Announcement

Collapse
No announcement yet.

Biciklizam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali komentator na ES, ono je dno dna, postujem svaki posao I trud, ali jednostavno biciklizam nije za njega. Gledao sam zadnja 3km, a znam da je I skorije radio neke trke, dobro je da sam izdrzao. Ili sam ja navikao na dvojac za biciklizam od kog nema boljeg, a to su Djole I Ogi. Kakvo je to nekada bilo uzivanje kada su oni stalno radili zajedno, zainteresuju te za taj sport.

    Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

    Comment


    • Originally posted by BogdanB View Post
      Ali komentator na ES, ono je dno dna, postujem svaki posao I trud, ali jednostavno biciklizam nije za njega. Gledao sam zadnja 3km, a znam da je I skorije radio neke trke, dobro je da sam izdrzao. Ili sam ja navikao na dvojac za biciklizam od kog nema boljeg, a to su Djole I Ogi. Kakvo je to nekada bilo uzivanje kada su oni stalno radili zajedno, zainteresuju te za taj sport.

      Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
      Ovaj lik je inače komentator sanjkanja
      Đorđe zbog obaveza na poslu (arhitekta) radi samo vikendom, a Ogi radi u Njemačkoj i tu je preko zime i za TDF

      Comment


      • Znam, steta sto su se raspali. Sveta je upao umesto njih, nije on nista specijalno, ali bolji je od ovog. Na stranim ES kanalima, biciklizam prenose dvojica, samo kod nas jedan. Steta.

        Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
        Last edited by BogdanB; 12-05-16, 07:55.

        Comment


        • Za sta ovaj komentator na ES prima platu da mi je znati...
          Malopre Konstantina Sivcova nazove Sjucju pa se onda izvinjava i kaze Sjuco

          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Juce je rekao Andre Grejpl

            Sada je bio dobar, krece Nibali u napad a on tek posle 2-3 sekunde eeee sta se ovde desava? I kada su pokazali grafiku da je Nibali, onda je rekao NibAli, stim sto ga je akcentovao na slovo A

            Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

            Comment


            • Strasno... Didije 45 sekundi iza Velensa a Fuglsang tek krenuo u napad razlika 4 minuta i stize Sivcova a on vice “hvata Fuglsang Didijea, mozda izvuce jos koji atom snage Didije pored Fuglsanga”

              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • Bas zanimljiva prva nedelja Gira,šteta za Zakarina izgubio je 2min na nesrecu,ali i dalje favorit za podijum,Nibaliju nece biti lako,Valverde je nikad bolji,no ipak roze je kod Brambilee

                Comment


                • U ovoj nedelji ima da prsti

                  Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                  Comment


                  • Originally posted by BogdanB View Post
                    Ili sam ja navikao na dvojac za biciklizam od kog nema boljeg, a to su Djole I Ogi. Kakvo je to nekada bilo uzivanje kada su oni stalno radili zajedno, zainteresuju te za taj sport.
                    Hoće biti oni za Tour? Nisam od Gira skoro ništa ispartio, ono što sma gledao slušao sam engleze pošto je ovaj naš lik baš očajan. A zbog Đoleta i Ogija sam skroz bez ikakavog znanja o ovom sportu i s nula zainteresovanosti počeo aktivno pratiti Tour i Giro, i ostale trke kada nabasam na prenos. Bez njih, bojim se da će i moj interes čak i za velike trke opasti.

                    Comment


                    • Djole je tu za vikend etape, one najbitnije, a Ogija nema, bili su to lepi dani ono kad su na svakom Gt igrali igru pogadjanja, stvarno su znali sport, a sada bukvalno stavljaju likove sa bilijara ili takvog nekog sporta da im prenosi biciklizam

                      Mislim da ce na Turu biti zajedno kao svake godine
                      Last edited by Srkisa; 26-05-16, 00:09.

                      Comment


                      • Na proslom turu, Ogi je radio radnim danima, a Djole vikendom, zbog drugog posla. Biciklizam uopste nije lak za prenos, treba da poznajes taj sport da bi drzao gledaocima paznju. Nije lako kada radi jedan, to treba dvojica da rade. Ako se ne varam, na stranom eurosportu, rade dvojica I za male trke, ne samo za GT. Gledao sam dosta snimaka na yt-u nekih zavrsnica i oni se bas unesu, pucaju emocije.
                        Sto kaze @Bastia, Ogi I Djole su jedni od zasluznih sto sam poceo da pratim biciklizam, stvarno su prenosi bili kvalitetni. Ali ako ovako nastave sa ovim komentatorima, mucenje je za gledanje.

                        Dajte na pm linkove od stranog ES-a gde gledate Djiro.

                        Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                        Comment


                        • Nibali se vraca iz mrtvih! Ajkula iz Mesine se ne predaje! Kako je zuta majica tresnula u sneg

                          Comment


                          • Valjda roze majica :buggrin:

                            Malo mi zao Krujsvika, navijam da uzme Chaves mada mislim da ce Nibali sad to rutinski, jak je videlo se danas

                            Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Sad vidim imali su sansu da izbace Nibalija na pretposlednjem usponu,imao je krizu,ali sta je Steven radio sedeo na točku Chavesa,koji nije mogao sam vise i onda su se svi vratili Nibbles se oporavio,da je Contador na Kruijsvikovom mestu on bi tada napao bez obzira na roze i svaka prica oko pobednika bila bi zavrsena,ali jedan je Alberto

                              Comment


                              • Da, da, roze majica, nisam ni provalio sta sam napisao, tur mi je u glavi
                                Kakav je ovo sport, Nibali je na kraju plakao. Muska sportska suza, gde ces gore..

                                Da li Nibali vozi TDF?

                                Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                                Comment

                                Working...
                                X