Announcement

Collapse
No announcement yet.

Biciklizam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • kakva pobeda Zakarina,svaka cast majstore!

    Port je standardno terminator,niko ne moze da otrese tog coveka.
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • U nedelju Pariz - Rube,moj omiljeni klasik. Cela trka na Eurosportu.

      Comment


      • Sjajan hronometar Kontadora i lepa pobeda.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Kontador juče odličan,defnitivno je u najboljoj formi od favorita za TDF. Na Kintani su seosjetili tragovi bolesti i nije bio dobar kao na Katalunji.Ipak dobar hronometar od juče je dobar pokazatelj da će biti jako konkurentan u julu. Sergio Henao i pored toga što je dobro vozio i na Nici i na Trci Baskije po meni ipak nije čovek za velike trke. Drago mi je videti da se Landa vraća u formu nakon odsustvovanja zbog bolesti, na Settimana trci je samo trenirao,a ovdje osvaja etapu i završava na 12. mestu u GC.
          A danas kraljica klasika,da li Kanćelara može pobijediti u svojoj posljednjoj sezoni ili će ga spriječiti Terminator (Sagan) koji bi tako postao prvi čovek od Rika van Loja koji je osvojio i Flandriju i Rube u majici duginih boja? Može li Vanmarke koji je uvek tu u vrhu sada napokon do pobede? Ili Etix napokon može da taktički dobro odradi trku jer imaju najjače vozače (Štibar,Terpstra,Bonen,Trentin,Toni Martin)? Sigurno ćemo uživati.

          Comment


          • Hejman pobednik. Dobra trka, Kancelara pao, mnogo mi krivo, Sagan, kako je izbegao da ne padne zajedno sa njim ali posle nije stigao begunce. Begunci su se bas trudili da pobegnu na kraju jedan od drugog. Bonen drugi, zamalo peti put da pobedi.
            Hejman nije svestan da je pobedio.

            Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
            Last edited by BogdanB; 10-04-16, 16:10.

            Comment


            • Hejmanova pobeda na Rubeu ravna pobedi Partizana (ili Zvezde nije sad bitno) na turniru na kojem igraju Barselona,Real i Bajern Minhen.

              Comment


              • Nakon problema s težinom i loših nastupa prošle godine Karlos Betankur se vratio!
                Juče je prvi put pobedio nakon Pariz-Nice 2014. i to na drugoj etapnoj trci u dresu novog tima (Movistar). Po jako lošim vremenskim uslovima (kiša,temperatura manja od 10 stepeni Celzijusa) osvojio je 1. etapu prestižne trke Vuelta Kastilja Leon. On je napao na posljednjem usponu Alto de Kastiljo sa Peljom Bilbaom i na vrhu uspona (7 km do cilja) imali su 45 sekundi prednosti u odnosu na glavnu grupu i tu prednost su sačuvali do cilja. Betankur je pobijedio Bilbaa u sprintu, a Karlos Barbero je završio 3.

                Comment


                • Ardenski klasici summa sumarum
                  Enrico Gasparotto je osvojio Amsetl Gold trku u sprintu pobijedivši Valgrena i pokazao da je u sjajnoj formi. Osvojeno 5. mesto na Valonskoj streli i 12. na Lijež-Baston-Liježu su upotpunili sjajnu ardensku nedjelju za njega.
                  Alehadro Valverde je u srijedu dominirao na Mur de Huyu i osvojio svoju 4. Valonsku strelu što je rekord na toj trci. Pratio ga je duo Etixxa Alaphilippe i Martin.
                  A onda juče vrhunac ardenskih klasika-La Doyenne (Lijež-Baston-Lijež).Nije razočarao.Snijeg,susnježica i novo brdo pod kockom na 3 km do cilja učinili su ovu trku epskom. Wout Poels je na kraju osvojio prvi monument za Sky tim ikad i donio Holanđanima prvu pobjedu na Liježu od 1988. i Adrija van der Poela.Albasini na kraju nije imao snage da osprinta Poels, a Rui Kosta je završio 3. i pokazao da mu Lijež najbolje leži od svih ardenskih klasika. Glavni favoriti su podbacili Valverde tek 15,Alaphilippe 23,a Dan Martin očajan 47.

                  Comment


                  • Kittel dominira na startu Giroa
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Nema mu ravnog u sprintu. ne znam ako vozi TDF, ali tamo ce lagano svakoga da odsprinta.

                      Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                      Comment


                      • Originally posted by BogdanB View Post
                        Nema mu ravnog u sprintu. ne znam ako vozi TDF, ali tamo ce lagano svakoga da odsprinta.

                        Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
                        Kittel će voziti TDF i vjerovatno će napustiti Giro nakon 12. etape da bi se spremio za TDF. Greipel vozi Giro, ali sa relativno slabim timom, na TDF će imati jači lead-out (Sieberg, Debusschere, Henderson). Također, na TDF će tu biti Kristoff koji ima jake pomagače (Guarnieri, Mørkøv, Haller) i Cavendish sa jakim momcima za lead-out (Renshaw, Boasson Hagen, Janse van Rensburg, Farrar)

                        Comment


                        • Mislim da niko od njih nema sta da trazi protiv Kitela. Cak ni Kevendis iz najboljih dana dok je bio u HTC-u.

                          Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                          Comment


                          • Ono što sam do sada vidio, mada nisam puno, ali dio jesam ispartio, niko ne može ostati na točku Kittelu, baš niko.

                            Comment


                            • Covek ima vremena da pusti volan, rasiri ruke I proslavi pobedu dokle ostali okrecu pedale.

                              Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                              Comment


                              • Danas Kittel ranije otpao i ostavio drugima priliku.
                                Greipel iskoristio svoju brutalnu snagu i napao ranije i tako iznenadio Demara i pobedio i tako i na 4. Giru u karijeri ima etapnu pobjedu.

                                Comment

                                Working...
                                X