Announcement

Collapse
No announcement yet.

Biciklizam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alberto drzi sve pod kontrolom,samo da odveze dobar hronometar i Giro je njegov,Aru je jos zelen da bi dobio GT,Porte je jedini mogao da ugrozi Alberta,ali i on se cini mi se predao
    Power,dobra slika
    Last edited by Srkisa; 21-05-15, 19:23.

    Comment


    • Sad nesto razmisljam Ko normalan(naravno, ne racunam Italijane) moze da navija za Aru-a? Prvo i osnovno, odvratan je Drugo, Italijan je i to onaj cistokrvni, gadni... i trece, vozi za Astanu i kao da to nije dovoljno jos se nesto i folirao prije pocetka trke i "misteriozno" se razbolio itd. Bas jedna velika splacina od sportiste.

      Eto, ne volim Contador-a to sam rekao vec hiljadu puta, ali sa takvim merakom navijam da ovu splacinu italijansku bas dotuce do kraja.

      Comment


      • A i stil vožnje mu je blagi uzas,imas osecaj da se vise bori sa svojim biciklom nego sa drugim vozacima,prosto me iznenadjuje cinjenica da dečko ne pada pet,sest puta na dan sa bicikla

        Comment


        • Auuu kakav finis,drago mi je zbog Gilberta,ali zao mi ovog Pelicotija,sve vreme je vodio i onda nije izdrzao na kraju.Kontadoru se smesi pobeda
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Sto je ovo... izgleda da nijedna etapa ne moze proci s mirom. Evo opet pad i opet jedno veliko sranje. Ma idi bre, necu vise ni da gledam.


            EDIT: Evo vidim da Contador sad ima 19 sekundi zaostatka u odnosu na onu ljigu.
            Last edited by powerslave; 22-05-15, 16:25.

            Comment


            • Originally posted by Powerslave View Post
              Sto je ovo... izgleda da nijedna etapa ne moze proci s mirom. Evo opet pad i opet jedno veliko sranje. Ma idi bre, necu vise ni da gledam.


              EDIT: Evo vidim da Contador sad ima 19 sekundi zaostatka u odnosu na onu ljigu.
              Ovi Italijani se bas trude da Aru pobedi Giro,kradu sekunde iako nisam siguran da ovaj pad nije bio u 3 km,ali ne brinem se sutra ce vec biti vracena majica,a onda samo kontrola do kraja,nece se Italijani tu nista pitati

              Comment


              • Porte i Uran koji su, prije pocetka trke, na papiru bili favoriti za ovaj hronometar se danas raspadose. Itekako se vidi da su samljeveni.

                Sad je najbolja prilika za Alberta da ih dovrsi.

                Comment


                • Jeste ovo dokaz svestranosti i all round kvaliteta,ali ne mogu nikako da svarim ovaj hronometar,sve je veci znacaj tog segmenta,tog dana na velikoj trci i to me bas nervira... Narocito kada je ovako dug hronometar

                  Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Alberto bi sve njih tukao i da nema hronometra,ovako ce biti samo ubedljivije


                    Kako ih je uništio Kontador,demonstracija sile
                    Last edited by Srkisa; 23-05-15, 16:01.

                    Comment


                    • Šta radi Alberto, ju

                      Comment


                      • To je to. Bas nema nikakve potrebe da dalje gledam ovaj Giro. Zakljucava Contador trku... iznenadjujuce dobra voznja za njega.

                        Comment


                        • Sigurno ce se Astana koprcati jos malo u narednim etapama, ali nema leba od toga. Nije ni Astana sto je nekad bila


                          Spoiler
                          Nema vise Bruyneela-a i njegovih argonauta u bojama Kazahstana

                          Comment


                          • Originally posted by Powerslave View Post
                            To je to. Bas nema nikakve potrebe da dalje gledam ovaj Giro. Zakljucava Contador trku... iznenadjujuce dobra voznja za njega.
                            Power,potcenjujes Albertov hronometar ,ovo nije bilo veliko iznenadjenje,da nije padala kisa verovatno bi dobio etapu,trka nije gotova Contador vec sutra moze negde pasti ne bi me cudilo,smislice nesto Italijani,ali u takmičarskom smislu je gotova

                            Comment


                            • Originally posted by Powerslave View Post
                              To je to. Bas nema nikakve potrebe da dalje gledam ovaj Giro. Zakljucava Contador trku... iznenadjujuce dobra voznja za njega.
                              Nema potrebe da gledas sjajne brdske etape koje dolaze, iako je pobednik resen?
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by ClayWarrior View Post
                                Nema potrebe da gledas sjajne brdske etape koje dolaze, iako je pobednik resen?
                                Recimo da mi se ovogodisnje izdanje vec smucilo i da mi se ne svidja garnitura vozaca koji ce se boriti za te etape. Ni najmanje me ne interesuje sta ce se dogoditi u narednih nekoliko dana.

                                Comment

                                Working...
                                X