Nfl.com Fantasy Champion

basso
    Guest

Nadam se da ce SPORTKLUB nastaviti sa prenosima drugih biciklistickih trka!?

Member
    Datum registracije
    26.11.2007
    Moć reputacije
    21475308

Britanac Mark Kavendiš postao je prvi biciklista svoje zemlje u istoriji koji je došao do roze majice na trci „?iro D’Italija“.

Kavendišova ekipa Kolumbija je trijumfovala na prvoj etapi 92. ?ira, timskom hronometru, dugom 20,5 kilometara, koji je vožen ulicama Venecije. Prvu etapu ameri?ka ekipa je završila u vremenu od 21,50 minuta, dok je drugo mesto zauzeo Garmin-Slipstrim,

Astana i Lens Armstrong tek treci.

Sta je sa RAsmunsenom???

Betini je u pemziji kolko cujem, a Robi Mekjuan nije ni dosao na Djiro...ne odgovaraju mu brcke etapke...

fare
    Guest

[quote author=nenad2001 link=topic=532.msg63535#msg63535 date=1241949920]
    Britanac Mark Kavendiš postao je prvi biciklista svoje zemlje u istoriji koji je došao do roze majice na trci „?iro D’Italija“.

Kavendišova ekipa Kolumbija je trijumfovala na prvoj etapi 92. ?ira, timskom hronometru, dugom 20,5 kilometara, koji je vožen ulicama Venecije. Prvu etapu ameri?ka ekipa je završila u vremenu od 21,50 minuta, dok je drugo mesto zauzeo Garmin-Slipstrim,

Sta je sa RAsmunsenom???

Betini je u pemziji kolko cujem, a Robi Mekjuan nije ni dosao na Djiro...ne odgovaraju mu brcke etapke...
    [/quote]

Tek tre?i ??? pa znaš li njegove godine?

Mean Motherfucker T-Snell avatar
    Datum registracije
    09.08.2008
    Moć reputacije
    21477135

[quote author=nenad2001 link=topic=532.msg63535#msg63535 date=1241949920]

Sta je sa RAsmunsenom???

[/quote]Ne brini se za Lensa on tempira formu za TDF, mada ga je lom kljucne kosti malo izbacio iz ritma.
    http://img1.imagehousing.com/72/2ee14aad60081d5facdab268c3d0b09c.jpg

"The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

Senior Member
    Datum registracije
    13.04.2009
    Moć reputacije
    397

Za Rasmunsena ne znam, mislim da ima zabranu na 2 godine (nisam siguran) zbog prošlogodišnjeg bana sa TDF.

Member
    Datum registracije
    26.11.2007
    Moć reputacije
    21475308

[quote author=N_Trooper link=topic=532.msg63606#msg63606 date=1242046203]
    Za Rasmunsena ne znam, mislim da ima zabranu na 2 godine (nisam siguran) zbog prošlogodišnjeg bana sa TDF.
    [/quote]
    Tužilaštvo u Austriji odlu?ilo je da pokrene novu istragu protiv suspendovanih biciklista Mihela Rasmusena i Bernarda Kola.

Austrijski tužioci ?e pokušati da utvrde da li su Kol i Rasusen pomagali drugim sportistima pri dopingu pošto je navodno ure?aj za razdvajanje te?nosti raznih gustina na?en u posedu Kolovog bivšeg menadžera Štefana Matšinera.

Ako se utvrdi da su optužbe ta?ne Rasmusen i Kol bi, po austrijskim anti doping zakonima, mogli da budu osu?eni i na zatvorsku kaznu do pet godina.

Rasmusen i Kol su kažnjeni dvogodišnjim suspenzijama za kršenje anti-doping pravila tokom “Tur D’Fransa” 2007. i 2008. godine.
    A STO SE TICE ARMSTRONGA TO TEK TRECI ODNOSI SE NA RENOME (7pobeda na TOURu) A STO SE GODINA VREME MU JE DAVNO PROSLO A I VEC JE DOKAZAO DA JE POBEDIO KANCER PA SAD KO GA BIJE PO USIMA DA VOZI GIRO I TO POSLE POVREDE... ;D

Active Member
    Datum registracije
    05.09.2006
    Moć reputacije
    21475381

lens se šteka za tur...

fare
    Guest

[quote author=Patriota link=topic=532.msg64931#msg64931 date=1242676361]
    lens se šteka za tur...
    [/quote]Pa naravno,mora formu na?.

Bob Sanders
    Guest

Ne verulem da ima snage za TDF, sigurno ce Contador biti prvi vozac Astane na toj trci

Active Member
    Datum registracije
    05.09.2006
    Moć reputacije
    21475381

ne mora da zna?i pogotovo što je Johan Brunel vo?a ekipe.

Bob Sanders
    Guest

[quote author=Patriota link=topic=532.msg65111#msg65111 date=1242770322]
    ne mora da zna?i pogotovo što je Johan Brunel vo?a ekipe.
    [/quote] Pa jel taj Brunel Al Davis biciklizma ili ima mozak, mislim da je Contador definitivno prvi favorit za TDF tesko je tempirati formu za TDF i Giro a Armstrong jedva izdrzava na Giru. Inace ko je favorit na Giru, ja navijam za Menchova i mislim da je u dobroj poziciji da pobedi?

Strana 1 od 145 1 2 3 11 51 101 ... PoslednjaPoslednja

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne moĹľete postavljati nove teme
  • Vi ne moĹľete postavljati odgovore
  • Vi ne moĹľete postavljati priloge
  • Vi ne moĹľete menjati vaše poruke
  •