Announcement

Collapse
No announcement yet.

Biciklizam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Powerslave View Post
    Meni su skoro svi omiljeni biciklisti u ozbiljnim godinama ili pred penzijom. Ali kako da volim sport i da ga pratim ako nisam otvoren za nadolazece sportiste? Sta cu da radim kad se ovi stari povuku? I oni su bili mladji kad sam poceo da pratim.

    Vec sam naisao na par ljudi koji odjedom ne vole Quintanu zato sto je "preko noci postao popularan" i zato sto ga "odjednom svi vole". Pa kome se biciklizam svodi na Tour de France onda je tome sve odjednom i preko noci.O njemu se pricalo u sirokim krugovima unazad godinu dana.

    Ja ne mogu ograniciti sebe na stare zvijezde jer pratim sport od januara do oktobra i svake sezone "otkrijem" po nekoliko mladjih likova koji mi se svide zbog necega sto su uradili na nekoj od gomile trka koju sam ispratio.

    Ni Contador nije bio veteran kad si poceo da navijas za njega nego je bio nova i najveca zvijezda kad je osvojio prvi Tour.
    Apsolutno si u pravu i slazem se sa tobom,ali ja ne kazem da ih vremenom necu zavoleti,kada se oni povuku navijacu za nekog drugog,a taj drugi ce sigurno biti vec sazreli biciklista,mozda Quintana..
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Jedini GC vozaci za koje sam navijao(ili i dalje navijam ) su Sastre i Evans i milo mi je sto sam imao priliku da ih vidim na tom podijumu

      Ne volim svu tu frku koja se dize oko GC vozaca pa su mi uvijek bili miliji ovi "sporedni likovi" i zato uvijek podrzavam ove mlade koji ce promijesati karte.

      Ja uglavnom volim "budale" i zabavljace. Odma mi se svidi neko ko ima harizmu,nije mi bitno moze li taj neko da osvoji ovo ili ono.
      Ova GC elita je uglavnom dosadna.Naravno ima izuzetaka Od ovih aktuelnih Evans i Purito su najvece face
      Pricam o starijima jer medju ovim mladjima ima dosta dobrih likova.
      Last edited by powerslave; 22-07-13, 17:14.

      Comment


      • Stuart O'Grady objavio povlacenje

        “I’ve always wanted my career to end with something truly special and this year’s Tour de France has given me that,” O’Grady said in a press release. “We’ve had a great race, and I’m really proud of what we accomplished. Winning a stage and standing on the podium with all my teammates after the team time trial in Nice was a dream come true for me this late in my career, and to be able to defend the yellow jersey for Simon [Gerrans] and Daryl [Impey] was special. I’m extremely happy to have had a chance to do that one more time before I retired.”

        “I have a lot of great memories to look back upon, and I’m happy to pull the pin at a point where I still feel strong, healthy and competitive,” said O’Grady. “I’ve had some bad crashes along the way, but it’s the great moments – like this year’s Tour de France – that I’ll always remember. Above all, I would like to thank all the fans, my team and my family for always cheering for me and for all the great support throughout my career. It has made me feel appreciated and has given me profound joy for simply doing my job.”
        “We respect his decision and even if we wanted to keep him, we knew that he had been thinking this after the team time trial win,” general manager Shayne Bannan said. “Bowing out after a legendary career like his has been a hard decision for him, but we’re proud to say that he was part of starting up this team and set the bar for high ambitions from day one.”


        Povlaci se prava legenda ovog sporta.

        Comment


        • Gde nalazis sve te informacije..?
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Cyclingnews i Eurosport

            Comment


            • Koje sranje napravise...

              Comment


              • Rus je napravio ono sto je obecao.
                It is not the violence that sets a man apart.
                It's the distance he's prepared to go.

                Comment


                • E ajde da vidimo kako ce ta avetinja da napravi novi tim...

                  “From January 2014, we will start to build our own cycling team 'Tinkoff Credit Systems. This will be BIG project with 5 years commitment.”
                  Bolje jadan da si sklopio posao sa nekim timom kojem treba sponzor...



                  Sjutra je San Sebastian,a krece i Tour de Pologne koji bi trebalo da bude zanimljiviji nego sto je bio prethodnih godina. Sestoclani timovi i specijalni vremenski bonusi(pored onih standardnih na prolaznim ciljevima i finisu) bi trebali da unesu malo vatrometa

                  Dosta ocekujem i od klasika.Mirise mi na Valverdea


                  I zamalo da zaboravim

                  Pobjednik Tour De Wallonie 2013 je Greg Van Avermaet .Prvo mjesto u generalnom plasmanu je osigurao pobjedom na poslednjoj etapi(pobijedio je i na trecoj etapi ) na kojoj je njegov timski kolega Daniel Oss bio drugi.

                  Nakon Austrije,jos dobrih rezultata za BMC...makar nesto kad im je vec Tour propao.

                  Comment


                  • National Geographic: Cyclings Greatest Fraud



                    http://www2.zippyshare.com/v/21649464/file.html
                    http://www23.zippyshare.com/v/13708104/file.html

                    ako nekog zanima.
                    It is not the violence that sets a man apart.
                    It's the distance he's prepared to go.

                    Comment


                    • Euskaltel se raspada,a verovatno i Vacansoleil.. Bas me zanima gde ce otici Sanchez i Anton.
                      Hushovd pobedio na trecoj etapi TDP..
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • A na finisu bije Rocky muzika!

                        Bogotac Thor

                        Comment


                        • That Boy Phinney!

                          Bravo doktore!!

                          Comment


                          • TDP?Ako je to nisam gledao,jel zadrzao Majka prednost..?
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • 1 Rafal Majka (Pol) Team Saxo-Tinkoff 21:55:02
                              2 Sergio Luis Henao Montoya (Col) Sky Procycling 0:00:04
                              3 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:06
                              4 Jon Izaguirre Insausti (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:00:09
                              5 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale 0:00:13
                              6 Eros Capecchi (Ita) Movistar Team -
                              7 Thomas Rohregger (Aut) RadioShack Leopard 0:00:18
                              8 Ben Hermans (Bel) RadioShack Leopard 0:01:14
                              9 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team 0:01:34
                              10 Javier Moreno Bazan (Spa) Movistar Team 0:01:50

                              Comment


                              • Thor Hushovd!!!

                                The God of Thunder strikes again!

                                Omlatio ih kao amatere! Sta ti je iskustvo! Pa ja moram nocas da se napijem


                                I to je het-trik za BMC!

                                Comment

                                Working...
                                X